4 поради для молодого батька

Adoption
Date
  • 455 Переглядів
Мама нагороджує своє чадо життям, але батько - відкриває перед дитиною незриму дорогу у великий світ. Напевно, для істинного чоловіки термін «батько» - це найпочесніше у всьому Всесвіті звання з усіх існуючих і можливих - саме в ньому закладені і справедливість, і первісна сила, і позамежна ласка.
4586_tato.jpg (28.12 Kb)

1. Задумайтеся про витоки батьківства
Почнемо з того, що сама по собі батьківська любов є активним і творчим початком. Місія істинного і цілеспрямованого батька - це не тільки виростити дитину, а й стати для неї дороговказом в нашому складному житті. Надзвичайно важливо не нашкодити дитячій психіці.

Запорукою успіху послужить грамотний підхід: хорошому батькові слід чітко співвідносити вікові можливості свого сина чи доньки і ступінь вимог до нього. Базовим поняттям тут завжди є - прийняття відповідальності за подальшу долю свого малюка.

2. Важливість пріоритетів
Найважливіше в житті батька - це регулярно і активно займатися з малюком, намагатися приділяти йому максимально можливу кількість часу. Тато, як і мама, особливо важливий для новонародженого з першого дня.

Вчені підкреслюють, що саме чоловіки, як правило, не тільки здатні істотно допомогти малюкові впоратися з непростими навичками говоріння, а й набагато швидше навчити дітей знаходити і спростовувати раціонально-наслідкові зв'язки, точно маніпулювати різними предметами, за допомогою найрізноманітніших іграшок, хитрих головоломок, дитячих конструкторів.

3. Акцент на довіру
Діти зазвичай в надзвичайно сильному ступені довіряють своїм батькам. Саме тому кожному чоловікові необхідно дотримуватися абсолютно всіх своїх обіцянок і по можливості, ніколи не намагатися обіцяти ті речі, які він дати не зможе.

На превеликий жаль, часто багато батьків зовсім не надають цьому факту значення, вважаючи його чимось несуттєвим. Ось тільки ціна у подібної безпечності вельми велика.

4. Баланс
На кожному таткові лежить всесвітнє завдання із завоювання і підтримання авторитету перед своїм чадом - «мій тато вміє все». І слухатися його потрібно не тому, що він може зняти ремінь, а тільки тому, що тато дуже любить дитину і завжди знає, як саме потрібно зробити ту чи іншу справу, як отримати можливий максимум.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Тато, Батько, дитина, малюк, виховання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Майбутнім татусям варто забути про цей напій

Як пиво впливає на зачаття малюка

Зачаття | 11:30, 13.11.2019

Майбутнім татусям варто забути про цей напій

І чому про такі продукти варто забути, якщо ви хочете малюка

Як трансжири впливають на якість чоловічої сперми

Тато | 00:30, 12.11.2019

І чому про такі продукти варто забути, якщо ви хочете малюка


Лікарі переконані, що старший татусь позитивно вплине на здоров'я дитини

Чому для зачаття вік батька має значення

Тато | 20:50, 26.10.2019

Лікарі переконані, що старший татусь позитивно вплине на здоров'я дитини

Не лише мами мають проблеми!

Татусі до 35 років відчувають післяпологову депресію

Тато | 14:25, 05.08.2019

Не лише мами мають проблеми!

Вчені стверджують, що для чоловіків погано рано ставати татами!

В чому небезпека раннього батьківства для чоловіків

Тато | 21:05, 23.07.2019

Вчені стверджують, що для чоловіків погано рано ставати татами!


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: