Яких правил потрібно навчити дитину 4-8 років?

Adoption
Date
  • 255 Переглядів
Дитина, чим стає старшою, тим більше небезпек її оточує, тому розкажіть дитині елементарні правила безпеки.
0500_bezpeka.jpg (25.89 Kb)


1. Вивчіть разом напам'ять домашню адресу, прізвище дитини і мами (якщо вона відрізняється) і телефон батьків.

2. Розкажіть про базові правила дорожнього руху: як переходити дорогу, з якого боку обходити трамвай і автобус, як безпечно їздити на велосипеді і самокаті.

3. Якщо дитина загубилася під час сімейного походу по магазинах або зоопарку чи ще десь, навчіть її завжди залишатися на місці, а не бігти на пошуки батьків.

4. Навчіть дитину правильно поводитися у надзвичайній ситуації (але не залякуйте!). Скажіть, що по можливості завжди потрібно триматися поруч з дорослими, під час пожежі закрити ніс і рот вологою хусткою, марлею, в натовпі - не рухатися проти потоку людей.

5. Вивчіть номер виклику екстрених служб з мобільного і міського телефону і розкажіть, що робити, якщо хтось пристає на вулиці або ломиться в квартиру.

6. Розкажіть дитині про його особисті кордони. Малюк повинен знати, що не можна йти з незнайомими дорослими, дозволяти їм чіпати або цілувати себе.

7. Поясніть, що не можна брати нічого з рук незнайомця, навіть якщо ця річ здається цілком нешкідливою.

8. Вивчіть правила гігієни. Діти повинні знати, що не можна користуватися чужою зубною щіткою, гребінцем, рушником тощо.

9. Дитина повинна знати, на які продукти у неї алергія або яка харчова нестерпність, і не соромитися говорити про це в шкільній їдальні чи в таборі дорослим.

10. Якщо у дитини є хронічне захворювання - епілепсія, діабет, астма - важливо, щоб вона знала назву хвороби і пам'ятала, які ліки потрібно і де воно лежать. Для страховки в екстрених ситуаціях можна купити браслет з назвою захворювання або алергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитини, безпека дитини, правила безпеки, виховання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрі

Які казки читати дітям

Сімейні справи | 12:30, 20.02.2019

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрібно «остерігатися» книг, які приведуть до емоційного перенапруження і, можливо, викличуть бажання по

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Правила стосовно подорожей з дітьми

Сімейні справи | 14:00, 19.02.2019

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Фахівці дізналися, скільки часу для сну в середньому мають молоді батьки.

Вчені з'ясували, скільки сплять молоді батьки

Сімейні справи | 09:30, 19.02.2019

Фахівці дізналися, скільки часу для сну в середньому мають молоді батьки.

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне

Чи потрібно контролювати кишенькові гроші підлітків

Сімейні справи | 14:00, 18.02.2019

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне контролювати витрати своїх дітей.

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з мето

Для чого робити каріотипування подружжю

Сімейні справи | 09:30, 18.02.2019

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з метою виявлення порушень кількості і структури хромосом.

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям пор

У чому проблема непорозуміння батьків і дітей

Сімейні справи | 14:00, 15.02.2019

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям поради. А підлітків це дратує, тому що вони самостійно хочуть вирішувати свої проблеми і справи.

Американські психотерапевти провели ряд досліджень, що дозволили зрозуміти, які фактори визначають міцність любовних відносин і допомагають зберегти ї

Від чого залежить тривалість відносин

Сімейні справи | 00:20, 15.02.2019

Американські психотерапевти провели ряд досліджень, що дозволили зрозуміти, які фактори визначають міцність любовних відносин і допомагають зберегти їх надовго.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: