Віруючі люди отримують більше задоволення від сексу - дослідження

Adoption
Date
  • 134 Переглядів
Чого-чого, а проведення такої паралелі ми точно не очікували. Та виявилося, що наші погляди на віросповідання мають відбиток на секуальному житті.

9799_4.jpg (17.52 Kb)

Вчені з Університету Ексетера встановили, що релігійні люди мають найвищий рівень задоволеності інтимними стосунками. А ось особи з вищою освітою рідше займаються сексом і частіше висловлюють невдоволення із цього приводу.

Дослідники з Великобританії дійшли цікавого висновку про те, що люди, які часто відвідують церкву, з більшою ймовірністю мають задовільний інтимне життя.

Релігійні громадяни, як правило, частіше повідомляли про задоволення в спальні зі своїми партнерами, порівняно з тими, хто релігійним не був або практикував випадкові статеві контакти.

Результати цього дослідження є підтвердженням прислів’я про те, що якість важливіша за кількість, особливо щодо сексу. Так, релігійні люди в цілому займалися сексом рідше, але ці заняття приносили їм більше задоволеності, ніж у тих, хто займався сексом частіше, але з великою кількістю партнерів.

Виявилося, що чим частіше чоловіки та жінки схвалювали так званий випадковий секс або заняття любов’ю без самої любові, тим менше задоволення вони отримували.

Дослідники підкреслюють, що взаємозв’язок між частотою сексу та сексуальним задоволенням не є простим і прямолінійним. У всіх типах відносин брак чи надлишок сексу пов’язані з нижчим сексуальним задоволенням.

Існує оптимальна кількість занять коханням, і саме від цього залежить і вищий рівень задоволеності. А релігійні люди з меншою ймовірністю вступають у випадковий секс і частіше обмежують свою сексуальну активність стосунками, що ґрунтуються на любові. Втім, можливо, що вони спочатку не дуже високі очікування від сексу, оскільки вони не спокушені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, задоволення від сексу


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Фрази жінки, які видають її зраду чоловікові

Психологія | 11:20, 29.05.2024

Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, на

Контрацептиви можуть призводити до появи депресії і раку грудей

Секс | 14:50, 24.05.2024

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, навіть аборт може призвести до появи раку грудей.

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого п

Як відновити стосунки після зради: поради психолога

Сімейні справи | 00:30, 22.05.2024

Пробачити зраду чи розійтися? Як знову почати довіряти партнеру, який зрадив? Якщо ви розходитеся і у вас є діти, як не переносити зліть через свого партнера на дітей? З цими та іншими питаннями стикається кожен, хто відчув смак зради.

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разо

Інтим: скільки ним потрібно займатись, щоб бути щасливими в стосунках?

Секс | 11:20, 11.05.2024

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разом. Варто враховувати і те, що з віком це бажання знижується. Тож нині говоримо про те, чи є норма дл

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширм

Види контрацепції для чоловіків

Секс | 12:10, 29.04.2024

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

Не вперше

Яка їжа негативно впливає на жіноче сексуальне бажання?

Мама | 08:30, 26.04.2024

Не вперше "Наша мама" пише про те, що наше харчування має прямий вплив на самопочуття і життя в цілому. До прикладу, одні продукти здатні покращувати здоров'я та лібідо зокрема, а інші, навпаки, можуть пригнічувати сексуальне бажання.

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх

Як бути, коли сексуальне бажання зникло?

Секс | 08:30, 25.04.2024

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх пар, звісно, та в багатьох. Як з цим бути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: