6 причин чому дитина не бажає вчитися в школі

Adoption
Date
  • 669 Переглядів
Батьки завжди прагнуть, щоб їхні діти добре вчилися у школі, але не завжди дитина цікавиться навчанням. Здебільшого діти перестають вчитися через внутрішні переживання, а не лінь.
shkola.jpg (41.91 Kb)

Батьки завжди прагнуть, щоб їхні діти добре вчилися у школі, але не завжди дитина цікавиться навчанням. Здебільшого діти перестають вчитися через внутрішні переживання, а не лінь.

Щира розмова, між батьками і дитиною – це перший крок до вирішення проблеми. Тільки визначивши основну причину проблеми, можна її вирішити.

Найбільш поширені причини чому дитина не вчиться:


Комп’ютерні ігри та інтернет – це одна з найпоширеніших причин, чому дитина вчасно не виконує домашні завдання. Адже, виконувати уроки набагато складніше, чим побавитись у захоплюючу інтернет гру.

Дитина може не розуміти, не встигати за шкільною програмою. Коли дитина бачить, що вона повільніша за однокласників – це для неї стресова ситуація. Самостійно впоратись вона не може, і тому перестає вчитися. Батьки можуть допомогти дитині з уроками, або найняти репетитора, тим самим відновити у неї бажання вчитись.

• Погані стосунки з вчителями чи однокласниками – ще одна причина чому дитина не вчиться. У цій ситуації потрібно буде поспілкуватися з учителями, можливо доведеться перевести дитину в інший клас чи школу.

• Несприятлива атмосфера в сім’ї. Конфлікти у сім’ї призводять до нервозності, замкнутості школяра – це відбиває бажання дитини до нових знань.

• Дитина може потрапити у погану компанію, де буде «не модно» ходити на навчання.

• Гіперактивність. Деякі діти не можуть всидіти довго на одному місці через надмірну енергійність. Це можна виправити віддавши дитину у спортивні гуртки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, школа, навчання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Для кожного - свій вік і час на першу любов. І всі ми знаємо, що це почуття, навіть якщо й взаємне, рано чи пізно

Як допомогти дитині пережити невдале перше кохання

Дитина | 10:00, 17.03.2018

Для кожного - свій вік і час на першу любов. І всі ми знаємо, що це почуття, навіть якщо й взаємне, рано чи пізно "розбиває" серце дитині. Як допомогти сину чи дочці пережити цю ситуацію?

Не рідко трапляється так, що батьки, прагнучи заохотити свою дитину добре вчитися, платять їй за оцінку

Чому не можна платити дитині за оцінку "відмінно"?

Дитина | 10:00, 15.03.2018

Не рідко трапляється так, що батьки, прагнучи заохотити свою дитину добре вчитися, платять їй за оцінку "5" чи "12", як тепер правильніше сказати. Однак, так робити категорично не можна. Пояснюємо чому.

Недавно вчені довели: постійний вплив на очі певного кольору може поліпшити здатність мозку краще запам'ятовувати.

Який колір підвищує успішність школярів?

Школярі | 09:00, 13.03.2018

Недавно вчені довели: постійний вплив на очі певного кольору може поліпшити здатність мозку краще запам'ятовувати.

Дітям маловідоме поняття відповідальності, особливо в ранньому віці. Але як тільки чадо починає розуміти причинно-наслідковий процес, йому варто поясн

7 порад, як навчити дитину відповідальності

Виховання | 09:00, 04.03.2018

Дітям маловідоме поняття відповідальності, особливо в ранньому віці. Але як тільки чадо починає розуміти причинно-наслідковий процес, йому варто пояснити і навчити відповідальності. Як це зробити правильно?

Такі делікатні питання завжди не надто комфортно обговорювати з дітьми, однак, краще вже ви йому розкажете про це, ніж він дізнається всі відповіді у

Говоримо з сином про ерекцію

Школярі | 01:00, 02.03.2018

Такі делікатні питання завжди не надто комфортно обговорювати з дітьми, однак, краще вже ви йому розкажете про це, ніж він дізнається всі відповіді у грубому форматі від старших друзів. До того ж, варто вияснити, кому краще говорити про це з сином: м

1. Яка цікава подія сьогодні трапилася в школі? А сумна?2. Що сьогодні змусило тебе розсміятися?3. З ким би ти хотіла сидіти в класі? А з ким не хочеш

15 запитань для дитини замість нудного "Як справи в школі?"

Школярі | 09:00, 26.02.2018

1. Яка цікава подія сьогодні трапилася в школі? А сумна?2. Що сьогодні змусило тебе розсміятися?3. З ким би ти хотіла сидіти в класі? А з ким не хочеш? Чому?4. Де в школі найхолодніше?5. Яке найбільш дивне слово ти сьогодні чула?

Дитина не хоче гуляти з друзями, у неї сумний настрій і вона замкнена? Можливо, у вашого чада комплекси? Як допомогти дитині уникнути даної проблеми?

Топ-5 причин закомплексованості у дитини

Психологія | 11:00, 25.02.2018

Дитина не хоче гуляти з друзями, у неї сумний настрій і вона замкнена? Можливо, у вашого чада комплекси? Як допомогти дитині уникнути даної проблеми?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: