Вагітність і пологи. Обвиття пуповиною дитини

Adoption
Date
  • 3196 Переглядів
Почувши про те, що їхній малюк оповитий пуповиною, багато вагітних жінок починають безпричинно панікувати, хоча в більшості випадків обвиття ніяк не впливає на здоров’я майбутньої дитини і не перешкоджає його нормальному розвитку. Адже малюк, що рухається у вас в животі здатний не тільки заплутується в пуповині, але і звільнятися від неї.

8463_beremennaya-51.jpg (50.54 Kb)

За статистикою, приблизно кожна 4-5 вагітна жінка, проходячи чергове УЗД, дізнається про те, що її майбутня дитина оповита пуповиною. Виявити обвиття можна, починаючи з 17 тижня вагітності, зробивши УЗД. В першу чергу, виявивши обвиття плоду, ви повинні пройти кардиотокографію і допплерометрію. Вони допоможуть визначити інтенсивність кровотоку в судинах пуповини, а також серцевий ритм дитини. Так ви дізнаєтеся, чи достатньо йому кисню чи ні. Якщо дитина відчуває себе добре, ви можете не хвилюватися і далі відвідувати лікаря, проходячи у визначені терміни УЗД.

Обвиття пуповиною буває навколо шиї і / або кінцівок малюка. У тому випадку, якщо пуповина обвила щось одне, наприклад ручку або ніжку, таке обвиття називають ізольованим. Якщо ж обвиття сталося відразу в декількох місцях, наприклад, навколо шиї і кінцівки, то його називають комбінованим.

Якщо запідозрять гіпоксію або ж які-небудь неполадки в стані здоров’я плоду, то дослідження вам потрібно буде повторити ще кілька разів, так як дитина до пологів постійно знаходиться в русі і обвиття може зникнути. Однак не варто допускати зайвої рухливості дитини, на яку в першу чергу впливають гіпоксія, надлишок адреналіну у вашій крові і багатоводдя.

Ніхто не знає заздалегідь, чи буде дитина оповита пуповиною чи ні. Проте вважається, що в більшості випадків обвиття відбувається пуповиною, довжина якої перевищує 70 сантиметрів (нормальною вважається довжина пуповини від 40 до 70). Не піддавайтеся паніці, якщо перед пологами було виявлено обвиття, адже такі випадки неодноразові та акушери без праці впораються з цим. Головне для вас – чітко виконувати всі вказівки лікарів. Кесарів розтин на терміні 37 тижнів робиться лише у випадку подвійного або багаторазового обвиття, коли пуповина перекриває доступ кисню вашій дитині.

Застрахуватися від обвиття пуповиною не може ніхто. Лікарі рекомендують якомога частіше гуляти на свіжому повітрі, робити дихальну гімнастику і спеціальну гімнастику для вагітних, про яку вам розповість лікар. Не турбуйтеся і не переживайте, не дивіться страшні фільми. Налаштуйтеся на сприятливий результат пологів і ні в якому разі не панікуйте, якщо дізнаєтеся що, ваш малюк оповитий пуповиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: обвиття пуповиною, плід, вагітність, роди, пологи


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котр

Чому УЗД настільки важливе для мами та дитини

Вагітність та пологи | 00:50, 30.01.2020

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котра довгі дев’ять місяців живе і розвивається у тобі? Але при цьому всі лікарі наполягають, що для які

До пологів і після - це надзвичайно корисні вправи

Чому потрібно займатися інтимною гімнастикою

Вагітність та пологи | 11:00, 24.01.2020

До пологів і після - це надзвичайно корисні вправи

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: