Що робити, якщо пологи почались в дорозі?

Adoption
Date
  • 4157 Переглядів
a01bac31-c825-4b97-91a9-f28dfbdae9bf_mw1024_n_s.jpg

Звичайно, подорожувати на останньому триместрі вагітності не цілком безпечно. Проте, якщо це вже сталося, не потрібно панікувати. Пологи можуть пройти цілком благополучно.

Природно, якщо вже ви вирішили відправитися в поїздку на великому терміні вагітності, не варто їхати одній. Про всяк випадок в дорогу потрібно взяти обмінну карту, мобільник, пару стерильних одноразових пелюшок, бинт, йод, складаний ножик і запальничку. Місця це займе трохи, зате в потрібний момент дуже допоможе.

Часто жінки, що народжують вперше, не відразу розпізнають перейми. Якщо ви почали відчувати тягнуть переймоподібні болі, які повторюються з певним інтервалом часу, відразу зверніться за допомогою. Нехай провідниця чи стюардеса спробує знайти серед пасажирів лікаря.

Коли події розгортаються на трасі, нехай близькі спробують додзвонитися до диспетчера швидкої допомоги. Адже якщо пологи доведеться приймати не фахівцю, то диспетчер зможе керувати його діями.

Якщо пологи відбуваються в поїзді чи літаку, то проблем з чистою білизною, дезінфікуючими засобами та гарячою водою не виникне. В інших місцях замість чистої білизни підійде чистий одяг. Приймаючий пологи замість спирту може протерти руки будь-яким міцним алкоголем.

Перші пологи у жінки зазвичай тривають близько 12 годин. Але не завжди події розвиваються за стандартним графіком. Жінка повинна уважно стежити за своїми відчуттями. Якщо під час переймів вона може перебувати в більш комфортній для себе позі, то з настанням потуг потрібно прийняти правильне положення. Жінка повинна лягти на спину, голова і спина підняті під кутом приблизно 30 градусів, ноги зігнуті і розведені в колінах. Відстань між ногами не повинна бути менше 20 см. Живіт і ноги породіллі потрібно обробити дезінфікуючим засобом.

Читайте також: Головні симптоми безпліддя

Якщо пологи в дорозі приймає не лікар, то добре, щоб поруч перебувала жінка, яка вже народжувала, яка підкаже, як правильно дихати і вести себе при переймах.

Перше на що потрібно звернути увагу, коли дитина вийде з родових шляхів - чи немає обвиття пуповиною шиї і слизу (плівки) на обличчі у малюка. Це може перешкодити зробити йому перший вдих.

Перерізати пуповину потрібно не відразу, а через кілька хвилин. Спочатку її туго перев'язують на відстані 10 і 15 см від живота малюка і тільки потім перерізають між вузлами. Природно , ніж або бритва повинні бути оброблені полум'ям, і протерті йодом або зеленкою. Підійде і міцний алкоголь.

Як правило, через 10-15 хвилин відходить плацента. Ні в якому разі не слід тягнути за неї. Плаценту слід загорнути в чисту тканину або папір і передати разом з породіллею і дитиною лікарям.

До приїзду лікарів на живіт молодій мамі потрібно покласти щось холодне для зупинки кровотечі. При цьому лід, сніг або заморожений продукт потрібно загорнути попередньо в тканину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, пологи в дорозі, пологи в машині


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Післяпологовий геморой: симптоми і лікування

Післяпологовий період | 05:00, 01.06.2023

Спробуємо розібратися, які симптоми та причини геморою після пологів, як ми можемо його розпізнати та вилікувати.

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити,

Чому у вагітної знижується ШОЕ?

Вагітність та пологи | 00:30, 01.06.2023

Зниження швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) є одним зі змін, які можуть відбутися у жінок під час вагітності. ШОЕ - це процес, при якому еритроцити, або червоні кров'яні клітини, осідають до дна пробірки протягом певного періоду часу. Зазвичай, під

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітн

Як часто потрібно здавати сечу вагітним?

Вагітність та пологи | 14:00, 30.05.2023

Під час вагітності жінки часто звертають увагу на своє здоров'я та добробут своєї майбутньої дитини. Один із важливих аспектів здоров'я під час вагітності - це відстеження стану сечовидільної системи, оскільки вона може бути піддатлива до певних ускл

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Хвороби, які найчастіше передаються від мами дочці

Хвороби | 10:00, 30.05.2023

Часом досить точні прогнози про здоров’я людини можна зробити на основі здоров’я її матері. Експерти назвали деякі найбільш очевидні приклади.

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Медики назвали найкращий вік для перших пологів

Плануємо дитину | 07:00, 29.05.2023

Вчені розповіли, в якому віці жінкам варто задуматися про народження першої дитини.

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс прине

За яких умов можна займатись інтимом під час вагітності?

Секс | 08:00, 23.05.2023

Займатись сексом під час вагітності не лише можна, а й варто. Часто у вагітних жінок підвищується лібідо, якщо дотримуватись кількох умов – секс принесе задоволення обом партнерам.

Протягом 12 років міжнародна група вчених проводила дослідження, щоб з’ясувати, чи впливає час зачаття і народження на подальше життя людини. Виявилос

Лікарі назвали найкращий місяць для зачаття

Зачаття | 08:00, 21.05.2023

Протягом 12 років міжнародна група вчених проводила дослідження, щоб з’ясувати, чи впливає час зачаття і народження на подальше життя людини. Виявилося, що такий взаємозв’язок дійсно є.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: