Через поганий секс можуть виникнути проблеми в сім'ї

Adoption
Date
  • 583 Переглядів
Якщо у вас секс завжди відкладається на потім або він взагалі відсутній, то потрібно почати переживати...
7712_1460621453_1.jpg (28.9 Kb)

1. Романи на стороні
Деякі обмежуються мовчазними закоханостями, хтось дозволяє собі більше. Тоді відносини можуть сильно постраждати.

2. Відраза
При відсутності фізичного потягу партнери можуть поступово втратити повагу і інші позитивні почуття один до одного. Наприклад, вони перестають цілуватися і обніматися, накопичується взаємне роздратування.

3. Дистанція
Один із способів уникнути сексу - тримати дистанцію. Хтось починає затримуватися на роботі або подорожувати, партнери перестають розмовляти і цікавитися справами один одного. Дистанція може виражатися і в презирстві, і в погіршенні настрою, коли партнер входить в кімнату.

4. Насильство
Якщо відносини не влаштовують одного з партнерів, він може проявляти якості абьюзера, показувати, що партнер відповідальний за його нещастя. Це може виражатися як словами, так і фізично.

5. Розлучення
Рано чи пізно чаша терпіння переповниться і відносини розірвуться. Без сексу, звичайно, можна прожити, якщо такий стан влаштовує обох. Якщо ж тільки одного - другому, швидше за все, набридне це терпіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, відсутність сексу, відносини, проблеми з сексом


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому батькам потрібно підбадьорювати дітей

Сімейні справи | 17:00, 14.02.2019

"Діти потребують підбадьорювання так само, як рослини воду", - писав Рудольф Дрейкурс, розвиваючи ідеї свого вчителя Альфреда Адлера. Вони зрозуміли ефективність зв'язку та доброзичливість уваги задовго до того, як це підтвердили дослідження нервової

Купание новорожденного малыша без специальной ванночки может занять время и энергию родителей. При отсутствии соответствующих аксессуаров для купания

Какую выбрать ванну для купания младенца

Сімейні справи | 00:48, 13.02.2019

Купание новорожденного малыша без специальной ванночки может занять время и энергию родителей. При отсутствии соответствующих аксессуаров для купания детей может быть хлопотно. Родителям стоит выбрать ванну, которая будет наиболее безопасной и пригод

Вскоре пройдут два самых романтических праздники, особенно для женщин: День Святого Валентина и 8 марта. Мужчинам нужно тщательно подготовиться к этим

Скоро День Святого Валентина и 8 марта: что подарить любимой

Сімейні справи | 18:01, 12.02.2019

Вскоре пройдут два самых романтических праздники, особенно для женщин: День Святого Валентина и 8 марта. Мужчинам нужно тщательно подготовиться к этим праздникам, чтобы не огорчить свою любимую и родного человека.

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Як захистити дитину в соціальних мережах

Сімейні справи | 15:30, 12.02.2019

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Как вырастить счастливого и умного ребенка? Эта тема важна для каждого заботливого родителя. Мы, взрослые, мечтаем, чтобы наши дети шли по жизни увере

Как вырастить умного и счастливого ребенка

Сімейні справи | 14:28, 12.02.2019

Как вырастить счастливого и умного ребенка? Эта тема важна для каждого заботливого родителя. Мы, взрослые, мечтаем, чтобы наши дети шли по жизни уверенно, чтобы неудачи обходили их стороной, чтоб им во всем сопутствовала удача. Это, пожалуй, самая гл

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Що робити, якщо тато не хоче брати участь у вихованні дитини

Сімейні справи | 09:30, 12.02.2019

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Купівля квартири - це не легкий вибір і завжди є великою витратою грошей і часу.

Ознаки, за якими вибрати житло

Сімейні справи | 12:36, 07.02.2019

Купівля квартири - це не легкий вибір і завжди є великою витратою грошей і часу.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: