Ознаки того, що чоловік із вами по-справжньому щасливий

Adoption
Date
  • 542 Переглядів
Для тих, хто сумнівається, чи їх обранці перебувають у стані щастя, психолог Олександра Харріс назвала точні ознаки щасливих чоловіків.

45_snuggleengagementsessionhome-justinclarkphotography-intimatesessionbedroom-0900-1024x683.jpg (46.53 Kb)

1. Постійно ініціює фізичний контакт
І мова тут зовсім не про сеkс і не про «чергові» поцілунки та дотики при зустрічі чи прощанні. Якщо чоловік кохає, коханий і щасливий у стосунках, йому постійно хочеться торкатися улюбленої жінки – обіймати, цілувати, пестити і т.д. І виглядає це цілком природно та дуже мило.

2. Часто дзвонить та пише повідомлення
Якщо чоловіку цікаво, як у вас справи і що у вас нового, хоча ви розлучилися всього кілька годин тому і побачитеся знову ввечері після роботи, це означає, що він по-справжньому щасливий з вами у стосунках і не хочеться розлучатися ні на хвилинку.

3. Зізнається в коханні
Що може бути приємніше, ніж маленькі освідчення в коханні, які робляться мимохідь і наповнюють спільне життя романтикою та змістом? Якщо чоловік щасливий, він обов’язково знайде 100 і 1 привід знову і знову освідчуватися вам у коханні щодня.

4. Намагається стежити за своїм зовнішнім виглядом
Чоловікові, який цінує свою жінку та стосунки, важливо, як він виглядає, як від нього пахне, у що він одягнений тощо.

5. Надає допомогу в домашніх справах без зайвих нагадувань
Чоловік, який виявляє ініціативу, пропонуючи свою допомогу в приготуванні їжі, збиранні, миття посуду, та добровільно поділяє з вами побутовий клопіт, безцінний. І такий чоловік, мабуть, справді щасливий у стосунках з вами.

6. Любить проводити час разом
Щасливого у шлюбі чоловіка навряд чи спокусити галасливою вечіркою в барі або черговою алкотусівкою на дачі у його приятелів. Такий чоловік має великий шанс стати щасливим домосідом, якому приємно просто перебувати поряд з вами, його не тягне на подвиги і по злачних місцях разом з його знайомими.

7. Намагається зробити ваше спільне життя кращим
У природі чоловіків закладена турбота про свою сім’ю і про ту жінку, яку вони обрали як свою супутницю життя. Тому в кожного чоловіка є базова потреба дбати, виявляти увагу, робити щось для своєї жінки. Не завжди нам, жінкам, здається, що чоловік може дбати про нас, іноді ми прямо так їм говоримо про це, начисто відбиваючи прояв будь-яких бажань надалі. Так ось щасливий чоловік – це той, чия жінка намагається давати йому можливість виявляти свої найкращі чоловічі риси і хоча б іноді брати на себе відповідальність. Вона не стоїть поруч, щоб проконтролювати, як він забив цвях, зібрав шафу, полагодив кран, вона довіряє своєму чоловікові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, чоловік, щасливий, стосунках, коханні, виявляти, чоловіків, виглядає, Намагається, хочеться


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Багато батьків пишаються тим, що є друзями своїх дітей. Вони так і кажуть: «Ми разом робимо що завгодно, у нас немає ніяких таємниць і конфліктів, я д

Чому батьки не повинні бути друзями своїх дітей?

Сімейні справи | 06:20, 04.03.2024

Багато батьків пишаються тим, що є друзями своїх дітей. Вони так і кажуть: «Ми разом робимо що завгодно, у нас немає ніяких таємниць і конфліктів, я довіряю дитині свої думки і тривоги, а вона точно так само відкрита зі мною». І такі відносини здають

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.

Чого категорично не можна робити за дітей?

Сімейні справи | 01:20, 04.03.2024

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.

Не уникайте спілкування з дитиною, доглядайте за нею разом з дружиною.

До чого повинен бути готовий молодий тато?

Тато | 14:50, 03.03.2024

Не уникайте спілкування з дитиною, доглядайте за нею разом з дружиною.

Не кожен готовий приймати свою дитину з усіма її вадами, задовольняти її потреби, бути поруч 24/7. Через це дитяча психіка зазнає величезного тиску.

Як батьки травмують психіку своїх дітей?

Сімейні справи | 11:20, 03.03.2024

Не кожен готовий приймати свою дитину з усіма її вадами, задовольняти її потреби, бути поруч 24/7. Через це дитяча психіка зазнає величезного тиску.

Не ігноруйте сміх дітей. Це важливо.

Ось чому батьки повинні сміятися над жартами своїх дітей

Сімейні справи | 10:30, 03.03.2024

Не ігноруйте сміх дітей. Це важливо.

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про

Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Сімейні справи | 09:30, 03.03.2024

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: