Як зрозуміти, що він буде хорошим батьком

Adoption
Date
  • 765 Переглядів
Кажуть, що справжня любов - це коли при погляді на чоловіка хочеться не тільки постійно займатися сексом, але й прасувати сорочки, варити борщ і народжувати дітей. Якщо з трьома першими пунктами все досить просто, то четвертий вимагає зваженого підходу, ресурсів і взаємної готовності до нової ролі батька.

fgrfr34234234.jpg (159.35 Kb)

У нього є родичі, про яких він піклується
В ідеалі - молодші брати чи сестри, або хоча б племінники - хтось, кого можна опікати, втішати, виховувати і балувати. Якщо у вас є можливість поспостерігати за улюбленим в ролі мудрого і люблячого старшого брата і він з цією роллю успішно справляється - інші ознаки можете вважати другорядними. Вашого чоловіка вже не злякати ні дитячими капризами, ні соплями і підгузками, ні перспективою довгих вечірніх сидінь над домашніми завданнями - він все це вже проходив.

Він не панікує в складних ситуаціях
Діти мають фантастичну здатність створювати аварійні ситуації на порожньому місці. Причому ступінь аварійності може варіюватися - від розбитого сервізу до затопленої квартири (а також квартири сусідів поверхом нижче). Здатність не зійти з розуму, зберегти холодну голову і вчасно включити почуття гумору в такі моменти дуже стане в нагоді і вам, і вашому чоловікові. Якщо ж вашим обранцем виявився панікер, який в будь-якій позаштатній ситуації - будь то зламаний кран або подряпана машина - втрачає волю і рве на собі волосся, то будьте готові до того, що народження малюка стане серйозним випробуванням (а можливо, необхідним загартуванням) для його тендітної натури.

708666_4_w_590.jpg (177.33 Kb)

Він не вважає, що турбота про дітей - жіноча справа
У типології сімейних криз не дарма існує окрема криза першого року життя дитини, яка, за статистикою, стає причиною переважної частини розлучень - навіть якщо малюк був бажаним. Дуже часто справа в банальних стереотипах: багато чоловіків досі вважають, що міняти підгузки, мити пляшечки і читати казки перед сном - прерогатива виключно жіноча. Результат - сварки, непорозуміння, втома, помножена на образи, і стрімке руйнування відносин. Якщо подібна філософія близька і вашому обранцеві (що особливо ймовірно, якщо так були розподілені ролі в родині його батьків), постарайтеся не тільки привести раціональні аргументи, а й пояснити, наскільки більш мужнім і бажаним він стане для вас, якщо зуміє розділити з вами турботи про малюка. Адже справді, чоловік, який з ніжністю закачує на руках свою дитину, виглядає в тисячу разів більш мужньо і привабливо, ніж найгарячіший мачо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-3 поради, щоб уникнути конфліктів у сім'ї

Він вміє бути хорошим другом
Зверніть увагу на те, якими товаришами оточений ваш обранець і як вони до нього ставляться: чи звертаються за порадою, чи вважають його надійним другом, з яким можна хоч завтра в розвідку, чи довіряють йому? Або його спілкування з друзями зводиться лише до періодичних посиденьок за кухлем пива? Батьківство вимагає від нас самих різних умінь, і вміння бути надійним авторитетом іншому - одне з них. Якщо ваш коханий вміє дружити, здатний підставити плече у важку хвилину, знає, як обирати друзів і як не втратити їх дружбу, - у нього набагато більше шансів стати для вашої дитини хорошим татом.

Він дійсно хоче дитину
Це може прозвучати банально, але бажане і усвідомлене батьківство вдається чоловікові куди краще, ніж раптово-вимушене. Ідеальний варіант - коли коханий сам заводить розмову про дітей і озвучує батьківство як одну з пріоритетних цілей. Якщо ж вам доводиться вмовляти коханого зважитися на народження дитини, а він вперто захищається аргументами про необхідність пожити для себе і очікування кращих часів, не пропонуючи при цьому конкретного плану, цілком ймовірно, що ці найкращі часи для нього так ніколи і не настануть. Батьківство його просто лякає і життя для себе буде його пріоритетом досить довго.

Джерело: gazeta.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, дитина, плануємо дитину, психологія, тато

Система Orphus


Новини по темі

Появление в семье ребенка — всегда радостный момент. Однако после первой эйфории нас всегда настигает реальность — пеленки, бутылочки, коляска, столик

Быстрый кредит для мам в декрете: за и против

Сімейні справи | 09:50, 13.10.2017

Появление в семье ребенка — всегда радостный момент. Однако после первой эйфории нас всегда настигает реальность — пеленки, бутылочки, коляска, столик для пеленания, походы к врачам… Все это требует немалых расходов. В Украине предусмотрено пособие д

Фраза «люблю його настільки сильно, що жити без нього не можу» викликає у нас певне захоплення - мовляв, ось це любов, ось це почуття. Але насправді н

Як перестати залежати від чоловіка і почати жити?

Сімейні справи | 22:00, 12.10.2017

Фраза «люблю його настільки сильно, що жити без нього не можу» викликає у нас певне захоплення - мовляв, ось це любов, ось це почуття. Але насправді немає нічого хорошого в тому, щоб абсолютно не уявляти собі життя без чоловіка.

Як зробити правильно завуваження дитині і вирішити проблему, сутичку, ситуацію?

Як робити дитині зауваження, щоб вона вас почула?

Сімейні справи | 12:30, 12.10.2017

Як зробити правильно завуваження дитині і вирішити проблему, сутичку, ситуацію?

Співробітники недооцінюють важливість для кар'єрного зростання лояльності, стресостійкості і навченості, але перебільшують значимість привабливої зовн

Які особисті якості сприяють кар'єрі?

Сімейні справи | 11:00, 12.10.2017

Співробітники недооцінюють важливість для кар'єрного зростання лояльності, стресостійкості і навченості, але перебільшують значимість привабливої зовнішності і інтуїції.

Більшість жінок дратує, коли їх чоловіки хроплять, як боротися з хропінням і зберегти стосунки - читайте у матеріалі.

5 методів, як позбутися хропіння?

Сімейні справи | 08:00, 12.10.2017

Більшість жінок дратує, коли їх чоловіки хроплять, як боротися з хропінням і зберегти стосунки - читайте у матеріалі.

Якщо ви думаєте, що прийшов час, коли ваш малюк готовий до великого екрану, що у нього з'явиться багато позитивних вражень  - не завжди це так.

З якого віку краще брати дітей у кінотеатр?

Сімейні справи | 21:00, 11.10.2017

Якщо ви думаєте, що прийшов час, коли ваш малюк готовий до великого екрану, що у нього з'явиться багато позитивних вражень - не завжди це так.

Обираючи дещо екстравагантне ім’я для своєї доньки чи сина, яке запозичене з іншої мови, будьте дуже обережними: як сприйматиметься це оригінальне най

Обираємо ім'я для малюка

Сімейні справи | 15:30, 10.10.2017

Обираючи дещо екстравагантне ім’я для своєї доньки чи сина, яке запозичене з іншої мови, будьте дуже обережними: як сприйматиметься це оригінальне наймення у співставленні з іменем батька?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: