Жорсткі покарання в школах різних країн

Adoption
Date
  • 147 Переглядів
У кожного народу, кожній сім'ї свій метод виховання дитини. Якщо дитина провинилась у школі - то її карають. У яких країнах, яке покарання - читайте далі.
9303_pokarannya.png (36.41 Kb)


Китай

Часто у школах Китаю дітей били бамбуковим прутиком по руках. Ніби покарання не є таким сильним, але їх били не один раз, а багато. Батьки були не проти такого виховання. Цей метод відмінили лише 50 років тому назад.

Великобританія

Тут учнів ставили на горох і саме звідси пішла ця традиція, що докотилася і до нас. Дітей ставили голими колінами на розсипаний горох і це можна назвати майже безболісним покаранням лише перших 30 секунд. А учні, які часто були покарені могли стояти в такій позі по кілька годин.

Бразилія

Бразильських дітей карають забороною грати у футбол. Це здається просто для нас, але для дитини в Бразилії це велика мука. Адже тут грають в футбол навіть на перервах.

Японія

Мабуть, японці - найдосвідченіші в покараннях. Серед найбільш звірячих - стояти з порцеляновою чашкою на голові, в той час коли одна нога випрямлена під прямим кутом до тулуба. І друге - лежати на двох табуретках, спершись лише долонями і пальцями ніг, по суті звисаючи між табуретками. Крім того, серед персоналу в японських школах немає прибиральниць - за них прибирають покарані учні.

Пакистан

За запізнення в кілька хвилин на урок діти читають 8 годин Коран.

Непал

Найбільш жахливе покарання для учнів Непалу - ходити переодягненим у жіночу сукню кілька днів і їсти вдвічі менше. Покарання застосовують тільки для хлопчиків, адже дівчатка не ходять в школу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, школа, учні, покарання, виховання дітей, навчання, країни світу


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ваш малюк має йти до школи і йому необхідні відповідні меблі? Звичайно письмовий стіл має відповідати потребам дитини в формуванні і розвитку. Тому бі

Шкільний письмовий стіл від виробника «Mebeltov»

Дитина | 10:03, 16.12.2017

Ваш малюк має йти до школи і йому необхідні відповідні меблі? Звичайно письмовий стіл має відповідати потребам дитини в формуванні і розвитку. Тому більшість батьків стараються купувати екологічні і безпечні меблі. Стіл для школяра з полицями – уніве

А який тип батьків ви чи ваші знайомі?

Типи батьків, яких уникають вчителі

Школярі | 17:00, 04.12.2017

А який тип батьків ви чи ваші знайомі?

У кожного народу, кожній сім'ї свій метод виховання дитини. Якщо дитина провинилась у школі - то її карають. У яких країнах, яке покарання - читайте д

Жорсткі покарання в школах різних країн

Школярі | 17:00, 23.11.2017

У кожного народу, кожній сім'ї свій метод виховання дитини. Якщо дитина провинилась у школі - то її карають. У яких країнах, яке покарання - читайте далі.

Одні батьки вважають зарядку зайвою («а навіщо - у школі ж є фізкультура!»), У інших немає зайвих 15-20 хвилин на дітей, «тому що робота!». І лише дея

Гімнастика для постави і тонусу м'язів дітей

Школярі | 15:30, 20.11.2017

Одні батьки вважають зарядку зайвою («а навіщо - у школі ж є фізкультура!»), У інших немає зайвих 15-20 хвилин на дітей, «тому що робота!». І лише деякі мами й тати розуміють важливість зарядки для дитини, і спеціально встають вранці на півгодини ран

Учені з Нідерландів проаналізували результати тестування 281 095 школярів з 33 країн світу. Дослідники дійшли до висновку: в школах, де більшість учні

Хлопчики краще вчаться, якщо у школі більше дівчаток

Школярі | 14:00, 13.11.2017

Учені з Нідерландів проаналізували результати тестування 281 095 школярів з 33 країн світу. Дослідники дійшли до висновку: в школах, де більшість учнів - дівчатка, дітям легше концентруватися на навчанні і отримували більш високі оцінки з читання.

Половину денного часу, діти проводять у школі. Тому вчителі встигають вивчити того чи іншого учня, а то і краще знати, ніж рідні батьки.

Вчителі про шкільне життя дітей

Дитина | 15:30, 08.11.2017

Половину денного часу, діти проводять у школі. Тому вчителі встигають вивчити того чи іншого учня, а то і краще знати, ніж рідні батьки.

На Заході школярі визначаються з професією до 16 років.

Як в школах за кордоном допомагають вибрати професію

Дитина | 14:00, 06.11.2017

На Заході школярі визначаються з професією до 16 років.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: