Вагітність та інсульт: які ризики на вас чекають

Adoption
Date
  • 1039 Переглядів
Варто бути обачною! Повідомляє сайт Наша мама.

1041.jpg (24.32 Kb)


Вагітні жінки з прееклампсією повинні побоюватися - їм загрожує смертельний інсульт. Як зазначає The Daily Mail, прееклампсія діагностована приблизно у кожної десятої вагітної. Через це розлади у жінки підвищується тиск, набрякають ноги, обличчя, спостерігається нудота. А нещодавно проведений аналіз показав: приблизно дві третини інсультів, пов'язаних з прееклампсією, відбуваються після пологів, коли жінку вже виписали додому.

Отже, ризик інсульту під час вагітності і після пологів підвищується, якщо, крім прееклампсії, у жінки інфекції сечовивідних шляхів, хронічно підвищений тиск, є порушення крові (згортання або кровотечі). Згідно зі статистикою, помірна прееклампсія спостерігається у 6% вагітних, а важкі випадки - у 1-2%. Зазвичай прееклампсія розвивається в другій половині вагітності або відразу після пологів. Лікарі до сих пір точно не знають, які причини відхилення. Перераховані вище фактори ризику пов'язані або із запаленням, або безпосередньо з серцево-судинною системою. Також фактори можуть накладатися один на одного, підвищуючи ризик інсульту ще більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим куріння небезпечне для малюка в утробі

У небезпеці перебувають і жінки з діабетом, гіпертонією, хворобами нирок, історією прееклампсії в попередню вагітність або захворюваннями на зразок вовчака, антифосфоліпідного синдрому. Ризик підвищений по відношенню до жінок старше 40 років, з Індексом маси тіла 35 або вище, сімейною історією прееклампсії, жінок з багатоплідною вагітністю і з великою перервою (мінімум 10 років) між вагітностями. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: meddaily.ru

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, Я вагітна, інсульт


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Які наслідки медикаментозного аборту для організму?

Вагітність та пологи | 12:31, 12.06.2019

Навіть під контролем лікаря ця процедура може бути дуже небезпечною.

Права, які має вагітна при пологах.

Які права має жінка під час пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 08.06.2019

Права, які має вагітна при пологах.

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, п

У матці є свій мікроб ДНК

Вагітність та пологи | 23:30, 07.06.2019

Вчені спростували одне з найбільших помилок людської вагітності. Виявляється, твердження, що матка - це стерильна середовище, в якому росте ембріон, помилкове.

Кожна вагітна жінка має права, які саме - читайте далі.

Які права має вагітна жінка

Вагітність та пологи | 09:30, 06.06.2019

Кожна вагітна жінка має права, які саме - читайте далі.

Вчені з Управління контролю за продуктами і ліками Америки назвали харчову добавку, яка провокує мимовільні аборти у вагітних.

Харчова добавка може спровокувати викидень

Вагітність та пологи | 23:30, 05.06.2019

Вчені з Управління контролю за продуктами і ліками Америки назвали харчову добавку, яка провокує мимовільні аборти у вагітних.

Беременным должным образом надо подготовить свой организм к правильному развитию плода, поэтому женщинам, которые ожидают на малыша а ближайшее время,

Витаминные продукты, которые необходимо есть беременной женщине

Вагітність та пологи | 01:16, 02.06.2019

Беременным должным образом надо подготовить свой организм к правильному развитию плода, поэтому женщинам, которые ожидают на малыша а ближайшее время, нужно начинать уже обогащать свой рацион и организм полезными веществами и витаминами. Какими именн

Медики знайшли спосіб, як максимально рано виявити аномалію для ефективного контролю рівня цукру в крові.

Додаток допоможе запобігти розвитку діабету у вагітних

Вагітність та пологи | 09:30, 31.05.2019

Медики знайшли спосіб, як максимально рано виявити аномалію для ефективного контролю рівня цукру в крові.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: