Чи варто називати свекруху мамою?

Adoption
Date
  • 731 Переглядів
Мабуть, це дуже особисте. Це справа кожної дівчини, яка зібралася під вінець. Все залежить від того, які у тебе стосунки з його мамою. І, звісно, чи хоче мама твого нареченого ставати ще й твоєю мамою? Так, це дуже важливо - готовність жінки стати мамою для невістки. Тобто, називати свекруху мамою тільки тому, що так прийнято, - неправильно.

7068_5.jpg (46.29 Kb)

Що ж робити?

Попроси свого коханого звернутися до його мами з приблизно такими словами: "Мамо, (твоє ім'я) переживає, не знає, як тебе називати: мамою, Марією Іванівною чи ще якось. А ти як вважаєш?" І думки жінки попливуть у дуже доброму для тебе напрямі: "Хвилюється? Отже, наші взаємини для неї важливі". Перший безсумнівний "плюс" у твою скарбничку чеснот.

Другий важливий нюанс: рішення має прийняти саме вона – це ще один уклін у бік її значущості. Це налаштує жінку на хвилю великодушності: цілком можливо, що вона махне рукою і скаже: "Та як їй зручно!" У цьому випадку ти маєш затверджену нею свободу дій, звертайся до неї як душа забажає. У межах розумного, звісна річ!

Але заздалегідь підготуй коханого до можливого продовження розмови, якщо вона захоче чути «мама», а в тебе поки що язик так не повертається. Нехай попросить про відстрочку в часі. Якщо твоя свекруха – жінка розумна, вона все зрозуміє. Якщо ні – жодними іменами та званнями тут не допоможеш. На жаль, трапляється й таке.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, стосунки, сварки, свекруха і невістка, поради, психологія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Якою має бути поведінка мами щодо сина?

Мама | 02:00, 24.11.2023

Поважайте його характер, вибір і дайте можливість приймати самостійні рішення.

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Як мамі впоратися з емоційним вигоранням?

Мама | 00:30, 24.11.2023

Психологи пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть відновлювати сили, аби їх вистачало на турботу про дітей навіть у найтемніші часи.

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відм

Як зберігати особисті кордони дитини?

Дитина | 16:55, 23.11.2023

Порушення кордонів сприймається як щось неприємне, нав’язане, те, що порушує внутрішній спокій. Дитина може відчувати образу, злість, відразу. На відміну від дорослих, маленькій особистості важко відстоювати свої кордони. Допомогти у цьому можуть лиш

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стре

Вчені назвали простий спосіб подолати вплив хронічного стресу

Психологія | 16:14, 22.11.2023

Не секрет, що фізичні вправи допомагають боротися зі стресом. А нове дослідження вчених з Університету Брігама Янга показало, що саме біг під час стресу допомагає захистити вашу пам'ять.

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Чому дитину потрібно часто обіймати?

Сімейні справи | 07:30, 18.11.2023

Обійми підвищують рівень окситоцину – це гормон, який стимулює дитячий розвиток та здатність до навчання.

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед як

Чому не можна лякати дитину бабайкою?

Дитина | 06:20, 18.11.2023

Залякуючи чимось або кимось, батьки дають зрозуміти дитині, що вони - батьки - не головні, не сильні та й узагалі, заступитися за свою дитину перед якимось бабайкою не зможуть.

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості

Люди закохуються двічі за життя, - дослідження

Сімейні справи | 02:00, 17.11.2023

Кожна сьома людина знаходиться в стосунках з особою, яку не вважає коханням свого життя. В результаті масштабного опитування вчені виявили особливості романтичних стосунків людей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: