Навіщо він - шлюбний контракт

Adoption
Date
  • 1946 Переглядів
wedding-wedding-photography-rustic-wedding-favim_com-5505_large.jpg

"Шлюбний контракт - це абсурд і неповага один до одного", - всі ми так думаємо. А час мина, любов проходить, хтось розлучається і залишається біля розбитого корита.
Шлюбний договір позбавляє подружжя від зайвих проблем при розірванні шлюбу. Шлюбний договір визначає, що саме перейде у володіння кожної із сторін при розірванні союзу, розподіляє права і обов'язки кожної із сторін, способи розподілу доходів і видатків. Ви можете внести будь-які умови в договір, які стосуються майнових відносин. Шлюбний договір визначає, який режим власності буде використовуватися в шлюбі - спільний, частковой або роздільний.

Шлюбний контракт можна укласти до укладення шлюбу або ж у будь-який час після укладення шлюбу. Шлюбний договір набирає чинності в день укладення шлюбу або ж якщо договір укладається після укладення шлюбу, то моментом набрання чинності вважається момент нотаріального посвідчення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анджеліна Джолі та Бред Пітт поділили дітей і підписали шлюбний контракт

Відмова від виконання шлюбного договору однією стороною не допускається. Дія ж договору закінчується з моменту припинення шлюбу, виключеннями є умови, які зазначені в шлюбному договорі на період після припинення союзу.

Якщо ви хочете укласти шлюбний контракт, вам потрібно звернутися в будь-яку адвокатську контору, вас проконсультують з усіх питань і запропонують стандартний шлюбний контракт, умови якого ви можете самостійно міняти. "Довіряй, але перевіряй" - говорить народне прислів'я, так от іноді потрібно прислухатися до мудрих порад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, шлюб, стосунки, відносини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Про що не можна забувати мамі й татові?

Непрості завдання для батьків

Сімейні справи | 07:00, 26.01.2023

Про що не можна забувати мамі й татові?

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: