4 фактори, які забирають у тебе оргазм

Adoption
Date
  • 2508 Переглядів
Сторонні думки
«На роботі завал», «ремонт треба зробити», «посуд немитий» - все це дуже заважає сфокусуватися на відчуттях. Золоте правило хорошого сексу: думайте тільки про близькість. Якщо з тривожними думками розлучитися непросто, то спробуйте застосувати спеціальну техніку «відключення голови».

0352_sexy-girl-book.jpg (99.85 Kb)


Голод
Якщо ви сидите на дієті (швидше за все, через неприйняття власного тіла), то ви думаєте тільки про їжу - і від цих сторонніх думок вас не врятує ніяке відключення голови: це фізіологія. Якщо організм відчуває, що їжі не вистачає навіть йому самому, то він ні за що не буде займатися продовженням роду.

Великі очікування
Ідеалізація сексу в кіно, розповіді подруг про чарівний сексуальний дослід - все це вибудовує завищені очікування від сексу. У вас в голові є сценарій ідеального сексу. Але в якийсь момент ви розумієте, що все йде не так. Це починає засмучувати вас або навіть дратувати - і оргазм не виходить. Будьте спонтанні, прислухайтеся до свого тіла і відчувайте партнера. Адже відмовившись від ідеалізованих уявлень, ви з партнером зможете створити вашу власну сексуальну казку.

Поспіх
Іноді швидкий секс в пориві пристрасті - хороший спосіб підігріти відносини. Але переводити його на регулярну основу не можна. Намагаючись все зробити по-швидкому, ви не зможете як слід насолодитися процесом і відчути оргазм. Для того, щоб досягти оргазму, жінці необхідно гарненько збудитися. Тілу потрібен час, щоб відгукнутися на ласку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Матусі в Інстаграм, які мають чим здивувати
Як виховати з сина чудового чоловіка?
Поради психологів: Як зрозуміти чоловіка


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, оргазм, голод, їжа, бажання, відсутність сексу, не хоче, відсутність оргазму


Система Orphus



ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Виявляється, від сексу можна отримувати не лише задоволення, а ще й можна займатись профілактикою і лікуванням. Про це говоримо далі.

Які хвороби можна вилікувати, займаючись сексом?

Секс | 12:00, 17.02.2021

Виявляється, від сексу можна отримувати не лише задоволення, а ще й можна займатись профілактикою і лікуванням. Про це говоримо далі.

Ні для кого не секрет, що секс має позитивний вплив на здоров'я як фізичне, так і емоційне. Проте, якщо перестати ним займатися, чи позначиться дана

Що відбувається з тілом, коли ми перестаємо займатися сексом?

Секс | 12:00, 14.02.2021

Ні для кого не секрет, що секс має позитивний вплив на здоров'я як фізичне, так і емоційне. Проте, якщо перестати ним займатися, чи позначиться дана "відмова" на нашому самопочутті?

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допомо

Як приносити задоволення в ліжку чоловікові?

Секс | 07:00, 14.02.2021

Якщо ти навчишся приносити і отримувати задоволення в ліжку, секс набуде для тебе інших фарб і емоцій. Саме тому ми підготували три поради, які допоможуть тобі відкритися по-новому перед чоловіком і вам обом це дуже сподобається.

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у н

Чи можна пробачити зраду?

Секс | 12:00, 13.02.2021

Ось ти жила з цією людиною, ділила усе, вірила, що ви до смерті будете разом і ніхто не зможе вас розлучити, аж раптом як грім серед ясного неба - у нього є інша. Що робити? Пробачати зраду чи ні?

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими

Звідки беруться діти: Як говорити з дітьми про сексуальне виховання?

Дитина | 07:00, 12.02.2021

Перші запитання про те, звідки беруться діти, з'являється у дітей в віці 3-5 років. Тоді відповіді батьків повинні бути дуже делікатними і поверховими. Проте не варто "відбиватися" фразами: знайшли в капусті, лелека приніс, варто розповідати правду д

Чому займатись сексом корисно?

Секс | 22:00, 11.02.2021

Про користь занять сексом - читайте у матеріалі.

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Знайдено новий ефективний засіб екстреної контрацепції

Секс | 12:00, 10.02.2021

Внутрішньоматкові засоби, які містять гормон левоноргестрел при екстреній контрацепції показали вкрай високу ефективність.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: