Чотири типи батьків

Adoption
Date
  • 102 Переглядів
Типи батьків, які мають різне ставлення до дітей.
2639_tipi.jpg (30.88 Kb)


1. Поблажливі батьки - мають високу міру любові до своєї дитини, але низьку міру контролю над дитиною. Такі батьки бояться, що дисциплінування може віддалити їх від дитини, і тому дозволяють їй занадто багато. Така зневага дисципліною викликає в дитині почуття незахищеності.

2. Недбалі батьки - мають низькі показники і в любові і в контролі. Вони думають і піклуються тільки про себе. Оскільки такі батьки відмовляються від дітей заради себе. Дитина почуває себе забутою і покинутою, не може довіряти батькам, та залишається без керування, яке забезпечує дисципліна.

3. Авторитарні батьки - сильні в контролі, але слабкі в любові. Ймовірно, такі батьки хочуть, щоб дитина у своєму житті у всьому робила саме так, як хочуть вони. Дитина ж сприймає, що такі батьки налаштовані проти неї, і у міру дорослішання, починає повставати проти батьків.

4. Авторитетні батьки - такі батьки мають високі показники і в любові, і в контролі. Дитина отримує від батьків зрозумілі настанови, і при цьому високо цінується батьками. Дитина, завдяки батьківській дисципліни, почуває себе у безпеці і без страху зростає в щирій любові батьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батьки, діти, відносини з дитиною, спілкування, поради батькам


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Анорексія - симптом, що полягає в повній відсутності апетиту за об'єктивної потреби організму в харчуванні, який супроводжує більшість метаболічних за

Як батьки можуть допомогти дитині з анорексією

Сімейні справи | 14:00, 12.10.2018

Анорексія - симптом, що полягає в повній відсутності апетиту за об'єктивної потреби організму в харчуванні, який супроводжує більшість метаболічних захворювань, інфекційних, онкологічних хвороб, уражень травної системи, а також виникає з інших причин

Фахівці розповіли про переваги ламінату та лінолеуму в інтер'єрі.

Що краще вибрати для дому: ламінат чи лінолеум?

Сімейні справи | 20:30, 11.10.2018

Фахівці розповіли про переваги ламінату та лінолеуму в інтер'єрі.

Британка Джесіка МакГинті, мама трьох дітей, навчила сім'ю прибирати в дитячій кімнаті. Вона придумала простий, але дієвий спосіб, який, на її думку,

Як привчити дитину прибирати за собою іграшки?

Сімейні справи | 15:30, 11.10.2018

Британка Джесіка МакГинті, мама трьох дітей, навчила сім'ю прибирати в дитячій кімнаті. Вона придумала простий, але дієвий спосіб, який, на її думку, працює без збоїв.

Багатодітна мама з Техасу, 28-річна Ніколь Берклі, дізналася, що чекає на п'яту дитину. І вирішила оригінально розповісти про це своїм близьким та дру

Незвичайний спосіб розповісти близьким про вагітність

Сімейні справи | 17:00, 10.10.2018

Багатодітна мама з Техасу, 28-річна Ніколь Берклі, дізналася, що чекає на п'яту дитину. І вирішила оригінально розповісти про це своїм близьким та друзям.

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Фрази, яких ніколи не можна говорити дитині

Сімейні справи | 10:00, 10.10.2018

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Багато хто вважає, що з пологового будинку жінка повинна вийти

Не дозволяйте чоловікові критикувати ваш зовнішній вигляд після народження малюка

Сімейні справи | 23:30, 09.10.2018

Багато хто вважає, що з пологового будинку жінка повинна вийти "розкішною зіркою" з плоским животом і ногами від вух. Так не буває. Звичайно, не потрібно запускати себе. Але і дозволяти жорстко критикувати зовнішній вигляд теж не варто.

Поліпшити якість відносин і стати ближче з партнером допоможе всього лише одне слово - «ми».

Головна риса щасливих відносин

Сімейні справи | 22:00, 09.10.2018

Поліпшити якість відносин і стати ближче з партнером допоможе всього лише одне слово - «ми».

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: