Названо норму сексуальних партнерів у жінки

Adoption
Date
  • 4973 Переглядів
Усіх цікавить питання про кількість сексуальних партнерів коханої людини до знайомства з вами. Але часто ми або боїмося його задати, або не впевнені, що нам сказали правду. Психологи переконані, що чоловіки це число завжди перебільшують, а жінки - применшують. Отож, фахівці вирішили вияснити, яке число сексуальних партнерів у жінки можна вважати нормою?

1031_b53afc33ba33662f13e94055bc397bc7.jpg (24.72 Kb)


Як показують дані американського Центру з контролю і запобігання захворювань, у чоловіків, в середньому, буває більше статевих партнерів, ніж у жінок. Так, середній американець у віці від 25 до 44 має відносини з 6,1 партнерами, а у жінок за той же віковий період 3,6 коханців. У 27,2% чоловіків було більше 15 сексуальних партнерів в цей проміжок. Серед жінок настільки ж велелюбними виявилися 10,4% опитаних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо несподівані побічні ефекти інтиму

Втім, експерти вважають, що насправді різниця не така істотна. Просто в чоловічому розумінні в поняття секс включаються і оральні ласки, і навіть звичайні прелюдії у вигляді обіймів з поцілунками. Жінки ж оцінюють секс, насамперед, як повноцінний статевий контакт. Крім того, чоловіки схильне у подібних опитуваннях перебільшувати кількість партнерів, а жінки применшувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сексуальні партнери, секс, стосунки, психологія, чоловік, жінка


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Вчені: надмірна статева активність завдає шкоди імунній системі чоловіків

Здоров'я | 23:00, 19.04.2022

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно

Як пережити зґвалтування і жити далі: поради психолога

Психологія | 08:00, 18.04.2022

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно за це себе картати! Але і піддаватис страшним думкам у жодному разі не можна!

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних

Як повернути інтим в своє життя після тривалого стресу?

Секс | 07:00, 18.04.2022

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних "відкидає" від сексу, в інших, навпаки, зростає бажання до інтимних стосунків зі своїм партнером. Що ж робити, якщо ви "потрапили" до першої категорії?

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко,

Психологи розповіли, як пережити зґвалтування

Психологія | 08:00, 08.04.2022

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко, потрібно допомогти правоохоронним органам спіймати їх і засудити. А для цього після зґвалтування не

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розі

Чи розривають українці стосунки через зраду?

Психологія | 12:00, 31.03.2022

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розірвуть з ним чи з нею стосунки, 27% - що проведуть серйозну розмову, але спробують зберегти стосунки,

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Чи впливають контрацептиви на частоту і якість інтиму?

Секс | 10:00, 29.03.2022

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Сексуальність жінки змінюється протягом усього життя, проте залишається при ній у будь-якому віці.

Дослідження: періоди жіночої сексуальності

Мама | 09:00, 27.03.2022

Сексуальність жінки змінюється протягом усього життя, проте залишається при ній у будь-якому віці.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: