Розвінчуємо найбезглуздіші сексуальні міфи

Adoption
Date
  • 1021 Переглядів
Секс – невід'ємна та важлива частина нашого життя. Але нестача знань про нього породжує безліч хибних переконань, які здатні впливати не лише на якість інтимного життя, а й на здоров'я партнерів.

6397_3.jpg (32.91 Kb)

Міф №1. Під час менструації вагітність неможлива
Дуже можлива. Протягом всього статевого акту у чоловіка виділяється передеякулят - в'язка передсім’яна рідина, в яку можуть потрапити сперматозоїди. Як правило, сперматозоїди можуть зберігати життєздатність у жіночому організмі близько 7 днів. У той самий час овуляція в жінки може відбутися не в середині менструального циклу, і пізніше чи раніше. Секс під час менструації передбачає можливий збіг цих двох подій, наслідком яких буде настання вагітності.

За даними Американської Асоціації Вагітності, ймовірність завагітніти під час менструації низька, але вона існує. Особливо це стосується тих жінок, у яких цикл триває від 28 до 30 днів і більше.

Сьогодні класична схема менструального циклу, що триває 28 днів, через спосіб життя сучасних жінок зустрічається вкрай рідко. Тому секс під час місячних може призвести до зачаття через раннє чи пізнє дозрівання яйцеклітини.

Також не забувайте про те, що період місячних є сприятливим для розмноження патогенної мікрофлори у піхві. У зв'язку з природним розширенням шийки матки під час місячних інфекції здатні легко проникати всередину статевої системи, що може призвести до запалення матки, маткових труб чи яєчників.

Тому секс під час менструації може стати каталізатором багатьох гінекологічних хвороб (молочниці, вагініту). Однак науково це не доведено, як і не доведено, що жити статевим життям під час місячних корисно. Хоча деякі результати досліджень говорять про те, що заняття сексом під час місячних можуть принести полегшення жінці, якщо у неї діагностовані сильні болі в нижній частині живота. Це пояснюється тим, що під час сексу в жіночому організмі активно виробляється гормон задоволення, що блокує болючі відчуття.

У будь-якому випадку, якщо жінка вирішила поекспериментувати з сексом у період менструації, з цього питання краще проконсультуватися з гінекологом.

Міф №2. При перерваному статевому акті завагітніти або заразитися статевими інфекціями неможливо
Перерваний статевий акт потребує довіри між партнерами. Жінкам потрібно розуміти, що випадковий партнер може виявитися недосвідченим або схильним до передчасної еякуляції, а це може призвести до вагітності.

Чоловіча майстерність своєчасного переривання статевого акту також грає далеко не останню роль. Не кожен чоловік може вгадати точний початок еякуляції і не кожен може вчасно відреагувати на неї. Зайва секунда може стати вирішальною. До того ж, у процесі вагінального проникнення нікуди не зникає виділення передеякулята.

Якщо переривання закінчилося провалом і частина сперми потрапила у піхву, є шанс завагітніти. Щоб цього не сталося, деякі жінки вірять у силу законів фізики: якщо стрибати, сперма витече з піхви. Однак, це міф.

Не забувайте, що швидкість руху сперматозоїдів може досягати 0,1 мм в секунду, але щоб досягти мети, їм потрібно подолати близько 20 см жіночих статевих шляхів. Не дивлячись на це, природу не обдуриш: сперматозоїди активно шукають яйцеклітину та здатні збільшувати швидкість свого руху.

Багато людей вважають, що перерваний статевий акт захищає від статевих інфекцій. Це не так, оскільки жіночі та чоловічі статеві органи вже у прямому контакті один з одним. Щоб запобігти інфікуванню, використовуйте презерватив.

Міф № 3. Дівоча пліва - ознака цноти
Багато культур особливе значення надають дівочій пліві, вважаючи її доказом незайманості. Однак не завжди наявність пліви говорить про те, що дівчина не живе статевим життям.

Дівоча пліва - складка, що закриває вхід у піхву. Вона може бути різної товщини та еластичності, а у деяких дівчат діагностують аплазію (вроджена відсутність цноти). Наявність пліви не може говорити про цноту. Водночас, її відсутність не означає, що дівчина живе статевим життям.

Встановити наявність чи відсутність пліви, а також факт статевого акту може лише гінеколог. Це можна перевірити під час стандартного гінекологічного огляду.

Міф № 4. Жіночий оргазм може бути лише вагінальним
Ні, ще оргазм може бути кліторальним і досягається за рахунок стимуляції клітора. Єдиного рецепту досягнення жіночого оргазму немає. Усі індивідуально. Іноді, щоб випробувати оргазм, одним жінкам достатньо вагінального проникнення (у середньому це близько 25% жінок), іншим потрібні додаткові ласки клітора (у середньому, це близько 75% жінок). Це підтверджують дані, опубліковані у виданні «Основи акушерства та гінекології».

Американський вчений Баррі Комісарук із Ратгерського університету штату Нью-Джерсі намагався пояснити різницю між сексуальністю жінок та чоловіків з огляду на будову їхнього мозку. Він дійшов висновку, що оргазм в обох статей незалежно від способів його досягнення має однакову нервову активність. Однак після досягнення оргазму вони діагностують різні мозкові процеси. Ймовірно, з цієї причини жінка здатна відчувати після вагінального оргазму кліторальний і навпаки.

Міф № 5. Мастурбація - це ознака психічного розладу
З дитинства багато батьків вселяють дітям, що там себе чіпати не можна тому, що це погано. Аргументація різна: мастурбація - це злочин, ненормальне явище, ознака розладу психіки. А деякі мами та тата з бурхливою фантазією стверджують, що якщо дитина займатиметься цією ганебною справою, на її руках може вирости волосся або вона може осліпнути.

Однак багато сексологів не бачать у мастурбації нічого поганого, якщо вона не виходить за межі дозволеного. Це так зване становлення сексуальності людини, пізнання власного тіла, спосіб урізноманітнити своє сексуальне життя. А ще мастурбація допомагає зняти напругу, а жінкам послабити силу менструальних спазмів.

Одне з американських досліджень щодо мастурбації показало, що понад 60% чоловіків і 40% жінок мастурбують. Коли вибірку обмежили людьми, які проживають разом або перебувають у постійних відносинах, відсоток був ще вищим: мастурбували близько 85% чоловіків та 45% жінок. Крім того, дані перехресного дослідження показали, що мастурбація залишається частиною сексуального життя, незважаючи на збільшення частоти статевих контактів.

Сексуальне утримання шкідливе для чоловічого здоров'я і може призвести до раку передміхурової залози. Вчені з Гарвардського університету вважають, що мастурбація може уберегти чоловіків від раку передміхурової залози. Результати цього дослідження опубліковані у журналі «European Urology». В експерименті аналізувалися дані здоров'я близько 32 тис. чоловіків, за якими спостерігали близько 18 років та регулярно з'ясовували частоту мастурбації кожного респондента. Дослідники стверджують, що регулярне сім'явипорскування незалежно від способу зменшує ризик виникнення раку передміхурової залози.

Міф №6. Чоловіки завжди готові до сексу
Багато чоловіків і жінок впевнені в тому, що ерекція є обов'язковою, якщо чоловік знаходиться поряд з об'єктом сексуального бажання. Однак, це не так. Чоловік може бути не готовий до сексу через втому, емоційні переживання, хвилювання, а також через ряд інших причин (невідповідної обстановки, важливих справ, що раптово виникли). Така неготовність може виявлятися як під час прелюдії, так і перед проникненням.

Результати одного американського дослідження показали, що ті чоловіки, які вважають, що вони завжди повинні бути готовими до сексу, частіше мають проблеми з ерекцією в найвідповідальніший момент, ніж ті, хто так не думає.

Проблеми з ерекцією можуть виникати не лише на психологічному рівні, а й через проблеми зі здоров'ям. Часто до еректильної дисфункції у чоловіків призводять захворювання серцево-судинної, ендокринної та статевої систем, а також хвороби передміхурової залози.

Щоб виявити причину того, що відбувається, чоловікам обов'язково потрібно відвідати уролога. Списувати сексуальні невдачі на поганий настрій або депресію загрожує імпотенцією та безплідністю. Комплексне урологічне обстеження допоможе виключити чи підтвердити соматичні захворювання. За призначенням лікаря потрібно здати аналізи на рівень гормонів та цукру в крові, пройти електрокардіограму та доплерографію судин статевого члена. Якщо еректильна дисфункція має психогенний характер, необхідна допомога психотерапевта.

Міф № 8. Усі сексуальні партнери жінок впливають на її майбутнє потомство
Це вигадки та наука спростувала таку концепцію, що отримала назву телегонія. У бюлетені Комісії з боротьби з лженаукою та фальсифікацією наукових досліджень «На захист науки» її зарахували до псевдонаукової концепції.

До речі, в СРСР телегонія справді мала успіх, оскільки знання про генетику та репродукцію були дуже мізерними. Проте їхнє становлення як самостійних наук змусило багатьох учених попрощатися з телегонією. Секс із «колишніми» не може накласти відбиток на майбутніх дітей.

Найімовірніше, майбутнє потомство може постраждати у разі, якщо жінка не надто перебірлива у виборі партнерів для сексу та не приділяє належної уваги використанню засобів контрацепції, дотриманню правил інтимної гігієни. Адже це загрожує розвитком багатьох гінекологічних захворювань та ЗПСШ.

Звичайно, при своєчасному лікуванні таких захворювань можна не допустити розвитку ускладнень, що позначаються на репродуктивній функції. Однак краще, якщо жінка вживе заходів заздалегідь, а не після. Тобто підбере з лікуючим гінекологом відповідні засоби контрацепції, піклуватиметься про своє жіноче здоров'я, своєчасно відвідуватиме планові гінекологічні огляди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сексуальні міфи, міфи про секс


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Про афродизіаки не чув лише лінивий. Проте, є продукти, які є в нашому раціоні, а ми навіть не підозрюємо про їхній вплив на наше сексуальне життя.

Їжа, яка позитивно впливає на інтимне життя

Харчування | 00:30, 15.04.2024

Про афродизіаки не чув лише лінивий. Проте, є продукти, які є в нашому раціоні, а ми навіть не підозрюємо про їхній вплив на наше сексуальне життя.

Колись вважалося, що жінка - молода, поки не досягла 25 років, сьогодні ж усе змінилося, і лікарі наголошують, щ молодість жінки триває аж до 45 років

Чому жінки за 30 відчувають більше задоволення від сексу, ніж юні дівчата?

Секс | 14:50, 14.04.2024

Колись вважалося, що жінка - молода, поки не досягла 25 років, сьогодні ж усе змінилося, і лікарі наголошують, щ молодість жінки триває аж до 45 років.

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, бул

Повний гайд по дорослим жіночим іграшкам: як отримати задоволення

Сімейні справи | 13:46, 11.04.2024

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, були не досить приємними у використанні через жорстку текстуру. Сьогодні сучасна індустрія секс-девайсі

Проблеми з потенцією чоловіків здебільшого виникають у віці старше 40 років. Основними причинами еректильної дисфункції є стрес, ожиріння, куріння, а

Сіль в їжі погано позначається на чоловічій потенції

Здоров'я | 00:30, 01.04.2024

Проблеми з потенцією чоловіків здебільшого виникають у віці старше 40 років. Основними причинами еректильної дисфункції є стрес, ожиріння, куріння, а також проблеми зі здоров’ям – гіпертонія, діабет. Але є й інші фактори способу життя, які можуть пог

Кожна зайва проведена за комп'ютером година може підвищити ризик імпотенції, заявили медики з Китаю.

Вчені: проблеми з ерекцією виникають, якщо часто сидіти за комп'ютером

Секс | 14:50, 30.03.2024

Кожна зайва проведена за комп'ютером година може підвищити ризик імпотенції, заявили медики з Китаю.

Хірург Каран Раджан назвав позицію зворотної наїзниці найбільш травмонебезпечною для чоловіків.

Лікар назвав найнебезпечнішу для чоловіків позу під час інтиму

Секс | 14:50, 28.03.2024

Хірург Каран Раджан назвав позицію зворотної наїзниці найбільш травмонебезпечною для чоловіків.

Відсутність ініціативи та чоловічий егоїзм у ліжку можуть бути ознакою нудьги, яка з’являється, якщо шлюб стає рутинним та нецікавим, вважає фахівець

Названо причину чоловічого егоїзму в ліжку

Секс | 10:30, 28.03.2024

Відсутність ініціативи та чоловічий егоїзм у ліжку можуть бути ознакою нудьги, яка з’являється, якщо шлюб стає рутинним та нецікавим, вважає фахівець у відносинах Колін Нолан.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: