Як повернути оргазм?

Adoption
Date
  • 2335 Переглядів
3hocddx1.jpg

Якщо запитати чоловіка і жінку, скільки раз на місяць у вас був секс, чоловік назве кількість інтимних зустрічей, а жінка, швидше за все, - кількість оргазмів.Як відомо, жіночий оргазм значно відрізняється від чоловічого, адже він не обмежується лише фізіологією, а містить ще й безліч психологічних аспектів. Жінці не достатньо однієї лише фізичної близькості сексуального партнера, адже жіночий оргазм залежить також від того, наскільки вона близька в емоційному, і що найважливіше - в духовному плані зі своїм коханим чоловіком. А ось у чоловіків у цій сфері втіх справи йдуть дещо інакше. І оргазмів менше, і тривають вони значно коротше за жіночі - лише протягом кількох секунд.

Жіночий оргазм неможливий, якщо:

- Пологи для більшості жінок значно знижують тонус тазових м'язів, через що притупляється яскравість сексуальних відчуттів. А повторні пологи здатні погіршити ситуацію. Основними "ліками" в цьому випадку є час і, зрозуміло, спеціальні фізичні вправи, завдяки яким жінка поступово входить у норму.

- Вроджена сором'язливість, закомплексованість і невпевненість у собі як у жінці - також серйозні вороги, від яких страждає жіночий оргазм. Тут можуть допомогти, по-перше, бажання самої жінки вирішити цю проблему, і, по-друге, робота над собою, яку вона сама обере: сексуальна самоосвіта, консультація фахівця і, звичайно ж, довірчі розмови з сексуальним партнером.

- Фобії. Їх може бути багато. Найпоширеніші - це страх завагітніти, страх перед новизною або болем, страх опинитися небажаною, страх здатися "неправильною" тощо. Методи виходу з такого глухого кута аналогічні описаним у попередньому пункті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила планування дитини

Чоловічий оргазм неможливий, якщо:

- Коханий комплексує - тут йому не до оргазму. Якомога частіше схвалюй і заохочуй чоловіка, ласкаві слова повернуться до тебе сторицею, завдяки зростанню його впевненості в собі. Адже власна висока самооцінка чоловіка - це половина успіху в такій важливій справі, як секс.

- Він надміру займається фізичними навантаженнями. Не варто дозволяти чоловікові доводити себе до крайнощів виснажливими фізичними тренуваннями, однак підтримка тіла в здоровому тонусі - необхідна умова повноцінного сексу.

- Ти багато говориш. Тільки стогони і небагатослівні репліки. А всі слова, запитання та коментарі, а тим більше з'ясування стосунків роби або до, або після. Не порушуй процес зайвими розмовами, адже вони здатні відволікти чоловіка від найвищої точки насолоди в найневідповідніший момент!

Для оргазму важливий настрій обох партнерів. Якщо ти переймаєшся з приводу зайвої складки на своєму животі - це може відобразитися на твоєму, а пізніше і на його настрої.

Кохайте один одного і будьте щасливі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, інтим, оргазм, стосунки, відносини, чоловік, жінка, сім'я, сімейні справи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Про що не можна забувати мамі й татові?

Непрості завдання для батьків

Сімейні справи | 07:00, 26.01.2023

Про що не можна забувати мамі й татові?

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: