5 причин, через які пари розлучаються, проживши разом десятки років

Adoption
Date
  • 443 Переглядів
Найпоширеніші причини розлучень старших пар

2390_690x380_0x0a330c2a_105248961550737862.jpeg (36.66 Kb)


Це не бездумне рішення, не примха. Проживши багато років разом, віддавши один одному майже третину життя, вони вирішили розлучитися. Чому двоє розходяться після того, як пройшли вогонь, воду і мідні труби?
Це стає все більш популярною тенденцією в світі. Наприклад, кожне четверте розлучення в Америці припадає на тих, кому за 50 років, а ймовірність, що люди цього віку розлучаться, збільшилася рівно вдвічі в порівнянні з 1990-ми роками.

Для друзів і рідних це часто стає несподіванкою, але ми спостерігаємо такі ролучення і у публічних персон, і серед тих, кого добре знаємо багато років. Чому так відбувається?

1. Вони поступово віддалилися один від одного. Процес, який призводить до розлучення, повільний. Все відбувається поступово. Багато з тих, хто розійшлися в кінці життя, кажуть, що вони просто давно віддалилися один від одного, пішли різними шляхами.

2. Різниця у віці стає помітнішою. Іноді починає грати роль вік, хоча, коли ви тільки познайомилися один з одним, різниця здавалася несуттєвою. Це відомий психологічний феномен - різниця в десять років в різному віці здається неймовірною (першокласник і випускник!), та незначною (дівчина 20 років і 30-річний молодий чоловік).

3. Вони дозволили собі розслабитися. Перебуваючи поруч з одним і тим же людиною 24 години на добу 7 днів на тиждень, ми звикаємо і буквально вростаємо один в одного. Але іноді це призводить до того, що люди перестають старатися. Ви багато працюєте, розвиваєте бізнес і заробляєте гроші для сім'ї, але перестали працювати над тим, щоб бути уважним партнером і привабливою людиною.

4. Гроші набувають іншу цінність. Відмінності в стилі витрат стають очевидніше тоді, коли, можливо, доведеться бути більш економним, якщо можливості не так широкі, як в середині життя.

5. Секс. З віком відбуваються гормональні зміни і це може вплинути на те, наскільки привабливим для вас виглядає партнер. Або секс перестає бути тим єдиним, що скріплювали пару і тримало вас разом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розлучення, розійшлися, рішення, подружня, партнер, психологи, відмінності, секс, гроші


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли люди одружуються, вони мріють бути щасливими до кінця своїх днів. Але сімейне життя не завжди безхмарне. І є істини про шлюб, які краще дізнатися

5 істин про сімейне життя, які краще дізнатися до шлюбу

Сімейні справи | 00:30, 22.10.2021

Коли люди одружуються, вони мріють бути щасливими до кінця своїх днів. Але сімейне життя не завжди безхмарне. І є істини про шлюб, які краще дізнатися до того, як вам поставлять штамп в паспорті.

Осінні канікули почнуться зовсім скоро. Всі школярі відпочиватимуть вдома і батьки вже ламають голову: чим зайняти дитину на осінніх канікулах? Ми зна

Як спланувати осінні канікули: де дитині провести відпочинок з користю?

Дитина | 14:00, 20.10.2021

Осінні канікули почнуться зовсім скоро. Всі школярі відпочиватимуть вдома і батьки вже ламають голову: чим зайняти дитину на осінніх канікулах? Ми знайшли 5 способів урізноманітнити дозвілля з дитиною.

Усі батьки хочуть облаштувати дитині дитячу кімнату мрії. Батьки задаються питанням, як зробити кімнату затишною і безпечною? 7 помилок, які відбувают

7 помилок, які роблять батьки при облаштуванні дитячої кімнати

Дитина | 21:00, 19.10.2021

Усі батьки хочуть облаштувати дитині дитячу кімнату мрії. Батьки задаються питанням, як зробити кімнату затишною і безпечною? 7 помилок, які відбуваються при облаштуванні дитячої кімнати, читайте в статті.

Зниження статевого потягу - це одна з найпоширеніших проблем в сімейних взаєминах. Дуже часто з цим неприємним явищем стикаються саме представниці пре

Як підвищити лібідо після пологів?

Мама | 08:30, 19.10.2021

Зниження статевого потягу - це одна з найпоширеніших проблем в сімейних взаєминах. Дуже часто з цим неприємним явищем стикаються саме представниці прекрасної статі.

Негативний дитячий досвід (НДД) погіршує життєві обставини та здоров'я людей в зрілому віці. Особливо – в сім'ях, де обидва партнери стикалися з анало

Люди з негативним дитячим досвідом вибирають собі партнерів з такою ж проблемою

Психологія | 05:00, 17.10.2021

Негативний дитячий досвід (НДД) погіршує життєві обставини та здоров'я людей в зрілому віці. Особливо – в сім'ях, де обидва партнери стикалися з аналогічними проблемами.

Виписка з пологового будинку такий же важливий день для мами і малюка, як і день народження дитини. Що потрібно підготувати перед випискою, щоб цей де

Виписка з пологового будинку: речі, які потрібно підготувати

Дитина | 21:00, 16.10.2021

Виписка з пологового будинку такий же важливий день для мами і малюка, як і день народження дитини. Що потрібно підготувати перед випискою, щоб цей день пройшов гладко для молодої матусі?

Психологи і сексологи говорять частіше про фізичну зраду. Адже тут, як кажуть, «результат на обличчя». Але небезпечнішою за фізичну зраду може бути ем

Що таке емоційна зрада і чому вона небезпечніша за фізичну?

Сімейні справи | 08:30, 14.10.2021

Психологи і сексологи говорять частіше про фізичну зраду. Адже тут, як кажуть, «результат на обличчя». Але небезпечнішою за фізичну зраду може бути емоційна, коли між чоловіком і жінкою інтиму може і не бути.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: