Навіщо він - шлюбний контракт

Adoption
Date
  • 1626 Переглядів
wedding-wedding-photography-rustic-wedding-favim_com-5505_large.jpg

"Шлюбний контракт - це абсурд і неповага один до одного", - всі ми так думаємо. А час мина, любов проходить, хтось розлучається і залишається біля розбитого корита.
Шлюбний договір позбавляє подружжя від зайвих проблем при розірванні шлюбу. Шлюбний договір визначає, що саме перейде у володіння кожної із сторін при розірванні союзу, розподіляє права і обов'язки кожної із сторін, способи розподілу доходів і видатків. Ви можете внести будь-які умови в договір, які стосуються майнових відносин. Шлюбний договір визначає, який режим власності буде використовуватися в шлюбі - спільний, частковой або роздільний.

Шлюбний контракт можна укласти до укладення шлюбу або ж у будь-який час після укладення шлюбу. Шлюбний договір набирає чинності в день укладення шлюбу або ж якщо договір укладається після укладення шлюбу, то моментом набрання чинності вважається момент нотаріального посвідчення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анджеліна Джолі та Бред Пітт поділили дітей і підписали шлюбний контракт

Відмова від виконання шлюбного договору однією стороною не допускається. Дія ж договору закінчується з моменту припинення шлюбу, виключеннями є умови, які зазначені в шлюбному договорі на період після припинення союзу.

Якщо ви хочете укласти шлюбний контракт, вам потрібно звернутися в будь-яку адвокатську контору, вас проконсультують з усіх питань і запропонують стандартний шлюбний контракт, умови якого ви можете самостійно міняти. "Довіряй, але перевіряй" - говорить народне прислів'я, так от іноді потрібно прислухатися до мудрих порад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, шлюб, стосунки, відносини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить

Як батькам знати, що у дитини стрес і як їй допомогти?

Дитина | 05:00, 23.02.2021

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить розуміння у мами з татом. Як батькам розпізнати стрес у своєї дитини?

Дієта мами провокує ожиріння у дитини

Дієта для мами | 12:30, 22.02.2021

Низькоякісна дієта з високим вмістом харчових продуктів і харчових компонентів, пов'язаних з хронічним запаленням, під час вагітності може підвищувати ризик ожиріння і надмірного жиру в організмі у дітей, особливо в пізньому дитинстві. Такі результат

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: