Що робити, якщо пологи почались в дорозі?

Adoption
Date
  • 4216 Переглядів
a01bac31-c825-4b97-91a9-f28dfbdae9bf_mw1024_n_s.jpg

Звичайно, подорожувати на останньому триместрі вагітності не цілком безпечно. Проте, якщо це вже сталося, не потрібно панікувати. Пологи можуть пройти цілком благополучно.


Природно, якщо вже ви вирішили відправитися в поїздку на великому терміні вагітності, не варто їхати одній. Про всяк випадок в дорогу потрібно взяти обмінну карту, мобільник, пару стерильних одноразових пелюшок, бинт, йод, складаний ножик і запальничку. Місця це займе трохи, зате в потрібний момент дуже допоможе.

Часто жінки, що народжують вперше, не відразу розпізнають перейми. Якщо ви почали відчувати тягнуть переймоподібні болі, які повторюються з певним інтервалом часу, відразу зверніться за допомогою. Нехай провідниця чи стюардеса спробує знайти серед пасажирів лікаря.

Коли події розгортаються на трасі, нехай близькі спробують додзвонитися до диспетчера швидкої допомоги. Адже якщо пологи доведеться приймати не фахівцю, то диспетчер зможе керувати його діями.

Якщо пологи відбуваються в поїзді чи літаку, то проблем з чистою білизною, дезінфікуючими засобами та гарячою водою не виникне. В інших місцях замість чистої білизни підійде чистий одяг. Приймаючий пологи замість спирту може протерти руки будь-яким міцним алкоголем.

Перші пологи у жінки зазвичай тривають близько 12 годин. Але не завжди події розвиваються за стандартним графіком. Жінка повинна уважно стежити за своїми відчуттями. Якщо під час переймів вона може перебувати в більш комфортній для себе позі, то з настанням потуг потрібно прийняти правильне положення. Жінка повинна лягти на спину, голова і спина підняті під кутом приблизно 30 градусів, ноги зігнуті і розведені в колінах. Відстань між ногами не повинна бути менше 20 см. Живіт і ноги породіллі потрібно обробити дезінфікуючим засобом.

Читайте також: Головні симптоми безпліддя

Якщо пологи в дорозі приймає не лікар, то добре, щоб поруч перебувала жінка, яка вже народжувала, яка підкаже, як правильно дихати і вести себе при переймах.

Перше на що потрібно звернути увагу, коли дитина вийде з родових шляхів - чи немає обвиття пуповиною шиї і слизу (плівки) на обличчі у малюка. Це може перешкодити зробити йому перший вдих.

Перерізати пуповину потрібно не відразу, а через кілька хвилин. Спочатку її туго перев'язують на відстані 10 і 15 см від живота малюка і тільки потім перерізають між вузлами. Природно , ніж або бритва повинні бути оброблені полум'ям, і протерті йодом або зеленкою. Підійде і міцний алкоголь.

Як правило, через 10-15 хвилин відходить плацента. Ні в якому разі не слід тягнути за неї. Плаценту слід загорнути в чисту тканину або папір і передати разом з породіллею і дитиною лікарям.

До приїзду лікарів на живіт молодій мамі потрібно покласти щось холодне для зупинки кровотечі. При цьому лід, сніг або заморожений продукт потрібно загорнути попередньо в тканину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, пологи в дорозі, пологи в машині


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть

Три найбільші шкідливі звички при вагітності

Вагітність та пологи | 23:44, 26.09.2023

Вагітність - особливий період у житті жінки, коли її здоров'я та благополуччя найважливіше для самої неї і її неродженого дитини. Деякі звички можуть негативно впливати на цей період.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новона

Вчері розповіли про сучасні тенденції у сфері пологів

Вагітність та пологи | 10:40, 26.09.2023

Ведучі вчені у сфері акушерства та гінекології, розповіли про значущі зміни та інновації, що впливають на процес пологів та догляд за матері та новонародженим, пишуть у журналі Міжнародної федераціяї гінекології та акушерства.

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонк

Як насправді працює тест на вагітність?

Я вагітна | 07:30, 26.09.2023

Тести на вагітність визначають наявність у сечі чи крові жінки хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ). Цей гормон починає активно вироблятися оболонками ембріона через 6-8 днів після запліднення. Саме в цей термін яйцеклітина прикріплюється до стінк

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Жінка, яка сама собі зробила кесарів розтин (фото)

Пологи | 06:20, 26.09.2023

Інес Рамірес Перес – єдина жінка, яка зробила собі кесарів розтин.

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смако

Причина дивних смакових вподобань у їжі при вагітності

Дієта для вагітних | 02:00, 26.09.2023

Під час вагітності жінка може мати бажання з'їсти певну їжу, іноді в досить дивних поєднаннях. Вчені виявили нейронні механізми, які контролюють смакові вподобання в цьому стані.

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Чи може відбутися зачаття під час вагітності?

Я вагітна | 02:00, 25.09.2023

Так, може, хоч і відбувається це вкрай рідко, жінка, що виношує дитину, може завагітніти знову, хоч це і здається неможливим.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: