Багаті професії: чого вчити дитину, щоб вона добре заробляла

Adoption
Date
  • 1046 Переглядів
Юрист, економіст, маркетолог - всі ці професії в минулому.
8739_6844.jpg (203.96 Kb)


Вже зараз фахівці з галузі освіти стверджують, що знизилася популярність таких професій як економіст і юрист, яким ще так недавно хотіла навчатися велика частина молоді. Тепер часто виникає питання у батьків, на кого ж вчити свою дитину, щоб це була перспективна і затребувана професія?
 
Футуролог Томас Фрей стверджує, що 60% професій найближчих років десять ще не винайшли. Розвиток технологій відбувається так непередбачувано, що передбачити, що буде далі дуже складно. Але є деякі дані вже зараз, що до 2020 року будуть популярними професії - тренер по майнд-фітнесу та розробник інструментів навчання станів свідомості.
 
Актуальними ці професії будуть завдяки розширенню когнітивних можливостей людини. Нас буде оточувати дуже багато інформації, яку треба встигнути обробити і проаналізувати.
 
Але все ж є дані про перспективні сфери нашого майбутнього життя, на основі яких батьки вже зараз можуть направляти дитину: до чого йому треба прагнути і чим цікавитися.
 
IT, безпеку і нанотехнології. Головне завдання цих фахівців буде - захист і спрощення життя. Перспективним буде той, хто пов'язаний з робототехнікою. Але це стосується не тільки розробки, а й обслуговуючого персоналу. Також затребуваними будуть IT фахівці, зокрема ті, хто буде забезпечувати безпеку даних.

Медицина і біотехнології. У цій області головним завданням буде вивести ген безсмертя. Тут затребуваними будуть фахівці з дослідження ДНК і генів. Також буде цінуватися в галузі охорони здоров'я не лікування окремих органів людини, а системний підхід до людському здоров'ю.
  
Екологія та енергетика. У цій сфері в пріоритеті буде порятунок нашої планети від голоду і холоду. З огляду на нашу екологічну обстановку в світі, головними діями позначаються: мінімально впливати на навколишнє середовище, розробка альтернативних джерел енергії, їх обслуговування. Експерти кажуть, що наше майбутнє в руках технологічних професій.
 
Також фахівці стверджують, що близько 70% традиційних професій застаріють. У цей список можна включити робітничі професії, які не потребують кваліфікації; діяльність, яка підлягає швидкої автоматизації, наприклад, банківський аналітик, інспектор дорожнього руху, кондуктор і навіть юрист або економіст. Незабаром з такою однотипною, монотонною роботою будуть справлятися розумні надійні роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школяр, професія, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Сідати і виконувати все за школяра - не варіант!

Що робити, якщо дитина не хоче робити уроки

Школярі | 18:00, 19.03.2020

Сідати і виконувати все за школяра - не варіант!

Щоб не допустити захворювань ШКТ

Яким має бути ідеальний раціон школяра

Школярі | 15:00, 17.03.2020

Щоб не допустити захворювань ШКТ

Знімаємо стрес, вибудовуємо графік

Як попередити виникнення неврозу у школяра

Школярі | 14:00, 14.03.2020

Знімаємо стрес, вибудовуємо графік


Збалансований та правильний рацоін

Нестандартні ідеї: чим годувати дитину-школяра

Дитяче харчування | 15:00, 04.03.2020

Збалансований та правильний рацоін

Дитина боїться усних відповідей?

Як перемогти дитячий страх відповідати на уроках

Школярі | 16:00, 29.02.2020

Дитина боїться усних відповідей?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: