Що робити, якщо чоловік не хоче дітей?

Adoption
Date
  • 219 Переглядів
На жаль, далеко не всі чоловіки хочуть дітей. Деякі з них «чайлдфрі», тобто взагалі не хочуть мати потомства, інші просто поки не готові ставати батьками.
23_chaildfri.jpg (39.86 Kb)

Чоловіки-діти

Перший тип називається інфатільним. Такі чоловіки не вважають себе досить зрілими, щоб заводити дитину. Вони можуть постійно повторювати, що поки що не хочуть ставати батьками, але може потім їх думка зміниться. Це дуже зручна позиція, тому що не дозволяє віддаляти від себе жінку, але при цьому не додає йому відповідальності.

Звичайно, потрібно спробувати серйозно поговорити з ним на цю тему, але якщо чоловік вже дорослий, то його навряд чи можна переконати. Тому вирішуйте для себе, що для вас краще: залишатися з ним, але без дітей або знайти іншу людину для створення повноцінної сім'ї.

Чоловіки-егоцентрики

Другий тип називають егоїстами. Як правило, такі чоловіки думають про те, що перед народженням дитини необхідно підготуватися соціально і фінансово. Егоїстами їх називають тому, що вони дбають насамперед про свої можливості, про те, що їх фінансовий стан може істотно знизитися.

В цьому випадку поговоріть з чоловіком про те, що він розуміє під фразою «встати на ноги». Попросіть його сказати конкретні пункти і відразу ж починайте діяти. Ні в якому разі не просіть в нього допомоги, незабаром він сам почне вам допомагати. Припустимо, він говорить, що потрібно купити квартиру. Почніть заощаджувати на всьому, відкладаючи гроші на житло. Це змусить його тверезо поглянути на ситуацію.

Чоловіки-ідеалісти

Третій тип прийнято називати перфекціоністами. Якщо він не хоче заводити дітей тому що бажає, щоб його потомство жило краще за нього самого, то він просто надто ідеалістичний. Як правило у таких представників сильної статі всього два погляди на речі: чорний і білий.

Спочатку вам потрібно домогтися хоч крапельки різноманітності. Постарайтеся вносити в життя хаос: несподівані вчинки, безлад в будинку і т.д. Чоловік повинен трохи звикнути до розслабленості. Потім можете приступати до атаки: розмови про пізне дітородіння, спільні мрії про дитину тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, чайлд-фрі, сімейні справи, типи чоловіків


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Весь час з малюком проводить мама, чоловіки мало присутні і посвячені у таке життя. Але є речі, які тати роблять не гірше матусь.

5 речей, з якими тати справляються на ура

Сімейні справи | 14:00, 18.04.2018

Весь час з малюком проводить мама, чоловіки мало присутні і посвячені у таке життя. Але є речі, які тати роблять не гірше матусь.

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости

Как получить бонусы на игровых автоматах Вулкан?

Сімейні справи | 22:40, 15.04.2018

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости датируются примерно 3000 до н. е. Однако, они были основаны на астрагал, датируемые тысячами лет наз

ПОМИЛКА №1.

6 найчастіших помилок у відносинах

Сімейні справи | 09:00, 15.04.2018

ПОМИЛКА №1. "Так буде завжди"Пам'ятайте прислів'я "Що маємо - не бережемо, втративши - плачемо"? Це стосується абсолютно всього, в тому числі - відносин між чоловіком і жінкою. Через якийсь час - рік, п'ять, двадцять - подружжя починає думати, що сім

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Скільки потрібно сексу для щастя?

Сімейні справи | 23:30, 13.04.2018

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Якщо вас щось не влаштовує у відносинах, то говоріть про це і дійте.

Як коректно донести партнеру, що вас щось не влаштовує?

Сімейні справи | 22:00, 13.04.2018

Якщо вас щось не влаштовує у відносинах, то говоріть про це і дійте.

Якщо ви зібралися сім'єю на відпочинок, у вас маленька дитинка і ви не знаєте чи буде це комфортно для вас і для неї - тоді читайте далі.

Що потрібно знати про відпочинок з грудним малюком?

Сімейні справи | 17:00, 13.04.2018

Якщо ви зібралися сім'єю на відпочинок, у вас маленька дитинка і ви не знаєте чи буде це комфортно для вас і для неї - тоді читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: