Скільки людей не хочуть дітей - опитування

Adoption
Date
  • 506 Переглядів
Психологи з Університету штату Мічиган провели масштабне опитування, щоб дізнатися, скільки людей не хочуть стати батьками, а також наскільки вони задоволені своїм життям.

5628_8.jpg (56.05 Kb)

Передумовами дослідження стало те, що в багатьох минулих опитуваннях вчені не намагалися розділити тих людей, які хочуть стати батьками, але не можуть собі цього дозволити, та тих, хто позиціонує себе як чайлдфрі – тобто не планують та не хочуть дітей.

Опитування проводилося серед 981 жителя штату Мічиган, США.

"Найбільше нас здивувало те, скільки людей не хоче дітей", – розповіла одна із дослідниць, психологиня Дженніфер Уотлінг Ніл.

25% опитуваних заявили, що не хочуть і не планують дітей. Варто додати, що у попередніх дослідженнях цей показник становив від 2% до 9%.
Результат опитування також не виявив істотних відмінностей у задоволеності життям або інших характеристиках між батьками, тими, хто не може завести дитину і тими, хто відносить себе до чайлдфрі.

Однак останні виявилися більш ліберальними; а люди з дітьми або ті, хто хоче їх завести, відносяться до представників руху чайлдфрі менш толерантно.

З огляду на велику кількість дорослих, які не мають дітей, цій групі слід приділяти більше уваги. У майбутньому вони планують вивчити причини, через які люди не хочуть мати дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сім'я, стосунки, чайлдфрі


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зради коханої людини — страшний сон для будь-кого з нас. Якщо ви дорожите своїми відносинами і не хочете, щоб у вас або у вашої другої половинки з'яви

За словами психологів, ці ситуації збільшують ймовірність подружньої зради

Психологія | 12:00, 04.12.2021

Зради коханої людини — страшний сон для будь-кого з нас. Якщо ви дорожите своїми відносинами і не хочете, щоб у вас або у вашої другої половинки з'явився привід шукати когось на стороні, остерігайтеся ситуацій, які найчастіше до цього призводять.

Ви ризикуєте зіпсувати собі життя, втратити друзів і повагу близьких.

Ось чому психологи не рекомендують підтримувати стосунки з колишніми

Психологія | 10:00, 03.12.2021

Ви ризикуєте зіпсувати собі життя, втратити друзів і повагу близьких.

Психологи розповіли, як розпізнати чоловіка, який не зможе принести жінці задоволення під час інтимну вже під час 1 побачення.

Як на першому побаченні зрозуміти, що чоловік – поганий коханець

Сімейні справи | 09:00, 03.12.2021

Психологи розповіли, як розпізнати чоловіка, який не зможе принести жінці задоволення під час інтимну вже під час 1 побачення.

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чо

Правила спілкування з вагітною жінкою: шпаргалка для майбутніх татусів

Вагітність та пологи | 19:00, 01.12.2021

Ми підготували 5 головних правил спілкування з вагітною жінкою. Вони стануть у нагоді як сильній статі, так і жінкам при надії, щоб допомогти своїм чоловікам пережити цей ніжний період.

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Психологи розповіли, чому варто завчасно прикрашати ялинку

Сімейні справи | 12:00, 01.12.2021

Прикрашання ялинки покращує емоційний стан людей.

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Чому зберігати гроші в спальні - недобре?

Сімейні справи | 10:00, 01.12.2021

Згідно з народними прикметами і повір'ями, зберігати гроші у спальні, де спить людина, не варто, і корисно розуміти, чому.

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх

Що чоловіки люблять у жінках?

Сімейні справи | 09:00, 01.12.2021

Якості, які сильна стать по-справжньому цінує у жінок, часто не мають нічого спільного з пишним бюстом чи вмінням готувати смачні домашні десерти. Їх вабить інше: ось чому поруч із чоловіками часто бачать “тихонь” та “сірих мишок”.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: