Як ім'я по батькові впливає на характер жінки?

Adoption
Date
  • 2043 Переглядів
Помічено, що в батькові закладена інформація, спеціальний код, що передається з одного покоління в інше. Воно сприймається як інше ім’я, яке кваліфікує приналежність людини до якого-небудь роду. Що говорить про жінку її по батькові? Воно конкретизує вже сформований образ, також вносить нові грані, нюанси.

8407_5.jpg (39.45 Kb)

Анатоліївни
Це дуже вперті, владні, суворі і дуже акуратні жінки. Вони не терплять заперечень. Дотримуються пуританської моралі. Вимогливі до себе, обов’язкові і вірні слову, чужу безвідповідальність не схвалюють. Анатоліївни завжди зуміють вислухати і поспівчувати, тому саме у них намагаються знайти порозуміння знайомі жінки. Вони вміють приховувати власні слабкості і намагаються здаватися краще, ніж вони є. Зазвичай, обдаровані музично і люблять ходити на концерти. Суворі і трохи занудливі дружини і матері.

Андріївни
Це емоційні, дипломатичні і доброзичливі натури. Сильно віддані, чуйні і надійні подруги, на їх допомогу ви завжди можете розраховувати. Зразкові господині, в будинку у них завжди затишок і ідеальний порядок. Гостинні, прекрасні кулінаркі, вправні умільці. В роботі грунтовні і пунктуальні. У них недостатньо розвинене честолюбство, що не сприяє кар’єрному росту. У любові вірні, в шлюбі терплячі, але зрад не прощають.

Антонівни
Не дивлячись на те, що ці жінки добрі і чуйні, їм в житті нерідко не щастить. Вони здатні до щирого співчуття і готові пожертвувати своїми інтересами заради комфорту близьких. Незважаючи на те, особисте життя у них, як правило, не складається. Вони наполегливі і працелюбні, позбавлені честолюбства. Одягаються скромно і намагаються зайвий раз не привертати до себе уваги. Це економні, ощадливі жінки, віддані чоловікові і дітям.

Аркадіївни
Жінки з цим по батькові відрізняються потужним інтелектом, діловими здібностями. Характер у них непростий. Вони зарозумілі, амбітні, можуть нав’язувати свою точку зору, до думки інших людей ставляться зневажливо. Сильно орієнтовані на матеріальні блага і успіх в соціумі. Вибирають оточувати себе виключно корисними людьми. Спілкуватися з ними нелегко, вони не завжди говорять і думають одне і те ж. Кар’єра для них, зазвичай, важливіша сімейного благополуччя. Вибирають бути коханими, ніж любити самим.

Арсеніївни
Це жінки з багатою творчою уявою, спілкування з ними створює враження, ніби вони витають десь в хмарах. Чарівні і миловидні, користуються успіхом у чоловіків. Їх ніхто не цікавить в житті, крім них самих, вони безперервно занурені в свій внутрішній світ. Це не сильно сприяє просуванню по службі, але їм, звичайно, сильно щастить. Трудитися люблять на самоті, до домашнього господарства байдужі. Відносини з чоловіком можуть бути вельми гармонійними, якщо чоловік готовий взяти на себе і матеріальне забезпечення сім’ї, і домашній побут.

Богданівни
У цих жінок в характері багато чоловічих якостей. Вони розумні, практичні, розважливі, з людьми сходяться складно. Незалежні і уперті. Через такий характер нерідко конфліктують на роботі і в сім’ї. Себе цінують надзвичайно високо, ретельно стежать за своєю зовнішністю, досить вибагливі в спілкуванні. Близьких друзів у них мало. Чоловіком намагаються керувати. Незважаючи на це, завдяки вродженій порядності та відповідальності, можуть процвітати в житті.

Борисівни
Це складні і неординарні жінки з суперечливим характером. Сильно інтуїтивні, можуть передбачити наслідки ситуації до дрібниць. Поки все йде відповідно до їх уявлень, спілкування з ними без проблем і приємно, але в іншому випадку можуть висловити роздратування і неприйняття. Вони свавільні і норовливі, під гарячу руку їм краще не потрапляти. Сильно послідовні в досягненні бажаного, наполегливі, працьовиті. Люблять бути в центрі подій, ходити в гості, обожнюють подорожі. Вони знають власні недоліки і вміють перетворити їх на переваги. Зазвичай, люблячі і кохані дружини.

Валентинівни
За вдачею жінки з таким по батькові примхливі і розпещені, нерідко до солідного віку не виходять з ролі маленької дівчинки. При цьому вони добрі, здатні на щире співчуття і завжди стануть у пригоді тим, хто цього потребує. З близькими людьми, як правило, не стримують емоцій і конфліктують. На роботі і з малознайомими намагаються тримати дистанцію. Працюють нерідко по натхненню; якщо натхнення залишає їх, можуть кинути розпочату справу. Нерідко змінюють місце роботи. Заміж виходять з великої любові, буває, що неодноразово.

Валеріївни
Жінки з цим по батькові відрізняються впертістю і наполегливістю. Поставленої мети обов’язково досягають. У манері поведінки і в манері одягатися кілька ексцентричні, люблять бути в центрі уваги. При цьому абсолютно неегоїстичні, добрі і простодушні. Терпимі до чужих недоліків і об’єктивно ставляться до своїх. Можуть стати непоганими керівниками. Вельми відповідальні і тверді у своїх рішеннях, вірні своєму слову. Перший шлюб у них може виявитися невдалим. У сімейному житті ще грунтовні і діловиті – всю сім’ю тримають в своїх ніжних, але міцних руках. Сильно люблячі матері, правда, дітей можуть балувати.

Василівни
Доля не балує цих жінок, втім у них поступливий і спокійний характер. Вони надзвичайно працьовиті і витривалі. Заради дітей можуть зберігати невдалий шлюб і не показувати виду, що в їх особистому житті є проблеми. Намагаються не привертати до себе уваги. Прекрасно знають психологію людини і можуть застосовувати недоліки інших людей в своїх інтересах. Їм властиві самолюбство і хитрість. При цьому серед жінок з таким батькові трапляються ще сильно добрі, відкриті, щедрі і жертовні натури. Незвичайно терплячі і люблячі матері і бабусі. Найчастіше їм притаманне надмірно балувати синів.

Вікторівни
Відрізняються наполегливістю, можуть знайти вихід з найважчої ситуації. Дещо неврівноважені і імпульсивні жінки, захопливі натури. Товариські, привітні і гостинні господині, охоче приймають гостей, люблять оточувати себе шанувальниками. Вельми доброзичливі і безкорисливі, ніколи не відмовлять у допомозі. Самовпевнені і свою точку зору не поміняють, втім можуть і не відстоювати її вголос. Трошки заздрісні, втім і наполегливо приховують це. Схильні вчити інших, як правильно жити. З людьми сходяться без проблем. Не завжди шукають компроміс в конфліктних ситуаціях, часто розривають стосунки і потім довго переживають.

Володимирівни
Це сильно талановиті і обдаровані жінки. За характером добрі, м’які і поступливі. Не позбавлені марнославства. Неймовірно працездатні й наполегливі, розпочату справу обов’язково доведуть до кінця. В роботі вибирають розраховувати тільки на себе і не залежати ні від кого. Акуратні і педантичні. Вибагливі в спілкуванні, коло друзів у них вузьке і не змінюється роками. Мають прекрасне почуттям гумору. До недоліків інших ставляться з розумінням. На життя дивляться сильно тверезо, не витають у хмарах і, незважаючи на те, оптимістки. Непогані господині, уважні дружини і дбайливі матері. Сила-силенна уваги приділяють різнобічному розвитку своїх дітей.

Владиславівни
Цим особам властиві емоційність та імпульсивність. Їм можна доручити будь-яку справу, вони неодмінно доведуть його до кінця, дуже працелюбні і відповідальні. У них слова ніколи не розходяться з ділом, і вони того ж вимагають від інших. Вельми педантичні і не здатні нікому довіряти. Геть позбавлені почуття гумору, тому з цими дамами краще утриматися від жартів. Найчастіше вони вельми схильні до хвилинного настроям і складно передбачити, чим може закінчитися контакт з ними. З усього намагаються витягти користь, сильно прагматичні. Довго не виходять заміж. Але дружини вірні і дбайливі, економні господині.

В’ячеславівни
Жінки з цим по батькові відрізняються впертістю, складним характером. Спілкування з ними може бути непростим. Під гарячу руку їм краще не потрапляти. Запальні, але досить швидко остигають. Їх відрізняє самостійність і незалежність, вони власники своєї долі, віддають перевагу розраховувати виключно на свої сили. З кожного питання мають свою думку. Хороші господині, люблять створювати затишок, смачно готують, втім вибирають ходити в гості, ніж приймати їх у себе.

Геннадіївни
Для жінок з цим по батькові характерна деяка життєва хитрість і егоїзм. У своєму бажанні просунутися службовими сходами можуть бути не дуже розбірливі в засобах. Зазвичай, дуже неординарні особистості, талановиті і наполегливі, можуть бути вельми послідовними і терплячими в досягненні бажаного. Залежні від громадської думки, ретельно стежать за модою і своєю зовнішністю. При виборі професії, чоловіка і покупці квартири керуються міркуваннями престижу. До домашньогогосподарства байдужі.

Георгіївни
Це сильно спокійні жінки, досить флегматичні, з приємними манерами і тихим голосом. Не блищать красою, і, не дивлячись на те, в них є «родзинка», яка незмінно привертає чоловіків, і брак в шанувальниках вони не відчувають. Чарівні і товариські, у всьому люблять вишуканість. Заміж виходять пізно, багато хто так і не наважується на це. Господарством займаються під настрій, трохи ліниві і ведуть досить безладний спосіб життя. Люблять тварин, подорожі, гучні застілля і компанії.

Григорівни
Надійні, стабільні і грунтовні, прості в спілкуванні, уміють прекрасно пристосовуватися до життєвих обставин. Їх не лякають ніякі зміни. У них надзвичайно розвинена уява, це сильно приємні і цікаві співрозмовниці. Сильно віддані дружини і друзі. Зразкові, гостинні господині. У них в будинку завжди затишно і весело. Не позбавлені честолюбства, але заради високого становища в суспільстві не стануть докладати чималих зусиль. Прекрасні матері, з дітьми будь-якого віку знаходять спільну мову. Прихильниці правильного харчування і здорового способу життя.

Данилівни
Це дуже зарозумілі і ексцентричні жінки. Зазвичай, вони досить привабливі зовні, але незвичайні гордячки. Рішучі, мають організаторські здібності, нерідко займають керівні пости. Не завжди готові прийняти нову ідею. Не схильні до компромісів. У сімейному житті при такому характері буде багато конфліктів, вони намагаються керувати чоловіком і одночасно планують бачити поблизу сильну і мужню людину. Самолюбні і дуже образливі, втім намагаються це ретельно приховувати. Ніколи не зроблять перший крок, щоб залагодити конфлікт.

Дмитрівни
Їм властиві впертість і твердість. Жити з ними неподалік нелегко. Завбачливі й інтуїтивні. Вимогливі до себе і до інших. Можуть розлютитися, але відхідливі і швидко залагоджують конфлікти; їм властиві зайва емоційність і сприйнятливість. Схильні до лідерства. Можуть займати керівні посади. Надають перевагу чоловічому товариству, а не жіночому. До домашніх клопотів не схильні, але знаходять спосіб організувати свій побут привільно і стильно.

Едуардівни
Для цих жінок найхарактернішою рисою є рішучість і наполегливість. Знають собі ціну, трохи зарозумілі. Досить легко заводять знайомства і ще без проблем їх розривають. Свою точку зору змінюють вкрай рідко. Схильні до лідерства. Люблять чоловіче товариство, їм подобається бути предметом поклоніння. Вельми елегантно одягаються, вважають за краще помітні кольори і яскраву косметику. В роботі пунктуальні і обов’язкові, особливо якщо безпосередньо зацікавлені в кінцевому підсумку. У шлюб вступають пізно і, звичайно, за розрахунком. До чоловіка ставляться дуже критично і не пропускають нагоди продемонструвати власну перевагу.

Євгенівни
Це жінки надзвичайної душевної теплоти, добрі, чуйні й чарівні. Виключно працьовиті, прекрасні виконавці, надійні партнери. Їм не властиві честолюбство і кар’єрні устремління. Вони розумні, товариські, балакучі і трошки відчайдушні, нерідко говорять те, що думають, не дуже піклуючись про наслідки. Завжди поспішають на допомогу другові, на них можна покластися. Прекрасні господарки, вміло ведуть будинок і ненав’язливо керують чоловіком і дітьми.

Єгорівни
Дипломатичні і комунікабельні жінки, вміють слухати, але і самі прекрасні оповідачки. Сильно цілеспрямовані в досягненні бажаного. Не завжди здатні прийняти швидке рішення. Не люблять відповідальності. У житті нерідко стикаються з безліччю труднощів, їм доводиться з трудом прокладати собі дорогу. Досить скупуваті, але для сім’ї нічого не шкодують. Смачно готують. Сімейні конфлікти залагоджують завдяки своєму терпінню і доброзичливості. Близькі схильні користуватися їх добротою.

Іванівни
Цим жінкам властива врівноваженість і деяка замкнутість. Вельми практичні, швидкі і точні в дії. У спілкуванні прості, щирі і дуже добрі. Вірні і надійні подруги і дружини. Добре розбираються в людях, завжди вміють знайти правильний тон у спілкуванні. Досить недовірливі. Рішучі, працелюбні, вимогливі як до себе, так і до оточуючих. Гостинні господині, смачно готують. У своєму будинку намагаються підтримувати ідеальний порядок. Звикли в усьому покладатися на свої сили – це самостійні жінки. Ніколи не скаржаться на своє життя, втім їм нерідко не щастить. Прив’язані до дітей.

Ігорівни
Відрізняються наполегливістю, незалежністю суджень і досить складним характером. У всіх своїх діях керуються виключно власними міркуваннями, ніяким найавторитетнішим порадам не слідують. Сильно завбачливі, по-життєвому мудрі. Схильні маніпулювати іншими людьми і навіть інтригувати. Можуть бути причиною конфлікту в колективі. Недовірливі, втім з незнайомими людьми сходяться швидко і досить легко. Люблять перебувати в центрі уваги. Здатні постояти за себе, якщо виникне необхідність. Ці жінки неймовірно чарівні.

Іллівни
Імпульсивні і захопливі натури. Можуть бути дратівливими і надмірно емоційними. Жити з ними спільно досить важко, втім вони дбайливі і добрі. Люблять сунути свій ніс в чужі справи і давати поради, коли їх не питають. Щоб уникнути конфліктів, їм не досить гнучкості і такту. І тим не менше, здатні до співпереживання і співчуття, а завдяки своїй прозорливості здатні дати непогану пораду. Добрими господинями бувають під настрій, але готують дуже смачно. З дітьми і внуками намагаються зберігати дружні, а не опікуючі відносини.

Йосипівни
Жінки з цим по батькові дивно дипломатичні і доброзичливі. Вони ніколи не нав’язують співрозмовнику свою точку зору і взагалі сильно терпимі до інших людей. Сильно приємні співрозмовниці, здатні вислухати і щиро поспівчувати. У професійній діяльності педантичні й акуратні, ніколи не забувають про дрібниці і всі доручені справи намагаються виконати якісно і в строк. У сімейних відносинах дбайливі дружини, матері і бабусі. Щастя досягають не відразу, тому сильно ним дорожать.

Кирилівни
Ці жінки є людьми слова, відповідальні і обов’язкові. Їм властива деяка замкнутість, але в колі близьких друзів стають більше розкутими і товариськими. Зазвичай, у своїй роботі цінуються сильно високо, будучи професіоналами високого класу. У рішеннях конфліктних ситуацій нестандартні, мають гнучкий розум і здатність до компромісів. Дипломатичні та завбачливі. У родині верховодять, непогані господарки, уважні дружини і дбайливі матері.

Костянтинівни
Відрізняються наполегливістю і впертістю. Вельми цілеспрямовані. У своєму прагненні домогтися бажаного можуть бути нерозбірливими в засобах і йти напролом. Надійні подруги, вміють берегти чужі таємниці, добрі, чуйні, на них завжди можна розраховувати у важкій ситуації. Люблять доводити свою правоту, думка співрозмовника їх не цікавить. Заміж виходять пізно, з них виходять вірні дружини і непогані господарки. Не обговорюють своє особисте життя і не скаржаться.

Леонідівни
Це сильно своєрідні жінки, у них досить складний характер, прямолінійний і не самокритичний. Їм властиві зарозумілість і завищена самооцінка. Претензійні і не контактні, в одязі нерідко екстравагантні. Мають досить привабливу зовнішність, але спілкуватися з ними складно. Заміж виходять пізно і не завжди вдало. Незважаючи на це, це хороші господині, охайні і акуратні. У шлюбі зберігають вірність і сильно люблять дітей. Якщо розлучаються з чоловіком, повторно заміж не виходять.

Максимівни
Відрізняються спокоєм, працьовитістю і добродушністю. Вони спокійні, сповнені надзвичайної душевної теплоти. У них безліч друзів і приятелів. Ніколи не відмовлять, якщо до них звернутися за допомогою. Люблять бути в центрі уваги і прагнуть потрапити у вищий світ. Якщо їм це вдається, все одно вони залишаються сильно простими в спілкуванні, оскільки їм абсолютно не властивий снобізм або зарозумілість. Елегантні, красиві, прекрасні гостинні господині, вправні умільці і неперевершені кулінарки.

Матвіївни
Веселі, балакучі, товариські і безперервно прагнуть опинитися в центрі уваги. До поставленої мети йдуть напролом, часто не дуже розбірливі в засобах. Можуть використовувати свій вплив на людей в особистих інтересах. У своєму виборі керуються, в основному, матеріальними інтересами. Це дуже діяльні жінки. Схильні до лідерства, але не люблять відповідальності. Як керівники не надто вдалі. У них мало гнучкості і широкого погляду на стан речей. Прекрасні господарки, здатні створити в своєму будинку неповторну атмосферу комфорту і затишку.

Михайлівни
Жінки рідкісних достоїнств: вони поступливі, спокійні, добродушні і терплячі. Здатні до щирого співчуття і співпереживання, завжди готові прийти на допомогу. Стикаючись з недоброзичливцями, схильні до всепрощення, інтереси близьких для них завжди на першому місці. Економні та охайні господині, в будинку у них все виблискує. Вельми тактовні, стримані і небагатослівні. Залежні від громадської думки. Невиправні оптимістки, чарівні, їх люблять близькі і вони заслужено користуються успіхом у чоловіків.

Миколаївни
Відрізняються наполегливістю і впертістю. Це емоційні і неврівноважені натури. У всіх своїх невдачах схильні шукати винних. З ними сильно складно спілкуватися, вони завжди всім незадоволені, їм неможливо догодити. Завжди вважають себе у всьому правими. Поставивши якусь мету, докладуть усіх зусиль, щоб домогтися результатів. Незвичайно працьовиті і наполегливі. Схильні до лідерства, принципові і категоричні. У їхньому характері багато чоловічих рис. Вимогливі до себе і до інших, через що нерідко конфліктують і на роботі, і з близькими. Заміж виходять, зазвичай, пізно. Чоловіка воліють спокійного і грунтовного. Непогані господині і не дуже строгі матері.

Олегівни
Для жінок з цим по батькові характерна імпульсивність. Схильні до необдуманих вчинків, особливо в юному віці. Вельми комунікабельні, у них безліч друзів. Життєрадісні, можуть бути навіть азартними. Сильно успішні в професійній сфері. Наполегливі в досягненні мети. На все мають свою точку зору, але і до чужої думки прислухаються. Люблять порядок і визначеність. У шлюбі вірні дружини і дбайливі матері. Прекрасно готують.

Олександрівни
У цих жінок характер батька, вони контактні, розумні, ніжні, впевнені в собі, але вперті. Відмінні працівники, здатні впоратися з будь-яким завданням, цілеспрямовані. Вельми віддані друзям, вміють зберігати таємниці. Завжди чинять по-своєму, поради інших не приймають. Самолюбні. Можуть рано вийти заміж, але невдало. Чудові господині, гостинні і хлібосольні. Одягаються трохи екстравагантно. Надають перевагу спокійним і врівноваженим чоловікам, сімейні відносини, зазвичай, складаються досить важко. Вельми товариські, але чоловічому товариству надають перевагу перед жіночим.

Олексіївни
У жінок з цим по батькові гнучкий розум, їм притаманні розсудливість, доброзичливість і оптимізм. Добре ладнають з людьми. Терпимі до недоліків інших, намагаються прощати або не помічати недоброзичливців. У них тверезий погляд на життя, вони досить прагматичні. Це турботливі й ніжні жінки, зразкові господині, які вміють створити в будинку затишок і приємну атмосферу. У цьому домі завжди ідеальний порядок, дуже смачно готують. Мають безліч друзів, яким охоче й безкорисливо допомагають. Вони віддані дружини, правда не завжди шлюб у них буває вдалим, багато розлучаються.

Павлівни
У цих жінок легкий характер, вони надзвичайно добрі і завжди готові допомогти іншим. Талановиті, мають високий рівень інтуїції, прекрасним почуттям гумору, правда, досить уперті і завжди відстоюють свою точку зору. Найчастіше надмірно категоричні в оцінках. Люблять гучні компанії і застільні бесіди. Володіючи прекрасним смаком, вишукано одягаються. Рідко прагнуть створити сім’ю, а якщо все ж наважуються, шлюб, зазвичай, буває недовговічним. Схильні до лідерства і в родині, і на роботі.

Петрівни
Мають живий характер, сильно товариські і дотепні натури. Користуються успіхом у чоловіків протягом усього життя. Їх відрізняє доброта і деяка недбалість. Незважаючи на це, коли мова йде про їхні інтереси, можуть проявляти більшу силу волі і наполегливість. Вельми незалежні і самостійні. Ерудовані і завжди уважно стежать за модними течіями в мистецтві. Люблять ходити на концерти і виставки. Прекрасні господині, вірні дружини, турботливі матері і надійні подруги.

Романівни
Прості в спілкуванні, надійні і грунтовні, вміють чудово пристосовуватися до життєвих обставин. У досягненні мети незвичайно працьовиті і наполегливі. Їх не лякають ніякі зміни, вони невиправні оптимістки. Чоловіки люблять цих живих жінок, тому що з ними, як то кажуть, не засумуєш. Зразкові, гостинні господині. У них в будинку завжди затишно і весело. Люблять галасливі компанії, вибирають чоловіче суспільство. Не завжди тактовні, але доброзичливі. Прекрасні матері, з дітьми будь-якого віку знаходять спільну мову.

Семенівни
Мають прекрасний смак, ретельно стежать за своєю зовнішністю, великі модниці. Дипломатичні, завжди вміють знайти потрібний тон в спілкуванні. Чарівні і в міру кокетливі, користуються успіхом у протилежної статі. Незвичайна працьовитість і практичність дають можливість їм досягти значних успіхів. Домашнє господарство – не їхня стихія, але побут у них завжди налагоджений і друзі люблять приходити до них у гості. З чоловіком не завжди гармонійні відносини, але до розлучення, зазвичай, справа не доходить. Вельми турботливі і люблячі матері, з дітьми їх пов’язують щирі й довірливі відносини.

Сергіївни
Для цих жінок найхарактернішою рисою є незмінний оптимізм, не дивлячись на те, що в особистому житті у них часті невдачі. У шлюб вступають кілька разів. Мають безліч друзів і приятелів, які їх обожнюють. У роботі завжди сповнені ентузіазму, мають організаторські здібності. Зазвичай, талановиті, прекрасно освічені і виховані. Мають сильно багату уяву, у них завжди грандіозні плани. Люблять великі компанії, веселощі і застілля. Досить самолюбні і, як наслідок, образливі. Поважають чужу думку.

Степанівни
Це безхарактерні і нерішучі жінки. Примхливі і дратівливі через дрібниці. З’являється відчуття, що вони безперервно грають якусь не свою роль. Дуже залежні від думки оточуючих, для них перш за все в людях має значення соціальний статус. Безперервно стурбовані виробленим враженням, люблять, щоб їх опікали. У чоловікові перш за все схильні шукати турботливого батька, і якщо знаходять подібного, будуть щасливі. Невдачі і конфлікти переносять важко, нерідко скаржаться всім підряд. Співпереживання і співчуття їм не властиво, вони здатні думати тільки про себе.

Станіславівни
З цими жінками нелегко спілкуватися. Вони запальні, емоційні й уперті. У їхньому характері незліченна безліч чоловічих рис. За що б вони не взялися, обов’язково доведуть до кінця, незвичайно працьовиті і витривалі. Іноді їм не досить тактовності і гнучкості, але, завдяки високому професіоналізму, є дуже цінними співробітниками. Це незалежні жінки, вони розраховують тільки на власні сили. Схильні до лідерства і на роботі і в сімейному житті. До домашнього господарства байдужі, оскільки головне у них в житті – робота.

Тарасівни
Врівноважені і поступливі жінки, мають гнучкий розум, нерішучі і завбачливі. Володіючи незвичайною працьовитістю і завзятістю, можуть досягти значних успіхів в житті. Товариські й гостинні, запасливі і хлібосольні господині. Заради своїх близьких здатні на великі жертви. Прихильниці пуританської моралі. До зрад відносяться різко негативно; якщо зіткнуться з невірністю, довго і болісно переживають.

Пилипівни
Швидкі і рухливі, імпульсивні натури, вони діють за раптовим внутрішнім бажанням. Сильно захоплюються, незалежні жінки, не визнають ніяких авторитетів і покладаються виключно на власні сили. Самодостатні і не потребують участі або підтримки. З людьми сходяться складно, інші їм просто нецікаві. Вони чарівні, ефектні і користуються успіхом у чоловіків. У шлюбі вірні і домовитись. До дітей іноді занадто суворі.

Федорівни
Зовні спокійні та врівноважені жінки, але коли дратуються, під гарячу руку їм краще не потрапляти. У гніві бувають нестримані, але швидко остигають і щиро каються. Вельми відповідальні, вірні своєму слову і вимагають того ж від інших. В глибині душі добрі і сердечні. Готові прийти на допомогу за першим покликом. Чоловіки їх вельми люблять і прощають і спалахи гніву, і деяку недбалість. З дітьми нерідко конфліктують.

Юріївни
Вельми сприйнятливі і чутливі, в той же час сильно завбачливі і практичні. При видимій самостійності, піддаються чужому впливу. Добрі і чуйні, але при цьому дуже наполегливі й уперті. Це ерудовані і цікаві співрозмовниці. У всьому прагнуть до досконалості. Користуються успіхом у протилежної статі, мають безліч подруг. Сильно люблені чоловіком і дітьми. Доброзичливі і поступливі дружини.

Ярославівни
Жіночні, чуйні і чутливі. Мають загострене чуття на людей, їх неможливо обвести кругом пальця. Їм властива принциповість і справедливість. Якщо викриють когось в нечесності, можуть порвати стосунки без пояснення. Найчастіше надто категоричні, але при необхідності можуть змінити точку зору і переглянути свою позицію. До службових обов’язків відносяться відповідально, але без зайвого завзяття. Вдома вибирають підтримувати зразковий порядок, але гостей приймати не люблять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, по батькові, дівчина, жінка, характер


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і зав

З яких причин у старших дітей дорослішання відбувається раніше?

Дитина | 14:50, 24.02.2024

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і завищені очікування. Ми назвемо причини, через які старші діти дорослішають швидше.

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася.

Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Мама | 00:30, 24.02.2024

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного міся

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікаю

Як жінці з дитиною знайти хорошого чоловіка?

Мама | 12:10, 23.02.2024

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікають. Психологи розкажуть, як знайти любов.

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Напевно, кожна жінка, проживши зі своїм чоловіком під одним дахом кілька років, замислюється про поповнення у родині, однак визначити наскільки гарним

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що чоловік буде гарним батьком

Мама | 07:40, 23.02.2024

Напевно, кожна жінка, проживши зі своїм чоловіком під одним дахом кілька років, замислюється про поповнення у родині, однак визначити наскільки гарним батьком буде ваш супутник досить складно. І тим не менше, існують ознаки, які допоможуть вам зрозум

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Психологи пояснили, чому батькам завжди треба бути на боці дитини?

Сімейні справи | 06:20, 23.02.2024

Не можна грати на протилежній стороні. Ніколи. Навіть якщо дитина тисячу разів не права.

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. В

Вчені розповіли про вплив сімейних стосунків на математичні здібності дітей

Дитина | 00:30, 23.02.2024

Дослідники Даніель Еванс і Енді Філд вивчили дані батьків і дітей, народжених у Великобританії в період з 1 квітня 1991 року по 21 грудня 1992 року. Вони оцінювали домашню обстановку у родині і порівнювали її з результатами математичних тестів, які д

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: