Дражнити дітей заради захисту від майбутніх депресій

Adoption
Date
  • 525 Переглядів
Чим частіше батьки практикують ігри з дітьми, які потребують неабиякої фізичної активності, тим нижчий ризик розвитку у дитини тривожних станів. До такого висновку прийшли експерти з Австралії та Нідерландів.
0828_diti.jpg (62.15 Kb)

Татам і мамам потрібно частіше залучати своїх дітей в ігри, які вимагають бігу, стрибків, а також інших фізичних навантажень, напружують не тільки розум, а й тіло. Експерти з Австралії та Нідерландів довели, що подібного роду ігри з дітьми різко знижують ймовірність розвитку у них тривожних розладів.

Виявилося, що певні види поведінки батьків грають важливу роль в захисті дошкільнят від майбутніх тривожних станів, оскільки ці ігри спонукають дітей йти на ризик, але роблять це безпечно. Такими є результати спостережень за 312 сім'ями, які показали, що змагальні ігри дітей з батьками різко знижують ризик тривожних станів у дитини в майбутньому.

Варто нагадати, що цей ризик зростає, якщо батьки надмірно контролюють своїх дітей і оберігають їх від будь-яких неприємностей і навантажень, як показало попередні дослідження. Тепер вчені намагаються знайти поведінку батьків, що є захисним для їхніх дітей, яким загрожують тривожні розлади. З'ясувалося, що дітей для цього можна лякати, дражнити, трохи дратувати, бігати з ними наввипередки, стрибати з висоти, спонукати йти на ризик, але все це під строгим контролем батьків. Тим самим діти піддаються так званому безпечному ризику, при якому вони можуть відчути легку ступінь тривожності, усвідомлюючи при цьому, що навколо все нормально.

Постійна зустріч з таким безпечним ризиком поступово зменшує рівень тривожності і привчає дитину до здатності емоційно справлятися з майбутніми більш значними психологічними проблемами.

Якщо ж батьки захищають дітей від усіх неприємностей і прагнуть таким чином зберегти їх психіку недоторканою, то в майбутньому при зіткненні з реальним світом це може привести до дуже важкого стресу і депресій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, батьки, розвиток дитини, ігри, рухова активність, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і мо

Чому підлітки самі обирають стиль одягу?

Сімейні справи | 17:00, 18.01.2018

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і можуть самі обирати одяг для себе.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мови

Чим чоловіків приваблюють дорослі жінки?

Сімейні справи | 22:00, 15.01.2018

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мовити, досвідченних жінок у віці.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана про

Чи зміцнюють партнерські пологи відносини?

Сімейні справи | 10:00, 13.01.2018

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана проти цього. Отже, як вплине на стосунки те, якщо чоловік буде присутнім на родах?

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

Як зрозуміти, що кохання пройшло?

Сімейні справи | 22:00, 12.01.2018

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Як убезпечити квартиру для дитини?

Сімейні справи | 14:00, 12.01.2018

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: