Чому приватна школа – краща за державну?

Adoption
Date
  • 141 Переглядів
Як би прикро не було це визнавати, але державні школи в Україні не можуть дати усіх базових знань сучасному школяреві, а все тому, що діти, котрі народилися на початку двотисячних змушені навчатися за підручниками, які були складені ще коли їх бaтьки (а іноді й дідусі з бабусями) ходили до школи. Так не повинно бути.

2322_xaitlf1raow.jpg (58.13 Kb)


Кожні мaма і тaто знають, на які потреби доводиться здавати «добровільні внески» для школи, аби їх дитинa могла навчатися в більш-менш нормальних умовах. Так-так, мова про затуплення нових парт і стільців, шкільної дошки, шафи для верхнього одягу для учнів. Перелік може бути безкінечним. Але найбільше батьків шокують плазмовий телевізор, комп’ютер або взагалі заміна шкільних вікон в цілому класі. То чи не краще одразу віддати свою дитину до приватної школи? Де ви будете офіційно оплачувати навчання своєї дитини і вам не доведеться посеред тижня відпрошуватись з роботи, щоб полагодити двері в шкільній шафі чи щось відремонтувати і пофарбувати шкільні парти.

Якщо ви давно задумуєтесь про приватний навчальний заклад, зверніть увагу на Babyland-school. Ця школа діє на теренах нашої країни вже понад сім років, в ній навчається вісімсот дітей і її нагороджено сертифікатом за професійну компетентність педагогів. Детальніше про цей навчальний заклад можна дізнатись на сайті, перейшовши за посиланням https://babyland-school.com.ua/.

Отож, Babyland-school – це приватна школа, яка знаходиться в Харкові. На сайті зазначено, що в цей навчальний заклад приймаються діти від першого до четвертого класу. Перевагою навчання у цій школі є те, що там впроваджена досить серйозна підготовка за інтенсивною програмою, але щодо своїх учнів виключається надмірна строгість і формалізм. Тобто, тут до кожного вихованця відносяться, в першу чергу, як до особистості, яка має право на власну думку і може вільно її висловити, не боячись, що вчитель поставить «двійку» за те, що висновки конкретного школяра не збігаються з програмою Міністерства освіти.

Ще одна особливість даної школи - заняття тут проходять українською, англійською та російською мовами, а з дітьми, при потребі, працює професійний психолог і логопед. Babyland-school сформована так, що у кожному класі навчається не більше 15 учнів, що дозволяє краще освоїти новий матеріал і сформувати дружні відносини між вчителем і класом.

86_xf0zjrjl6vw.jpg (51.91 Kb)

До речі, уроки тут розпочинаються о дев’ятій ранку і є можливість залишатися учням після закінчення уроків на продовжений день. Допоки бaтьки працюють на роботі, їх дитина має час на самопідготовку (робити домашні завдання, читати і вправлятися у спортзалі).

0332_upwvzhfgyia.jpg (38.82 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Babyland-school


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Збалансований та правильний рацоін

Нестандартні ідеї: чим годувати дитину-школяра

Дитяче харчування | 15:00, 04.03.2020

Збалансований та правильний рацоін

Дитина боїться усних відповідей?

Як перемогти дитячий страх відповідати на уроках

Школярі | 16:00, 29.02.2020

Дитина боїться усних відповідей?

Саме в цей період батьки можуть прогавити погіршення

Як уникнути погіршення зору у школяра

Профілактика і лікування | 13:00, 15.02.2020

Саме в цей період батьки можуть прогавити погіршення


Цей психологічний стан може викликати чимало проблем!

Як виховувати малюка-перфекціоніста

Школярі | 12:00, 10.02.2020

Цей психологічний стан може викликати чимало проблем!

Школярі-товстуни вчаться гірше за інших

Школярі | 13:00, 07.02.2020

Що впливає на рейтинг?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: