9 спільних рис, які повинна мати кожна щаслива сімейна пара

Adoption
Date
  • 324 Переглядів
Абсолютно однакових шлюбів не існує, але є речі, які обов’язково мають бути у кожної щасливої і задоволеної сімейної пари. Зокрема, відчуття безпеки і захищеності, піклування, турбота і, звісно ж, любов. Шлюбний тренер і психолог Леслі Доарес запропонувала 9 спільних рис, що мають бути присутні у щасливих парах.

6959_1.jpg (39.09 Kb)


Спільні риси для сімейних пар:

Готовність поступатися один одному
За словами Доарес, одним із найскладніших завдань будь-якого шлюбу є розуміння, що ви – різні люди із різним ставленням до певних речей.

У нездорових шлюбах чоловік і жінка дають один одному необмежений простір, щоб займатися кожен своїми справами, натомість щасливі подружжя вчяться як поступатися один одному у незначних речах, щоб разом будувати щось важливе для обох.

Казати "так" частіше ніж "ні"
Безперечно, за вами завжди залишається право сказати “ні”, але щасливе подружжя намагається якомога частіше казати одне одному “так”. Це створює відчуття того, що ви одна команда і маєте спільну мету. Тож намагайтесь уникати слова “ні”, коли це можливо.

Готовність не зациклюватись на маленьких негараздах
Щасливі сім’ї через дрібниці не сваряться і не галасують. Вони намагаються не помічати маленькі проблеми або неприємні речі, бо розуміють, що це не так важливо для вашого майбутнього.

Адже якщо ви постійно концентруєте увагу на таких речах, то створюєте негативну атмосферу, наповнену роздратованістю. З часом цей настрій може стати постійним і перетворити хороші стосунки на нещасливі.

Відвертість і щирість
Бути чесним не завжди легко, але у щасливих шлюбах відвертість – це норма. Зокрема, чесно розповідаєте, де ви знаходитесь, що відчуваєте, що хочете або плануєте.

Ви можете називати нещирість оберіганням почуттів іншого, але це може нашкодити вашим стосункам у майбутньому. Адже щира близькість передбачає відсутність секретів, а шлюб є прикладом справжньої близькості двох людей.

Дружба
Ви маєте бути хорошими приятелями одне для одного: сміятися над жартами коханих, мати спільні смаки на деякі речі та почуватися легко і невимушено, проводячи час разом.

Вміння бути великодушним
Щасливі подружжя завжди підтримують одне одного і дають величезний кредит довіри. Щасливі пари бачать одне в одному тільки хороше, і частіше за все їх очікування виправдовуються.

Готовність спільно боротися із труднощами
Всі подружжя стикаються із певними труднощами. Різниця тільки в тому, як вони з ними борються. Нормально, коли пара виступає як одна команда і спільними зусиллями намагається розв’язати складну задачу. Головне – не кидати свою близьку людину наодинці з її проблемою.

Взаємна задоволеність інтимним життям
Секс – це не просто фізичне задоволення. У здорових і щасливих шлюбах регулярне статеве життя, що формує дуже міцний зв’язок між двома людьми. Бо якщо когось не влаштовує якість або частота – це призводить до появи незадоволення і розчарування.

Інтелектуальна близькість
Сімейна пара має бути парою як у спальні, так і за її межами. Інтелектуальна сумісність дуже важлива для міцного шлюбу. Коли вона присутня у стосунках, люблячі люди постійно підтримують цікаві ідеї одне одного, надихають на нові досягнення і успіхи, і їм ніколи не буде нудно разом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейна пара


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У кожного з нас є дитячі спогади, які незмінно викликають почуття теплоти та ніжності. Зазвичай, це якісь дуже повсякденні й, на думку батьків, зовсім

5 простих радостей для дітей, яким батьки зазвичай не надають значення

Сімейні справи | 07:30, 23.09.2023

У кожного з нас є дитячі спогади, які незмінно викликають почуття теплоти та ніжності. Зазвичай, це якісь дуже повсякденні й, на думку батьків, зовсім незначні моменти. А потім виявляється, що саме такі дрібниці западають у душу дітям та зігрівають ї

Щасливість та задоволення від життя — це стан, який дуже індивідуальний та складний для аналізу. Однак деякі дослідження та психологічні спостереження

Мами відчувають менше радості, ніж батьки - науковці

Сімейні справи | 20:20, 22.09.2023

Щасливість та задоволення від життя — це стан, який дуже індивідуальний та складний для аналізу. Однак деякі дослідження та психологічні спостереження свідчать про цікавий феномен: жінки можуть відчувати менше щастя, ніж чоловіки.

Щоденний гороскоп для кожного знака Зодіаку.

Гороскоп на 21 вересня 2023 для всіх Знаків Зодіаку

Гороскоп | 07:30, 21.09.2023

Щоденний гороскоп для кожного знака Зодіаку.

Спеціаліст по роботі з парами Ендрю Дж. Маршалл розповідає, як вести себе під час сварки з коханою людиною.

Поради, як сваритися і не зіпсувати стосунки

Сімейні справи | 22:20, 20.09.2023

Спеціаліст по роботі з парами Ендрю Дж. Маршалл розповідає, як вести себе під час сварки з коханою людиною.

Емоційне насильство може бути підступним, воно поступово пролазить у ваші стосунки і зрештою підриває вашу впевненість та віру в себе. Психотерапевт С

Ознаки емоційного насильства у стосунках

Сімейні справи | 21:15, 20.09.2023

Емоційне насильство може бути підступним, воно поступово пролазить у ваші стосунки і зрештою підриває вашу впевненість та віру в себе. Психотерапевт Саллі Браун розповідає про ознаки психологічного насильства у стосунках, які не можна ігнорувати.

Чимало людей розчаровуються у стосунках саме через віру в існування їхньої

Як не втратити себе у стосунках - психологи

Сімейні справи | 12:00, 18.09.2023

Чимало людей розчаровуються у стосунках саме через віру в існування їхньої "половинки". Хтось повністю розчиняється у парі, а хтось шукає необхідні ресурси у людині поруч. Щоб не перетворити кохання на споживацтво, треба віднаходити ресурси в собі. Я

Понад 1,1 мільйона жінок в Україні щороку стають жертвами фізичного чи сексуального насильства у сім’ї. Є те, що може робити кожен із нас – говорити п

Чому дуже важливо говорити про насильство в сім'ї?

Сімейні справи | 10:00, 18.09.2023

Понад 1,1 мільйона жінок в Україні щороку стають жертвами фізичного чи сексуального насильства у сім’ї. Є те, що може робити кожен із нас – говорити про домашнє насильство у своїй сім’ї, з партнером і дітьми. Говорячи про це, ми вже діємо проти насил

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: