Про що говорять після сексу

Adoption
Date
  • 3812 Переглядів
Захоплююче заняття дійшло свого логічного завершення. Обоє задоволені, щасливі...і тут виникає незручна пауза - що далі робити? Як себе вести, про що говорити і чи потрібно розмовляти взагалі?


З біології ми знаємо, що після сексу в кров людини викидається гормон серотонін, що відповідає за сон і розслаблення. Реакція на серотонін у жінок і чоловіків різна - перших переповнюють емоції, другі - відчувають втому.

Коли жінка скидає накопичувальну напругу (до речі, не тільки після сексу), вона відчуває потребу ділитися емоціями, особистими переживаннями, ніжністю і любов'ю. Чоловікові ж, який тільки що зазнав чималого фізичного навантаження, потрібно відновити втрачені сили.

Найпростіші способи це здійснити - поїсти і поспати. Вчені вважають, що потреба в спілкуванні після сексу є і у чоловіків. На жаль, сон її не може замінити.

Звернемося до Камасутри. Стародавній індійський текст говорить, що після заняття любов'ю жінка повинна стати своєму чоловікові «рідною матір'ю і піклуватися про нього». Чоловікам же потрібно бути уважним до того, що говорить жінка. В якусь із ночей жінці варто дозволити чоловікові блаженно поспати, а в іншу чоловікові слід перебороти себе і поспілкуватися. Це поліпшить відносини і близькість завжди буде бажаною.

Отже, з чого почати спілкування?

Буде легше спілкуватися, якщо ви обмінюєтеся словами, репліками під час сексу. Звичайно, в пориві пристрасті не до розмов, але є способи виражати свої емоції гарчанням, бурчанням, стогонами, ніжними або грубими словами (кому як подобається). Не нехтуйте і компліментами. Як тільки все закінчиться, слід обійняти партнера і почати розмову.

Про що говорити?

Жінки завжди хочуть чути слова про те, що все було чудово. Їм потрібні щирі компліменти, які вони чули і до любовних ігор. Їм важливо відчувати, що ви їм також подобаєтеся, що після сексу нічого не змінилося в гіршу сторону. Це прямо пов'язано з жіночої самооцінкою і впевненістю у своїй привабливості.

Чоловікам на реалізацію сексуального бажання потрібно більше сил і енергії, ніж жінкам, оскільки вони більш активні під час любовних утіх. Щоб швидше відновитися після сексу, їм потрібно їжа і сон.

Спілкування також не менш важливо для чоловіка. У них є емоції і комплекси, які вони в силу природних особливостей люблять приховувати. Насправді, чоловікові важливо знати, що в ліжку йому немає рівних, це додає йому впевненість, забезпечує відмінний настрій і прилив сил.

Будь-який діалог в ліжку індивідуальний. Якщо ваш чоловік - цинік, не варто влаштовувати йому романтичні визнання, розповідати про те, як ви довго чекали його і цієї ночі, питати, коли ж він, нарешті, одружиться з вами. Не треба прикрашати ложе пелюстками квітів, розставляти всюди ароматичні свічки, запалювати аромапалички - такий «романтизм» здається цинікам «дитячістю».

У ліжку циніка немає сенсу просити бути ніжнішим або погрубшим з вами. Краще твердо вказати на те, як вам більше подобається і попросити не відхилятися від курсу. Після сексу цинік може поспілкуватися, деякі це дуже люблять. Щоб спілкування було обопільно приємним, стежте за своїми емоціями, говоріть чітко і по справі. Від зайвого романтизму: «Так хочеться народити тобі малюка, схожого на янгола», циніки готові вішатися.

Якщо ваш чоловік романтик, після сексу з ним можна говорити про все - про почуття, що переповнюють вас, про те, як довго ви шукали його в натовпі інших людей, напружено вдивлялися і чекали, коли по-особливому застукає ваше серце.

Потрібно обов'язково сказати, який він в ліжку трепетний і чуттєвий, який турботливий і уважний. Можна згадати, що ви призначені йому і це сама доля звела вас. Чоловіки-романтики люблять, коли жінка довірливо кладе йому голову на плече і веде зворушливі розмови.

З чоловіком романтиком не буде проблем у підборі теми для розмови, вони люблять підкидати теми самі. Ні в якому разі не варто розповідати про романтику ваших минулих стосунків з чоловіками, згадувати про їх кількість і якість, говорити про побутові проблеми, наприклад як зросли ціни на житло, на дитячий садок і т.д.

Якщо ваш чоловік закомплексований або у нього мало сексуального досвіду, але, незважаючи на це ви готові продовжувати стосунки, не варто загострювати увагу на його промахи, невміння і невдачі.

Під час сексу поводьтеся спокійно, говоріть мало, вживайте стверджувальні фрази: «так, дорогий», «все правильно, дорогий». Розмовляти з таким чоловіком після сексу потрібно: таким чином, ви зможете зняти з нього частину комплексів.

Якщо чоловік - закоренілий холостяк, і не хоче позбавлятися від цього статусу, намагайтеся уникати слів «вагітність», «хочу від тебе дитину», «сім'я - це чудово», «любов до гроба», «близькі стосунки - це відповідальність» і т . д. Якщо ви хочете сказати такому чоловікові комплімент, уникайте слова «мій», оскільки вони можуть сприйняти це як посягання на особисту свободу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: свобода, секс, розмова


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна в

5 ознак, що ви намагаєтеся зруйнувати власні стосунки

Сімейні справи | 01:20, 18.07.2024

Мікрозрада - це поведінка партнера (його вчинки та дії), що змушують вас сумніватися в його вірності, як фізичної, так і емоційної. Про те, що можна вважати конкретною зрадою, у парі прийнято домовлятися. Для когось це флірт, для іншого – пряма дія.

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку

Чому мами дуже чутливі, а татусі - скупі на емоції?

Сімейні справи | 16:00, 17.07.2024

У них тонший слухДоведено, що жінки чують у середньому вдвічі-втричі краще, ніж чоловіки. До того ж, вони активніше користуються правою півкулею мозку, що відповідає за емоції. Саме тому вони сприйнятливіші до найменших інтонацій плачу і ритму диханн

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає,

6 ознак ідеальних батьків

Сімейні справи | 11:49, 17.07.2024

Щойно ви дізнаєтеся, що скоро у вашому житті з'явиться малюк, і даєте собі слово бути ідеальними батьками. Але дитина з'являється на світ, підростає, і ви вже не впевнені, чи ви дотримуєтеся обіцянки. З'ясовуємо, які якості притаманні ідеальним батьк

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Близько чверті батьків (26%) серед основних труднощів при підготовці дитини до першого класу назвали високу вартість навчання, ще 19% зізналися, що не

Кожен третій з батьків відчуває труднощі під час підготовки дитини до школи

Сімейні справи | 09:30, 16.07.2024

Близько чверті батьків (26%) серед основних труднощів при підготовці дитини до першого класу назвали високу вартість навчання, ще 19% зізналися, що не знають, з чого розпочати підготовку. Близько 14% не вистачає часу водити дитину на підготовчі занят

Марно говорити

Діти вміють розпізнавати пригнічений стрес у батьків

Сімейні справи | 06:20, 15.07.2024

Марно говорити "Все нормально", якщо вам погано чи страшно. Діти все відчувають та реагують на фізіологічному рівні.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: