5 причин, через які пари розлучаються, проживши разом десятки років

Adoption
Date
  • 656 Переглядів
Найпоширеніші причини розлучень старших пар

2390_690x380_0x0a330c2a_105248961550737862.jpeg (36.66 Kb)

Це не бездумне рішення, не примха. Проживши багато років разом, віддавши один одному майже третину життя, вони вирішили розлучитися. Чому двоє розходяться після того, як пройшли вогонь, воду і мідні труби?
Це стає все більш популярною тенденцією в світі. Наприклад, кожне четверте розлучення в Америці припадає на тих, кому за 50 років, а ймовірність, що люди цього віку розлучаться, збільшилася рівно вдвічі в порівнянні з 1990-ми роками.

Для друзів і рідних це часто стає несподіванкою, але ми спостерігаємо такі ролучення і у публічних персон, і серед тих, кого добре знаємо багато років. Чому так відбувається?

1. Вони поступово віддалилися один від одного. Процес, який призводить до розлучення, повільний. Все відбувається поступово. Багато з тих, хто розійшлися в кінці життя, кажуть, що вони просто давно віддалилися один від одного, пішли різними шляхами.

2. Різниця у віці стає помітнішою. Іноді починає грати роль вік, хоча, коли ви тільки познайомилися один з одним, різниця здавалася несуттєвою. Це відомий психологічний феномен - різниця в десять років в різному віці здається неймовірною (першокласник і випускник!), та незначною (дівчина 20 років і 30-річний молодий чоловік).

3. Вони дозволили собі розслабитися. Перебуваючи поруч з одним і тим же людиною 24 години на добу 7 днів на тиждень, ми звикаємо і буквально вростаємо один в одного. Але іноді це призводить до того, що люди перестають старатися. Ви багато працюєте, розвиваєте бізнес і заробляєте гроші для сім'ї, але перестали працювати над тим, щоб бути уважним партнером і привабливою людиною.

4. Гроші набувають іншу цінність. Відмінності в стилі витрат стають очевидніше тоді, коли, можливо, доведеться бути більш економним, якщо можливості не так широкі, як в середині життя.

5. Секс. З віком відбуваються гормональні зміни і це може вплинути на те, наскільки привабливим для вас виглядає партнер. Або секс перестає бути тим єдиним, що скріплювали пару і тримало вас разом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розлучення, розійшлися, рішення, подружня, партнер, психологи, відмінності, секс, гроші


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Психологічний тест Люшера для тих, кому потрібна підказка, як жити далі

Психологія | 12:00, 26.05.2022

Розслабтеся, подивіться на малюнок і виберіть той прямокутник, колір якого вам подобається на даний момент.

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Що чоловік ніколи не прощає жінці?

Психологія | 12:00, 25.05.2022

Є речі, які чоловіки не прощають. Про це читайте далі.

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може

Як контролювати смартфон дитини?

Дитина | 08:30, 25.05.2022

Коли ваш підліток є гордим власником мобільного телефону, ви можете відчувати, що більше не можете контролювати його діяльність і що ваш підліток може щось приховувати від вас. Як підлітки, так і дорослі використовують текстові повідомлення для швидк

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Батьки повинні навчити своїх дітей вирішувати 3 головні завдання

Дитина | 08:00, 24.05.2022

Якщо ваша дитина цього не усвідомить, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роз

Мудра єврейська притча про те, як стати хорошою мамою

Мама | 05:00, 23.05.2022

Жила-була бідна єврейська сім’я. Дітей було багато, а грошей як завжди не вистачало. Мати працювала не покладаючи рук – готувала, прала і кричала, роздавала підзатильники і голосно нарікала на життя.

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у сво

Як на дитині позначаються сварки батьків?

Психологія | 10:00, 16.05.2022

Суперечки та сварки неминучі в будь-яких взаєминах, і стосунки між подружжям не виняток. Однак коли у вас з’являються діти, слід бути обережними у своїх реакціях, оскільки вони здатні зробити домашню атмосферу похмурою та загрозливою, а дітей безпора

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успад

Що дитина успадковує завжди лише від тата?

Сімейні справи | 08:00, 16.05.2022

Чоловічі гени агресивніші жіночих. Про це стверджують результати досліджень генетиків за останні роки. Це означає одне: деякі речі дитина здатна успадкувати тільки від свого батька. Які саме – про це далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: