Яскраві ознаки того, що у стосунків немає майбутнього

Adoption
Date
  • 2099 Переглядів
Якщо останнім часом у ваших стосунках явно не все гаразд, варто переглянути ознаки, які свідчать про те. що у стосунків немає майбутнього.

3681_1.jpg (32.45 Kb)


Критика
Скарги та невдоволення – це нормально. Критицизм – явище більш глобальне. Це означає напади на особистість партнера, а не на те, що він робить. Він не виніс сміття не тому, що забув, а тому, що він такий поганий чоловік.

Презирство
Публічні образи, закочування очей, кпини, глузування і злі жарти. Демонстрація презирливого ставлення в будь-якій формі – найнебезпечніший з "вершників апокаліпсису" подружніх відносин, тому що несе в собі огиду. Якщо ти весь час демонструєш, що партнер викликає у тебе огиду, вирішити, яку б то не було, проблему практично неможливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виховати сина справжнім чоловіком

Оборонна поведінка
Зайняти захисну позицію – один із способів звинуватити партнера. Це може бути озвучено як: "Причина не в мені, а в тобі". Оборонна поведінка тільки посилює конфлікт, цим він і небезпечний.

Відмовчування
Звести "кам’яну стіну", відмовчуючись, ти не просто ухиляєшся від конфлікту, ти вбиваєш відносини, виходиш з них емоційно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, проблеми, розмови, поради, розлучення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потр

Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Мама | 08:30, 13.06.2024

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зник

Чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40?

Сімейні справи | 01:20, 11.06.2024

Стосунки - це не тільки про почуття, це й про роботу. Хочете щасливий шлюб - працюйте над відносинами з партнером щодня. І з віком це завдання не зникає. Тож сьогодні говоримо про те, чого хочуть жінки від чоловіків, коли їм за 40.

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є

Найбільш невдала різниця у віці в шлюбі

Сімейні справи | 10:30, 10.06.2024

Любов не залежить від того, скільки вам років. Хтось зустрічає кохання свого життя в 17, а хтось - у 47. І це нормально. Та психологи переконані, що є небажана різниця у віці, і якщо ви плануєте одружуватись, варто дізнатися, яка вона.

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: