Що робити, якщо чоловік не хоче дітей?

Adoption
Date
  • 123 Переглядів
На жаль, далеко не всі чоловіки хочуть дітей. Деякі з них «чайлдфрі», тобто взагалі не хочуть мати потомства, інші просто поки не готові ставати батьками.
23_chaildfri.jpg (39.86 Kb)

Чоловіки-діти

Перший тип називається інфатільним. Такі чоловіки не вважають себе досить зрілими, щоб заводити дитину. Вони можуть постійно повторювати, що поки що не хочуть ставати батьками, але може потім їх думка зміниться. Це дуже зручна позиція, тому що не дозволяє віддаляти від себе жінку, але при цьому не додає йому відповідальності.

Звичайно, потрібно спробувати серйозно поговорити з ним на цю тему, але якщо чоловік вже дорослий, то його навряд чи можна переконати. Тому вирішуйте для себе, що для вас краще: залишатися з ним, але без дітей або знайти іншу людину для створення повноцінної сім'ї.

Чоловіки-егоцентрики

Другий тип називають егоїстами. Як правило, такі чоловіки думають про те, що перед народженням дитини необхідно підготуватися соціально і фінансово. Егоїстами їх називають тому, що вони дбають насамперед про свої можливості, про те, що їх фінансовий стан може істотно знизитися.

В цьому випадку поговоріть з чоловіком про те, що він розуміє під фразою «встати на ноги». Попросіть його сказати конкретні пункти і відразу ж починайте діяти. Ні в якому разі не просіть в нього допомоги, незабаром він сам почне вам допомагати. Припустимо, він говорить, що потрібно купити квартиру. Почніть заощаджувати на всьому, відкладаючи гроші на житло. Це змусить його тверезо поглянути на ситуацію.

Чоловіки-ідеалісти

Третій тип прийнято називати перфекціоністами. Якщо він не хоче заводити дітей тому що бажає, щоб його потомство жило краще за нього самого, то він просто надто ідеалістичний. Як правило у таких представників сильної статі всього два погляди на речі: чорний і білий.

Спочатку вам потрібно домогтися хоч крапельки різноманітності. Постарайтеся вносити в життя хаос: несподівані вчинки, безлад в будинку і т.д. Чоловік повинен трохи звикнути до розслабленості. Потім можете приступати до атаки: розмови про пізне дітородіння, спільні мрії про дитину тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, чайлд-фрі, сімейні справи, типи чоловіків


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і мо

Чому підлітки самі обирають стиль одягу?

Сімейні справи | 17:00, 18.01.2018

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і можуть самі обирати одяг для себе.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мови

Чим чоловіків приваблюють дорослі жінки?

Сімейні справи | 22:00, 15.01.2018

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мовити, досвідченних жінок у віці.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана про

Чи зміцнюють партнерські пологи відносини?

Сімейні справи | 10:00, 13.01.2018

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана проти цього. Отже, як вплине на стосунки те, якщо чоловік буде присутнім на родах?

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

Як зрозуміти, що кохання пройшло?

Сімейні справи | 22:00, 12.01.2018

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Як убезпечити квартиру для дитини?

Сімейні справи | 14:00, 12.01.2018

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: