Фатальні помилки в стосунках

Adoption
Date
  • 147 Переглядів
Є речі, які складно чоловікам пробачити: вони завдають їм болю й руйнують ваші відносини.
2953_vidnosini.jpg (23.2 Kb)

1. Зрада. Чоловікам складніше пробачити зраду, тому що цим вчинком жінка не тільки порушила довіру, а й показала, що є хтось кращий. Якщо все-таки чоловік пробачив зраду, це зовсім не означає, що в парі все буде як і раніше, швидше за все, так чи інакше ця болюча ситуація буде спливати, наприклад, в сварках.

2. Порівняння і закиди в тому, що він гірший за інших. Чоловіки дуже не люблять порівнянь. Справа в тому, що на них вони діють негативно і ні до чого не стимулюють.

3. Користь. Якщо у відносинах ви нещирі і не соромитеся відкрито говорити про те, що ви з чоловіком через гроші, готуйтеся до того, що одного разу він не пробачить вам того, що ви користувалися його довірливістю. Адже кожному хочеться, щоб його цінували за гострий розум чи фантастичне почуття гумору, а не за товстий гаманець.

4. Насмішка над його мріями і планами. Будь-якому чоловікові хочеться, щоб його підтримували і хвалили. Навіть якщо плани фантастичні, а мрії складно втілити в життя - це не привід сміятися над ними, краще разом поміркувати і переформулювати їх.

5. Образити його маму. Не говоріть поганого про його близьких друзів, родичів і особливо про маму. По-перше, мама народила і виховала людину, якого ви самі вибрали собі в супутники життя, а по-друге, чоловік і так знає про мамині недоліки, але це не означає, що він готовий підтримувати вас у прагненні її обговорювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: відносини, стосунки, сімейні справи, сварки, зрада, психологія. стосунки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і мо

Чому підлітки самі обирають стиль одягу?

Сімейні справи | 17:00, 18.01.2018

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і можуть самі обирати одяг для себе.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мови

Чим чоловіків приваблюють дорослі жінки?

Сімейні справи | 22:00, 15.01.2018

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мовити, досвідченних жінок у віці.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана про

Чи зміцнюють партнерські пологи відносини?

Сімейні справи | 10:00, 13.01.2018

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана проти цього. Отже, як вплине на стосунки те, якщо чоловік буде присутнім на родах?

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

Як зрозуміти, що кохання пройшло?

Сімейні справи | 22:00, 12.01.2018

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Як убезпечити квартиру для дитини?

Сімейні справи | 14:00, 12.01.2018

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: