Які помилки роблять жінки у стосунках з чоловіками?

Adoption
Date
  • 404 Переглядів
"Якщо він любить мене - він все зрозуміє без слів", "він здогадається сам" ... Це типові жіночі помилки.

9037_925942_w_300.jpg (8.55 Kb)


І якщо помилки на початку стосунків не сильно позначаються на їхній якості, то згодом усе посилюється: скандали, сварки, чвари, і жодного «довго та щасливо».

Відносини "чоловік-жінка" - це серйозна робота. Кажуть, для щасливих стосунків чоловік повинен дуже любити жінку та необов'язково розуміти, а от жінці досить трохи його любити та дуже добре розуміти.

Що ви можете зробити, щоб уникнути напруженості, бурчання та (часто хибних) конфліктів?

Як мінімум, дізнатися про найпоширеніші помилки жінок у відносинах і способи їх уникнути.

1.Ви відчуваєте, що вас щось турбує, і не одразу говорите про це партнеру
помилки на початку відносин

Якщо говорити про типові помилки у відносинах, то це одна з головних. Ви знаєте це почуття - коли вас щось бентежить або гризе, таке невиразне занепокоєння.

Якщо вам щось не подобається, просто прямо та чесно скажіть чоловікові про це. Якщо ви самі не розумієте, що з вами відбувається, задайте спочатку собі запитання: «Що мене справді непокоїть?».

2. Ви очікуєте, що чоловік вгадає, що вам подобається замість того, щоб прямо повідомити йому про це

Ці помилки у відносинах типові на самому початку, коли ви недавно познайомилися. Прийнято чомусь вважати, що він чарівним чином вгадає, якій каві ви віддаєте перевагу, і що ви любите масаж ступнів.

Поки ми не навчилися читати думки одне одного, використовуйте старий метод – вербальний. Він це оцінить, а ви будете щасливі отримати те, що справді подобається.

3. У вас дефіцит інформації, але ви намагаєтеся домалювати картинку на основі фантазій та припущень

Він здається замкнутим чи засмученим. А ви, бачачи це, починаєте створювати сценарії «можливо це тому, що щось я зробила не так».

І годинами мусоліть цю думку в голові. І незабаром ви вже в такому стані, що він не ризикнув би відкритися вам при всьому бажанні. Хоча насправді засмучений був лише тим, що програла улюблена футбольна команда або зірвалася вигідна угода на роботі.

Припиніть створювати сценарії у своїй голові. Просто прояснюйте ситуацію щоразу, коли вас долають сумніви.

4. Коли ви очевидно злитесь і засмучені, на запитання «Що сталося?», відповідаєте «Нічого!»

«Мила, ти образилася? - Ні. - Сильно? - Так». Це не зовсім ефективний спосіб впоратися із напруженою ситуацією чи вирішити конфлікт.

Якщо скривджені – скажіть, якщо не знаєте, чому ви засмучені – див. пункт 1.

5. Ви починаєте з ним розмовляти, не переконавшись, що його увага належить вам, а не телевізору, книжці, телефону…

Чоловік однозадачний і конкретний. Якщо він чимось зайнятий, його увага лише у цьому місці. Це означає, що йому потрібно припинити робити те, що він робить, і тільки тоді він зможе слухати вас.

Він не може одночасно фарбувати губи за кермом, говорити по телефону та слухати улюблену мелодію, як ми. Дуже добре про це розповідають Марк Гангор та Джон Грей, пошукайте їхні матеріали у мережі.

Переконайтеся, що він не зайнятий якимось завданням, перш ніж розпочати з ним діалог, або попросіть його відволіктися та звернути на вас увагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: помилки роблять жінки, у стосунках з чоловіками, чоловік та жінка, помилки, справи, любов, думки, поради, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів

Як залишатися на зв'язку з партнером, якщо у вас є діти: лайфхаки для молодих батьків

Сімейні справи | 23:00, 18.01.2022

Тема якісного проведення часу в подружжі турбує не тільки тих, хто тільки-но почав освоюватися у світі батьківства, а й набагато досвідченіших матерів і татусів.

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшл

Пари з однаковими професіями розлучаються частіше - психологи

Психологія | 08:00, 18.01.2022

Пари зі схожими місцями роботи і посадами більш імовірно, будуть мати проблеми в особистому житті, ніж ті, які займаються різними напрямками, - прийшли до такого висновку вчені з Університету Bedfordshire в Англії.

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Вчені з'ясували, як смерть домашніх улюбленців впливає на здоров'я дитини

Здоров'я | 12:00, 16.01.2022

Смерть домашнього вихованця може викликати у дітей тривале відчуття горя і потенційно привести до проблем з психічним здоров’ям.

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Чому дитина "бісить" і як батькам впоратися зі своїми емоціями?

Сімейні справи | 08:00, 16.01.2022

Хто винен, коли діти бісять, чи мають батьки право на емоції і як впоратися з напругою та стресом, не зашкодивши дитині і собі?

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері

Що відчуває дитина, якщо батьки їх постійно контролюють

Психологія | 12:00, 15.01.2022

Ось мати волає на дитину: «Будь вдома о 20:00!», «Де шапка?», «Що ти там отримав з математики?..» Все це, по суті, захисний механізм. Для такої матері застуда дитини, навіть найвипадковіша або цілком закономірна, відповідно до пори року і тієї кілько

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось йо

Особистий щоденник дитини: чи можна його читати батькам?

Психологія | 10:00, 15.01.2022

Мабуть, для будь-кого з нас, хто у дитинстві чи підлітковому віці вів таємний щоденник, найстрашнішим, що лише можна було уявити, було те, що хтось його прочитає, засуджуватиме чи насміхатиметься. Ставши ж батьками, ми часом самі ледь стримуємося, що

Дитина десь підхопила нові для себе слова, і починає їх радісно вживати. Вітаємо, це новий етап знайомства зі світом. Малюки проходять через кілька ти

Дитина прийшла з садочку і сказала слово з трьох букв: як діяти батькам?

Психологія | 08:00, 15.01.2022

Дитина десь підхопила нові для себе слова, і починає їх радісно вживати. Вітаємо, це новий етап знайомства зі світом. Малюки проходять через кілька типових стадій знайомства з «непристойними» словами: після двох років настає час «туалетної» тематики

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: