Помилки чоловіків, які відштовхують від них жінок

Adoption
Date
  • 123 Переглядів
Якщо у ваших стосунках не все гладко, то, цілком можливо, це відбувається тому, що чоловіки роблять мінімум одну з наведених нижче помилок.

1725_2.jpg (41.19 Kb)

Ви перетворюєтеся в «солодкого хлопчика»
Повірте, жінка абсолютно не прагне перебувати у стосунках з дитиною-переростком. Їй потрібен хтось, хто може приймати рішення, брати на себе ініціативу, вирішувати, куди будуть рухатися ваші стосунки. Але, на жаль, сучасні чоловіки чим далі, тим більше стають пасивними і нерішучими. Так що, якщо ви надмірно намагаєтеся догодити своїй жінці і не приймаєте самостійних рішень в принципі, то для вас новини невтішні... Вона зневажає і вас, і вашу поведінку!

Річ у тім, що жінкам абсолютно не потрібен емоційно нестабільний слабак в якості партнера. Вони хочуть бути з кимось, кого вони зможуть поважати, з ким їм не доведеться виконувати роль няньки. Повірте, у стосунках дуже важливо мати свою точку зору. Це абсолютно нормально, що ви не у всьому згодні, і що у вас є свої інтереси та бажання. Вам не потрібно дозвіл дівчини, щоб подумати про щось таке, з чим вона не згодна.

Ви повинні бути насамперед самим собою, а вже потім — її хлопцем. Саме так, а не навпаки!

Зневажаєте особистим розвитком
Забагато хлопців, варто їм зав'язати довготривалі стосунки, просто «забивають» на себе. Вони перестають намагатися стати краще, перестають стежити за собою і починають задовольнятися зручним, але посереднім життям — лише тому, що знайшли тих, хто приймає їх такими, які вони є.

Постарайтеся гарненько запам'ятати ось що: ви стежите за собою і намагаєтеся рости, як особистість не для того, щоб сподобатися якійсь жінці або зміцнити стосунки. Ви робите це заради себе. Нестача особистісного росту, прагнення до чогось нового і мотивації в житті будь-якого чоловіка може призвести (і неодмінно з часом приведе!) до нещастя.

Самовдосконалення — це особистий шлях до більш цікавого і більш насиченого життя, яке не закінчується ніколи. Не дозволяйте комфорту стосунків з чудовою людиною зупинити вас на цьому шляху і завадити стати краще.

Припиняєте спілкуватися з друзями
Звичайно ж, тепер, коли у вас є постійний партнер, ви перестаєте спілкуватися з друзями так само часто, як і раніше. Ви не станете ходити з ними по барах, намагаючись «зняти» жінку на одну ніч, але все це не має фундаментально змінити відносини з ними. Друзі залишаються друзями, навіть якщо тепер поруч з вами дівчина. І якщо у вас немає життя за межами романтичних стосунків, то це відбувається лише тому, що ви самі замкнули себе в цій клітці.

Друзі були з вами задовго до початку цих стосунків і залишаться, якщо в особистому житті піде щось не так. Звичайно, якщо ви самі їх не відштовхнете!

Спільний похід на футбол чи в пивбар — це відмінний спосіб вибратися ввечері з дому і побути в суто чоловічій компанії. Адже, як і у випадку з дівчатами, є певні речі, які ви зможете обговорити з іншими чоловіками. Та й не всі ваші захоплення можуть припасти до смаку вашій обраниці.

Будьте чесні з собою — адже вам не подобається, коли друзі, варто їм завести чергову пасію, перестають знаходити час на те, щоб хоча б раз на місяць сходити кудись разом? Ось і не ведіть себе так, як вони!

Відмовляєтеся від своєї мрії
Ваше колишнє життя не закінчується лише через те, що тепер ви йдете вперед не поодинці. Ви повинні бути щасливі як у стосунках, так і за їх межами. У обох партнерів повинен бути сенс життя, який не полягає лише одне в одному. А це означає, що ви можете, як і раніше, прагнути до досягнення своєї мрії.

Неважливо, наскільки ви прив'язані до своєї обраниці, у вас все одно повинна бути мета. Коли ви збагачуєте свій внутрішній світ і прагнете до якоїсь великої мети, тим самим ви робите цікавішими та насиченішими й стосунки з коханою жінкою.

Ви стаєте просто одержимим нею
Так-так, ми впевнені в тому, що вона дуже класна, мила, чудова і так далі. Інакше ви б і не почали з нею зустрічатися, хіба ні? Але як би вам не хотілося проводити з нею 24 години на добу і 7 днів на тиждень, варто відступити на крок в сторону, глянувши на стосунки більш об'єктивно, і зрозуміти, чи не перекрили ви часом їй кисень своєю зайвою увагою.

Справжню жінку рано чи пізно починає бісити той факт, що після знайомства у неї зовсім зник особистий простір, і ви не даєте їй ні хвилинки на те, щоб побути наодинці з собою. А якщо при цьому ще і відмовитеся заради неї від усього, що було важливе раніше, вона і зовсім може вважати вас за божевільного!

Ви стаєте дуже ревнивим
Трохи ревнощів час від часу привносить у стосунки «перчинки», але потрібно знати міру. Адже якщо ви не довіряєте коханій і намагаєтеся контролювати кожен її крок, це не тільки не романтично... Це, якщо чесно, досить огидно. Якщо ви постійно риєтеся в її телефоні, слідкуйте за нею з побоюваннями, що вона може фліртувати з іншим хлопцем... Що ж, це означає, що у вас серйозні проблеми з довірою.

Основною причиною ревнощів є глибока невпевненість в собі. Адже коли ви не впевнені в собі, вам починає здаватися, що ця чудова жінка цілком могла б знайти когось кращого за вас. Варто усвідомити, що це зовсім не так, адже вона обрала саме вас серед безлічі доступних їй варіантів. І якщо вона не дає реальних приводів засумніватися у власній вірності, не потрібно дозволяти невпевненості в собі взяти верх над здоровим глуздом.

Ви забули про романтику
Так, ви не можете постійно підтримувати темп початкового квітково-цукеркового періоду стосунків, коли вас захоплювало один одного буквально все. Але при цьому важливо не вбити в собі дух романтики повністю.

Повірте, ваша кохана жінка все ще сподівається, що одного разу ви відкриєте двері і з порога скажете, що їдете в незаплановану відпустку в те саме місце, про яке вона завжди мріяла. Або влаштуєте романтичну вечерю при свічках під її улюблену джазову музику, коли вона, втомлена, прийде з роботи. Повірте, небагато спонтанності та непередбачуваності підуть стосункам тільки на користь. Так що ніколи не втрачайте можливості привнести їх у ваші життя!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наг

Захисти дитину від поганого контенту в ТікТок

Сімейні справи | 07:00, 19.04.2021

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наглядом батьків.

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливіш

Дослідники виявили, що зробить батьків ще щасливішими

Сімейні справи | 05:00, 19.04.2021

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливішими.

Університет Нью-Йорка довів: люди, котрі нехтували гігієною порожнини рота, в більшій мірі ризикують постраждати від недоумства, включаючи хворобу Аль

Доглядати за ротовою порожниною потрібно змалку

Мама | 12:30, 18.04.2021

Університет Нью-Йорка довів: люди, котрі нехтували гігієною порожнини рота, в більшій мірі ризикують постраждати від недоумства, включаючи хворобу Альцгеймера.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Синдром

Як батькам пережити період, коли дитина стає дорослою і самостійною

Сімейні справи | 10:00, 18.04.2021

Синдром "порожнього гнізда" – це почуття скорботи й самотності, яке батьки можуть відчути, коли їхні діти вперше покидають будинок, наприклад, щоб жити самостійно або вчитися в коледжі чи університеті. Це не клінічний стан, але призводить до депресії

Перш за все, крик на дитину є наслідком втрати контролю над власними емоціями, в результаті чого стрес бере верх над людиною, і вона виливає увесь сві

Дві причини, чому мама і тато кричать на дитину

Сімейні справи | 08:00, 18.04.2021

Перш за все, крик на дитину є наслідком втрати контролю над власними емоціями, в результаті чого стрес бере верх над людиною, і вона виливає увесь свій негатив на найближчих – на дітей.

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дити

Усе, що треба знати про сепарацію і щастя дитини

Дитина | 07:00, 18.04.2021

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дитину від усього, стали причиною її несамостійності та невпевненості у собі. Нейропсихологи встановили

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: