6 найчастіших помилок у відносинах

Adoption
Date
  • 89 Переглядів
ПОМИЛКА №1. "Так буде завжди"
Пам'ятайте прислів'я "Що маємо - не бережемо, втративши - плачемо"? Це стосується абсолютно всього, в тому числі - відносин між чоловіком і жінкою. Через якийсь час - рік, п'ять, двадцять - подружжя починає думати, що сім'я - це даність і перестають працювати над тим, щоб вона процвітала, а не чахнула. Однак іноді варто задуматися: яким би стало життя без вашої другої половинки?

4537_53f875208239d64423a3de06907cc3asdasdasd5abcd50089f9a.jpg (32.22 Kb)


ПОМИЛКА №2. "Ти мене кохаєш?"
Вже давно по Мережі гуляє картинка, на якій зображена літня подружня пара. Жінка питає чоловіка, чому він не говорить, що любить її, а він з похмурим виглядом відповідає: "Я одного разу сказав. Якщо щось зміниться, я дам тобі знати". Це прекрасний приклад того, що сумніви і тривоги роблять людей нав'язливими і залежними, в результаті це стає проблемою. Не треба регулярно запитувати у партнера про любов, навчіться розпізнавати відповідь по його (її) поведінці.

ПОМИЛКА №3. Зайві люди
Розмови зі сторонніми (нехай навіть близькими друзями) про справи в сім'ї можуть зруйнувати довіру. В результаті у партнера може виникнути відчуття, що вам не можна довіряти, що ви не дорожите відносинами, раз скаржитеся на них іншим людям. Обговоріть зі своєю другою половинкою, про що можна розповідати друзям і родичам, а про що - ні.

ПОМИЛКА №4. Пасивність / агресія
Рефлексіруете там, де можна було вчинити м'якше? У будь-якому випадку це закладає емоційну бомбу під відносини. Вчіться контролювати себе і пам'ятати про важливе - здорових відносин не буває там, де є нездорова поведінка хоча б одного з партнерів, будь то пасивність або агресія.

ПОМИЛКА №5. Партнер не в пріоритеті
Хто для вас важливіше? Діти, робота або чоловік (дружина)? Непросте питання, але вирішуване! Насправді всі ці люди важливі, причому кожен - свого часу дня.

ПОМИЛКА №6. Знецінення проблем
Ми стикаємося з труднощами, і в ці часи важливо, щоб чоловік (дружина) був (-а) поруч і давав (-а) можливість відчути підтримку. А якщо підтримки немає, то ви відчуєте себе самотньо, чи не так? Будьте уважні до своєї другої половини і не шкодуйте часу і слів для підтримки. Ласкаве слово і собаці приємно, пам'ятаєте?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Який зв'язок між вітрянкою і раком мозку?
10 причин терміново з дитиною відвідати офтальмолога


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, проблеми, чоловік, жінка, ідеальний чоловік


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Непотрібно придумувати і очікувати, те що заклали в своїй голові стосовно відносин, адже очікування руйнують стосунки.

Як позбутися від звички розлучатися?

Сімейні справи | 22:00, 19.04.2018

Непотрібно придумувати і очікувати, те що заклали в своїй голові стосовно відносин, адже очікування руйнують стосунки.

3 способи, які допоможуть вам не опускати руки і не агресивно себе поводити з дитиною.

Способи тримати себе в руках, якщо дитина неслухняна

Сімейні справи | 12:30, 19.04.2018

3 способи, які допоможуть вам не опускати руки і не агресивно себе поводити з дитиною.

Весь час з малюком проводить мама, чоловіки мало присутні і посвячені у таке життя. Але є речі, які тати роблять не гірше матусь.

5 речей, з якими тати справляються на ура

Сімейні справи | 14:00, 18.04.2018

Весь час з малюком проводить мама, чоловіки мало присутні і посвячені у таке життя. Але є речі, які тати роблять не гірше матусь.

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости

Как получить бонусы на игровых автоматах Вулкан?

Сімейні справи | 22:40, 15.04.2018

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости датируются примерно 3000 до н. е. Однако, они были основаны на астрагал, датируемые тысячами лет наз

ПОМИЛКА №1.

6 найчастіших помилок у відносинах

Сімейні справи | 09:00, 15.04.2018

ПОМИЛКА №1. "Так буде завжди"Пам'ятайте прислів'я "Що маємо - не бережемо, втративши - плачемо"? Це стосується абсолютно всього, в тому числі - відносин між чоловіком і жінкою. Через якийсь час - рік, п'ять, двадцять - подружжя починає думати, що сім

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Скільки потрібно сексу для щастя?

Сімейні справи | 23:30, 13.04.2018

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: