Психологи назвали серйозні причини створити сім'ю

Adoption
Date
  • 1825 Переглядів
У сучасному світі інститут шлюбу зазнає серйозних змін. Все більше молодих людей вважає за краще вільні стосунки. На зміну сім'ї приходить цивільний шлюб. Багато хто прагне зробити кар'єру, відправитися в подорож, пожити для себе. Психологи пояснюють, чому людині потрібна сім'я.

3942_yayaya.jpg (27.31 Kb)


Щастя

Подібного стану не так просто домогтися в житті. Це відчуття легко дають діти, рідна людина, яка тебе розуміє і приймає.

Комфорт

Будинок, де знаходяться близькі люди, служить захистом від усіх тягот зовнішнього світу. Посмішка дітей, поцілунки чоловіка дають полегшення від сумнівів і тривог, відразу виникає відчуття комфорту.

Залежність

Багато молодих людей бояться вступати в шлюб. Їм здається, що вони втратять свою незалежність. Насправді члени сім'ї піклуються один про одного, ділять обов'язки, батьки виховують дітей. Все це іноді вважають залежністю, але вона дуже важлива, тому що дає можливість покластися на близьких людей.

Належність

Коли поруч є дружина, діти, які вас потребують, необхідно забезпечити їм спокійне, радісне щасливе життя. Люди в сім'ї належать один одному і створюють надійну спільність.

Якісний час

Турбота про будинок, заняття з дітьми, відвідування різних заходів, — дорогоцінні хвилини, проведені разом. Не всім вдається усвідомити, наскільки це важливий, особливий час, який залишиться в пам'яті на все життя.

Безпека

Коли вся родина збирається разом, виникає відчуття, що будинок забезпечує захист від зовнішньої агресії. Крім комфорту, з'являється почуття безпеки.

Стабільність

У швидко змінюваному світі складно знайти опору. Сім'я гарантує надійність і стабільність для всіх її членів.

Прихильність

Це невід'ємна частина любові. Вона включає обійми чоловіка, поцілунки дітей, нескінченну ніжність до всіх домочадців.

Опора

Коли на роботі не все благополучно, у світі постійно відбуваються катаклізми, тільки сім'я поруч. Вона забезпечує стабільність, на її членів можна покластися, як на надійну опору.

Навчання і зростання

Спілкування чоловіка і дружини, виховання дітей вимагають постійної роботи. Сім'я через любов вчить підтримки, уваги, відповідальності. Поступово відбувається зростання особистості не тільки у дорослих, але і дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сім'я, психологія, стосунки


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, бул

Повний гайд по дорослим жіночим іграшкам: як отримати задоволення

Сімейні справи | 13:46, 11.04.2024

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, були не досить приємними у використанні через жорстку текстуру. Сьогодні сучасна індустрія секс-девайсі

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні ста

Підказки батькам від психолога Юлії Гіппенрейтер

Психологія | 07:40, 11.04.2024

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні старання, досягнення чи мрії. І це не може не засмучувати. Саме тому сьогодні ділимося порадами психоло

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: