Криза стосунків: народження первістка

Adoption
Date
  • 2495 Переглядів
dream_with_parents.jpg

Разом з народженням малюка у подружжі відбувається переродження з жінки в маму, з чоловіка - у батька. І відносини подружжя ризикують цілком і повністю "розійтися" в нових, батьківських обов'язках.Здавалося б, сім'я стала більш стабільною, але члени нової системи стали більш нагостреними по відношенню один до одного. Ніжна і ласкава дружина раптом стає справжнім втіленням материнства, повністю віддаючись турботам про малюка. А люблячий чоловік, відчуваючи на собі відповідальність, надто вже ревно намагається "прогодувати" сім'ю.

Тоді молодим батькам може здатися, що їх життя закінчилося, тепер існує лише догляд за дитиною, а ображений чоловік вважає себе забутим і подумує, що благовірна зраджує йому... з малюком! А дружина твердо переконана, що її кинули з немовлям на руках. Ось це і є ознаки сімейної кризи.

Безсумнівно, в більшості випадків, батьківські клопоти дуже витісняють подружні почуття. І це велика проблема, бо відносини чоловіка і дружини є тією основою, на якій створюється сімейне щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як стати щасливими батьками?

Спробуйте спланувати своє життя так, щоб у вас завжди був час побути удвох. Для цього, можна час від часу залишати дитину бабусям і дідусям, які із задоволенням проведуть час з онуком чи онукою, а ви тим часом дозволите собі сходити в кіно або в гості, або влаштуєте собі вдома романтичну вечерю при свічках. І не варто забувати про себе, пам'ятайте, як це - бути парою, бути разом.

Але також важливо усвідомлювати, що у вихованні дітей необхідно брати участь обом батькам, так як це спільна справа, а з подружньої пари належить перетворитися на батьківську пару. У сімейному житті важливо приймати ті зміни, які спричинили за собою народження малюка. Бо часом прийдеться і відмовляти собі в чомусь, і відкладати задумані справи і плани. І це природно, адже ми завжди жертвуємо малим заради більшого!

Якщо подружжя зуміли про все домовитися і поява малюка змогла згуртувати молодих батьків, можна вважати, що період кризи закінчився вдало. І лише в тому випадку, якщо деякі не змогли домогтися батьківського щастя і такі досягнення даються насилу, можливо, варто знайти допомогу у кваліфікованих психологів, які допоможуть вирішити вам цю проблему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, чоловік, стосунки, сім'я, відносини, сімейні справи, немовля, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Про що не можна забувати мамі й татові?

Непрості завдання для батьків

Сімейні справи | 07:00, 26.01.2023

Про що не можна забувати мамі й татові?

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: