А ви знали, чому змінюється голос мами при розмові з малюком?

Adoption
Date
  • 90 Переглядів
Чому дорослі переходять на сюсюкання, коли бачать маленьких дітей, особливо це стосується мам? Ви про це задумувались коли-небудь?

9004_3.jpg (26.75 Kb)


На всіх мовах світу мами змінюють тембр голосу, коли спілкуються зі своїм малюком. Відповідні висновки зробила команда вчених з Принстонской дитячої лабораторії.

Автором дослідження була Еліс Пьяцца, яка разом з колегами спостерігала за спілкуванням 24 матусь з малюками. З них тільки половина жінок говорила англійською. Решта учасниць говорили на 9 мовах, включно з російською, польською, французькою та китайською.

Науковці вивчали взаємодію пари "мама та дитина", використовуючи спеціальний пристрій, який класифікує різні тембри голосу. За цим можна було легко визначити з ким вона спілкується: зі своїм малюком чи з іншою людиною.

Зміну тембру виявили у 12 жінок, які розмовляють різними мовами, включаючи іврит, мандаринську і кантонський діалект китайської мови.

"Існує масштабне дослідження, яке демонструє, що діти краще навчаються через "дитячу" мову (сюсюкання), ніж через дорослу. Так вони краще поділяють слова на склади та краще їх освоюють. Ймовірно, це пов'язано з цими тембровими особливостями", – повідомила Еліс Пьяцца.

Згідно з цим дослідженням можна зробити висновок що "мова матусь" універсальна та впливає на взаємодію між батьками та дітьми.

До того ж лікарі вже давно знають, що діти інстинктивно реагують на голос матері. Її розмови та спів допомагають заспокоїти малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, немовля, новонароджений


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Фармацевти розповіли, як зберігати ліки правильно

Сімейні справи | 11:30, 19.04.2021

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Якщо дитину цікавлять тільки гаджети: поради батькам

Дитина | 08:00, 19.04.2021

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наг

Захисти дитину від поганого контенту в ТікТок

Сімейні справи | 07:00, 19.04.2021

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наглядом батьків.

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливіш

Дослідники виявили, що зробить батьків ще щасливішими

Сімейні справи | 05:00, 19.04.2021

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливішими.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Синдром

Як батькам пережити період, коли дитина стає дорослою і самостійною

Сімейні справи | 10:00, 18.04.2021

Синдром "порожнього гнізда" – це почуття скорботи й самотності, яке батьки можуть відчути, коли їхні діти вперше покидають будинок, наприклад, щоб жити самостійно або вчитися в коледжі чи університеті. Це не клінічний стан, але призводить до депресії

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: