Звички, які провокують депресію

Adoption
Date
 • 252 Переглядів
Варто позбуватись цих шкідливих звичок.

Шкідливі звички людей з депресією


1. Соціальне відчуження

Людині, яка страждає депресією, легко стати ізольованою від соціуму. Відсторонення від інших людей, навіть від кращих друзів і сім'ї - результат почуття смутку, безнадійності, сорому, втоми і апатії.

Фахівці радять, якщо ви турбуєтеся про кохану людину, який замикається в собі вже тривалий час - запросіть його в гості, намагайтеся вивести його з дому, разом займайтеся улюбленими справами.

2. Постійні тривожні роздуми

Основним компонентом депресії є постійні роздуми про втрати і невдачах. Вони змушують почувати себе гірше. Як наслідок - людина у всьому себе винить і відчуває сором.

Якщо ви постійно очікуєте негативного результату - взагалі перестаєте пробувати щось нове. Це прискорить вашу депресію і посилить її.

Як це виправити? Спробуйте відволіктися на щось цікавіше, наприклад, почитайте книжку або прогуляйтеся з друзями. Пам'ятайте, що ви можете контролювати набагато більше, ніж думаєте.

3. Запивати алкоголем

Люди в депресії часто зловживають алкоголем, наркотиками або іншими «бустерами», щоб сховатися від своїх проблем. Але так ситуація тільки погіршується.

Якщо ви помітили, що стали пити алкоголь набагато більше звичайного, поговоріть зі своїм лікарем або терапевтом. Крім того, алкоголь може впливати на дію антидепресантів і інших ліків.

4. Нерегулярні тренування

Якщо раніше часто ходили в спортзал, а потім відмовилися від будь-яких фізичних навантажень - це може сигналізувати про те, що у вашому житті щось не так. Те ж саме і з іншими заняттями, які вам колись подобалися.

Втім, вправи під час психічних розладів можуть надати надзвичайно сильне терапевтичну дію. Вправи мають потужний антидепресивну ефектом.

Спробуйте знайти того, кому ви можете довіряти, щоб він допоміг вам знову почати тренування.

5. Пристрасть до солодкого

Коли ви відчуваєте себе пригніченим, ви можете відчувати потяг до солодкого або шкідливої ​​їжі.

Для того щоб запобігти пригніченість після "цукрової ейфорії", уникайте надмірного вживання солодкого. Вибирайте для свого раціону здорову їжу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  Теги: депресія, шкідливі звички, здоров'я


  Система Orphus

  ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


  Новини по темі

  Хоча б однією з цих звичок ви точно зловживаєте. А вони насправді заважають вам спати.

  Дії, які заважають вам швидко заснути

  Здоров'я | 00:30, 27.03.2022

  Хоча б однією з цих звичок ви точно зловживаєте. А вони насправді заважають вам спати.

  Згідно з новим дослідженням, куріння марихуани під час вагітності є настільки ж небезпечним, як і вживання алкоголю, та може привести до передчасних п

  Вчені з’ясували, як куріння марихуани під ча вагітності впливає на розвиток плоду

  Шкідливі звички | 10:00, 24.01.2022

  Згідно з новим дослідженням, куріння марихуани під час вагітності є настільки ж небезпечним, як і вживання алкоголю, та може привести до передчасних пологів, а також зниження ваги дитини.

  Якщо вашим дітям зараз від 10 до 18 років, — у них є дуже багато спокус, які можуть не тільки зіпсувати, але і згубити їхнє життя. Хтось скаже, що спо

  Як зрозуміти, що дитина вживає наркотики

  Шкідливі звички | 05:00, 24.01.2022

  Якщо вашим дітям зараз від 10 до 18 років, — у них є дуже багато спокус, які можуть не тільки зіпсувати, але і згубити їхнє життя. Хтось скаже, що спокус вистачає в будь-який час і в будь-якому місці, але доступність заборонених речовин зараз підняла

  Згідно з новим дослідженням кардіологів, вживання алкоголю навіть за кілька місяців перед зачаттям дитини може призвести до вродженого пороку серця.

  Чи можна чоловікам пити алкоголь перед зачаттям дитини?

  Плануємо дитину | 08:00, 12.01.2022

  Згідно з новим дослідженням кардіологів, вживання алкоголю навіть за кілька місяців перед зачаттям дитини може призвести до вродженого пороку серця.

  На жаль, зміни виявилися дуже значними, заявили автори. Ці результати особливо важливі для сучасних жінок, які не усвідомлюють реальної шкоди вживання

  На МРТ показали, як алкоголь під час вагітності змінює мозок плода

  Я вагітна | 12:00, 26.12.2021

  На жаль, зміни виявилися дуже значними, заявили автори. Ці результати особливо важливі для сучасних жінок, які не усвідомлюють реальної шкоди вживання алкоголю для дитини. Сьогодні деякі не припиняють пити алкогольні напої на етапі планування вагітно

  Шкідливість куріння для підлітків дуже багатогранна, складна, практично непередбачувана. Ясно одне — чим раніше молоді люди долучаються до куріння, ти

  5 фактів, які змусять підлітка кинути палити

  Дитина | 08:30, 10.12.2021

  Шкідливість куріння для підлітків дуже багатогранна, складна, практично непередбачувана. Ясно одне — чим раніше молоді люди долучаються до куріння, тим раніше настає розплата у вигляді тяжких захворювань, що практично не піддаються лікуванню, оскільк

  гідно з дослідженням Данських вчених, щоденне куріння впливає на організм потенційних батьків ще до зачаття дитини. В результаті у потомства чоловічої

  Куріння батьків негативно впливає на фертильність їхніх синів — дослідження

  Здоров'я | 07:00, 07.11.2021

  гідно з дослідженням Данських вчених, щоденне куріння впливає на організм потенційних батьків ще до зачаття дитини. В результаті у потомства чоловічої статі кількість сперматозоїдів в спермі знижується приблизно на 9%.

  Коментарі до новини


  Додати коментар до публікації
  Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


  Код:
  captcha

  Введіть код: