Чотири типи батьків

Adoption
Date
  • 211 Переглядів
Типи батьків, які мають різне ставлення до дітей.
2639_tipi.jpg (30.88 Kb)

1. Поблажливі батьки - мають високу міру любові до своєї дитини, але низьку міру контролю над дитиною. Такі батьки бояться, що дисциплінування може віддалити їх від дитини, і тому дозволяють їй занадто багато. Така зневага дисципліною викликає в дитині почуття незахищеності.

2. Недбалі батьки - мають низькі показники і в любові і в контролі. Вони думають і піклуються тільки про себе. Оскільки такі батьки відмовляються від дітей заради себе. Дитина почуває себе забутою і покинутою, не може довіряти батькам, та залишається без керування, яке забезпечує дисципліна.

3. Авторитарні батьки - сильні в контролі, але слабкі в любові. Ймовірно, такі батьки хочуть, щоб дитина у своєму житті у всьому робила саме так, як хочуть вони. Дитина ж сприймає, що такі батьки налаштовані проти неї, і у міру дорослішання, починає повставати проти батьків.

4. Авторитетні батьки - такі батьки мають високі показники і в любові, і в контролі. Дитина отримує від батьків зрозумілі настанови, і при цьому високо цінується батьками. Дитина, завдяки батьківській дисципліни, почуває себе у безпеці і без страху зростає в щирій любові батьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батьки, діти, відносини з дитиною, спілкування, поради батькам


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чтобы в доме было уютно, там должно быть, прежде всего, убрано. Помните и контролируйте порядок в комнатах, на кухне, в коридоре и ванной комнате - эт

Критерии по которым выбрать качественный пылесос

Сімейні справи | 00:49, 16.12.2018

Чтобы в доме было уютно, там должно быть, прежде всего, убрано. Помните и контролируйте порядок в комнатах, на кухне, в коридоре и ванной комнате - это просто и здорово.

Вы можете заменить обычный котел на конденсационное устройство. По словам специалистов, конденсационные котлы являются наиболее эффективными и дешевым

Более эффективные конденсационные котлы

Сімейні справи | 00:19, 15.12.2018

Вы можете заменить обычный котел на конденсационное устройство. По словам специалистов, конденсационные котлы являются наиболее эффективными и дешевыми в эксплуатации отопительной техники среди всех газовых котлов.

Вчені з Єльського університету, провівши дослідження, встановили, що в 70 країнах світу жінок з університетською освітою більше, ніж чоловіків.

Мудрі жінки згодні народжувати від нерозумних чоловіків

Сімейні справи | 09:30, 14.12.2018

Вчені з Єльського університету, провівши дослідження, встановили, що в 70 країнах світу жінок з університетською освітою більше, ніж чоловіків.

Академіки з США розповіли, що їжа перед телевізором може викликати сімейні сварки.

Чому не можна їсти перед телевізором

Сімейні справи | 07:00, 14.12.2018

Академіки з США розповіли, що їжа перед телевізором може викликати сімейні сварки.

Найчастіше, вибираючи іграшку, ми дивимося на її красу і функціональність. А як вибрати іграшку, щоб вона виявилася не тільки гарною, але і безпечною

Як вибрати безпечні дитячі іграшки

Сімейні справи | 17:00, 12.12.2018

Найчастіше, вибираючи іграшку, ми дивимося на її красу і функціональність. А як вибрати іграшку, щоб вона виявилася не тільки гарною, але і безпечною - читайте далі.

Відпочинок на морі - прекрасний варіант провести відпустку і набратися нових сил, це Вам скаже кожен тревел експерт. Чи можна вагітним жінкам купатися

Відпочинок для вагітних на морі

Сімейні справи | 03:18, 12.12.2018

Відпочинок на морі - прекрасний варіант провести відпустку і набратися нових сил, це Вам скаже кожен тревел експерт. Чи можна вагітним жінкам купатися в морі і засмагати на сонечку? Деякі лікарі не рекомендують представницям прекрасної статі, які пер

Рекомендації, як вибрати ялинку.

Як вибрати якісну і гарну ялинку?

Сімейні справи | 20:30, 11.12.2018

Рекомендації, як вибрати ялинку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: