Дражнити дітей заради захисту від майбутніх депресій

Adoption
Date
  • 667 Переглядів
Чим частіше батьки практикують ігри з дітьми, які потребують неабиякої фізичної активності, тим нижчий ризик розвитку у дитини тривожних станів. До такого висновку прийшли експерти з Австралії та Нідерландів.
0828_diti.jpg (62.15 Kb)

Татам і мамам потрібно частіше залучати своїх дітей в ігри, які вимагають бігу, стрибків, а також інших фізичних навантажень, напружують не тільки розум, а й тіло. Експерти з Австралії та Нідерландів довели, що подібного роду ігри з дітьми різко знижують ймовірність розвитку у них тривожних розладів.

Виявилося, що певні види поведінки батьків грають важливу роль в захисті дошкільнят від майбутніх тривожних станів, оскільки ці ігри спонукають дітей йти на ризик, але роблять це безпечно. Такими є результати спостережень за 312 сім'ями, які показали, що змагальні ігри дітей з батьками різко знижують ризик тривожних станів у дитини в майбутньому.

Варто нагадати, що цей ризик зростає, якщо батьки надмірно контролюють своїх дітей і оберігають їх від будь-яких неприємностей і навантажень, як показало попередні дослідження. Тепер вчені намагаються знайти поведінку батьків, що є захисним для їхніх дітей, яким загрожують тривожні розлади. З'ясувалося, що дітей для цього можна лякати, дражнити, трохи дратувати, бігати з ними наввипередки, стрибати з висоти, спонукати йти на ризик, але все це під строгим контролем батьків. Тим самим діти піддаються так званому безпечному ризику, при якому вони можуть відчути легку ступінь тривожності, усвідомлюючи при цьому, що навколо все нормально.

Постійна зустріч з таким безпечним ризиком поступово зменшує рівень тривожності і привчає дитину до здатності емоційно справлятися з майбутніми більш значними психологічними проблемами.

Якщо ж батьки захищають дітей від усіх неприємностей і прагнуть таким чином зберегти їх психіку недоторканою, то в майбутньому при зіткненні з реальним світом це може привести до дуже важкого стресу і депресій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, батьки, розвиток дитини, ігри, рухова активність, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Весь час з малюком проводить мама, чоловіки мало присутні і посвячені у таке життя. Але є речі, які тати роблять не гірше матусь.

5 речей, з якими тати справляються на ура

Сімейні справи | 14:00, 18.04.2018

Весь час з малюком проводить мама, чоловіки мало присутні і посвячені у таке життя. Але є речі, які тати роблять не гірше матусь.

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости

Как получить бонусы на игровых автоматах Вулкан?

Сімейні справи | 22:40, 15.04.2018

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости датируются примерно 3000 до н. е. Однако, они были основаны на астрагал, датируемые тысячами лет наз

ПОМИЛКА №1.

6 найчастіших помилок у відносинах

Сімейні справи | 09:00, 15.04.2018

ПОМИЛКА №1. "Так буде завжди"Пам'ятайте прислів'я "Що маємо - не бережемо, втративши - плачемо"? Це стосується абсолютно всього, в тому числі - відносин між чоловіком і жінкою. Через якийсь час - рік, п'ять, двадцять - подружжя починає думати, що сім

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Скільки потрібно сексу для щастя?

Сімейні справи | 23:30, 13.04.2018

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Якщо вас щось не влаштовує у відносинах, то говоріть про це і дійте.

Як коректно донести партнеру, що вас щось не влаштовує?

Сімейні справи | 22:00, 13.04.2018

Якщо вас щось не влаштовує у відносинах, то говоріть про це і дійте.

Якщо ви зібралися сім'єю на відпочинок, у вас маленька дитинка і ви не знаєте чи буде це комфортно для вас і для неї - тоді читайте далі.

Що потрібно знати про відпочинок з грудним малюком?

Сімейні справи | 17:00, 13.04.2018

Якщо ви зібралися сім'єю на відпочинок, у вас маленька дитинка і ви не знаєте чи буде це комфортно для вас і для неї - тоді читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: