Що робити, якщо пологи почались в дорозі?

Adoption
Date
  • 3271 Переглядів
a01bac31-c825-4b97-91a9-f28dfbdae9bf_mw1024_n_s.jpg

Звичайно, подорожувати на останньому триместрі вагітності не цілком безпечно. Проте, якщо це вже сталося, не потрібно панікувати. Пологи можуть пройти цілком благополучно.


Природно, якщо вже ви вирішили відправитися в поїздку на великому терміні вагітності, не варто їхати одній. Про всяк випадок в дорогу потрібно взяти обмінну карту, мобільник, пару стерильних одноразових пелюшок, бинт, йод, складаний ножик і запальничку. Місця це займе трохи, зате в потрібний момент дуже допоможе.

Часто жінки, що народжують вперше, не відразу розпізнають перейми. Якщо ви почали відчувати тягнуть переймоподібні болі, які повторюються з певним інтервалом часу, відразу зверніться за допомогою. Нехай провідниця чи стюардеса спробує знайти серед пасажирів лікаря.

Коли події розгортаються на трасі, нехай близькі спробують додзвонитися до диспетчера швидкої допомоги. Адже якщо пологи доведеться приймати не фахівцю, то диспетчер зможе керувати його діями.

Якщо пологи відбуваються в поїзді чи літаку, то проблем з чистою білизною, дезінфікуючими засобами та гарячою водою не виникне. В інших місцях замість чистої білизни підійде чистий одяг. Приймаючий пологи замість спирту може протерти руки будь-яким міцним алкоголем.

Перші пологи у жінки зазвичай тривають близько 12 годин. Але не завжди події розвиваються за стандартним графіком. Жінка повинна уважно стежити за своїми відчуттями. Якщо під час переймів вона може перебувати в більш комфортній для себе позі, то з настанням потуг потрібно прийняти правильне положення. Жінка повинна лягти на спину, голова і спина підняті під кутом приблизно 30 градусів, ноги зігнуті і розведені в колінах. Відстань між ногами не повинна бути менше 20 см. Живіт і ноги породіллі потрібно обробити дезінфікуючим засобом.

Читайте також: Головні симптоми безпліддя

Якщо пологи в дорозі приймає не лікар, то добре, щоб поруч перебувала жінка, яка вже народжувала, яка підкаже, як правильно дихати і вести себе при переймах.

Перше на що потрібно звернути увагу, коли дитина вийде з родових шляхів - чи немає обвиття пуповиною шиї і слизу (плівки) на обличчі у малюка. Це може перешкодити зробити йому перший вдих.

Перерізати пуповину потрібно не відразу, а через кілька хвилин. Спочатку її туго перев'язують на відстані 10 і 15 см від живота малюка і тільки потім перерізають між вузлами. Природно , ніж або бритва повинні бути оброблені полум'ям, і протерті йодом або зеленкою. Підійде і міцний алкоголь.

Як правило, через 10-15 хвилин відходить плацента. Ні в якому разі не слід тягнути за неї. Плаценту слід загорнути в чисту тканину або папір і передати разом з породіллею і дитиною лікарям.

До приїзду лікарів на живіт молодій мамі потрібно покласти щось холодне для зупинки кровотечі. При цьому лід, сніг або заморожений продукт потрібно загорнути попередньо в тканину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, пологи в дорозі, пологи в машині


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність

Про що свідчить біль під час статевого акту

Вагітність та пологи | 11:20, 25.11.2019

Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність


В 21 веке беременность – это прекрасный повод быть красивой и стильной. Будущие мамы в наше время имеют огромный выбор разнообразной одежды, которая с

Ассортимент и правильный выбор одежды для беременных и кормящих

Вагітність та пологи | 16:54, 04.11.2019

В 21 веке беременность – это прекрасный повод быть красивой и стильной. Будущие мамы в наше время имеют огромный выбор разнообразной одежды, которая своим внешним видом ничуть не уступает той, что мы можем наблюдать в коллекциях модных домов на сезон

Контроль за своим здоровьем и здоровьем будущего малыша – важное дело!

Почему беременным нужно стать на учет в остеопата

Вагітність та пологи | 00:47, 21.10.2019

Контроль за своим здоровьем и здоровьем будущего малыша – важное дело!


Коли все гаразд, а коли варто проконсультуватися в лікаря?

Коли потрібно звертати увагу на рухи малюка в утробі

Вагітність та пологи | 08:05, 12.09.2019

Коли все гаразд, а коли варто проконсультуватися в лікаря?

ТМ

Преимущества покупок в интернет-магазине одежды для беременных "Юла мама"

Вагітність та пологи | 01:47, 28.07.2019

ТМ "Юла мама" – известный производитель одежды для беременных женщин. Под этим брендом выпускается продукция для разных сезонов и случаев носки. Компания занимает лидирующие позиции на рынке благодаря широкому ассортименту, высокому качеству и конкур

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: