Чотири психологічні блоки перед вагітністю

Adoption
Date
  • 543 Переглядів
Що заважає вам стати мамою?

2709_234.jpeg (56.87 Kb)

Існує кілька психологічних блоків, які заважають вагітності з якими жінка не може впоратися самостійно, навіть якщо вона здорова фізично або благополучно проходить лікування у гінеколога.

1. Страх перед пологами.
Якщо жінка панічно боїться болю, то мозок, реагуючи на цей страх, не допускає зачаття. Ця психологічна особливість пов'язана з перенесеними раніше хворобами, травмами і операціями. У цьому випадку важливо усвідомити, що родовий біль - фізіологічний, він швидко забудеться, коли все закінчиться.

2. Страх батьківства.
Як правило, за цим страхом криється пригнічене небажання жінки обзаводитися потомством, тому що вона відчуває себе не готовою до того, щоб стати матір'ю. Якщо пропрацювати дитячі травми, отримані в ранньому віці, переглянути установки з приводу того, що значить «бути мамою», і страх пройде.

3. Невпевненість у партнері.
Постійний невроз у відносинах - це безсумнівний блок до дітородіння. Якщо жінка постійно звинувачує партнера в непродуктивності відносин через те, що не отримує позитивних результатів від союзу або від недовіри, то загальну тривожність необхідно знімати. У цьому випадку жінці потрібно прийняти тверде рішення: чи дійсно вона хоче дитину від людини, на якого не може покластися.

4. Кар'єрний ріст.
Стерильність у жінки може свідчити про те, що, незважаючи на зовнішні переконання, в дійсності вона не хоче або боїться випадати з робочої рутини, щоб не втратити хорошу посаду або можливість подальшого просування. У цього явища навіть назва є - кар'єрне безпліддя. Усвідомлене ставлення до власним життєвим пріоритетам може зрушити справу з мертвої точки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, зачаття, безпліддя


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ти зробила тест на вагітність і побачила на ньому дві смужки, а потім виявилось, що ти - не вагітна. Як таке можливо? Читай далі.

Чому тест на вагітність може бути помилковим

Плануємо дитину | 12:00, 16.09.2021

Ти зробила тест на вагітність і побачила на ньому дві смужки, а потім виявилось, що ти - не вагітна. Як таке можливо? Читай далі.

З цим неприємним явищем стикаються майже всі вагітні.Найчастіше судоми при вагітності проявляються в литкових м'язах. Рідше - в шиї, спині, задній або

Що робити з судомами при вагітності?

Вагітність та пологи | 01:30, 16.09.2021

З цим неприємним явищем стикаються майже всі вагітні.Найчастіше судоми при вагітності проявляються в литкових м'язах. Рідше - в шиї, спині, задній або передній поверхні стегна. Вони можуть виникати як на ранніх, так і на пізніх термінах. Нерідко судо

Чому у новонароджених може з'явитися ця небезпечна хвороба?

Причини внутрішньоутробної пневмонії малюка

Дитина | 09:00, 15.09.2021

Чому у новонароджених може з'явитися ця небезпечна хвороба?

Мозок може витворяти з організмом дуже незвичайні речі. Навіть зімітувати вагітність.

Що таке помилкова вагітність і які у неї ознаки?

Вагітність та пологи | 19:00, 14.09.2021

Мозок може витворяти з організмом дуже незвичайні речі. Навіть зімітувати вагітність.

Доведено, що жінки, які вживають кофеїн (з чаєм або кавою), народжують дітей з недостатньою вагою.

Чому вчені заборонили вагітним пити чай і каву?

Вагітність та пологи | 01:30, 14.09.2021

Доведено, що жінки, які вживають кофеїн (з чаєм або кавою), народжують дітей з недостатньою вагою.

Вправи для зміцнення м'язів тазового дна - або вправи Кегеля - підходять жінкам в будь-якому віці. Часто їх вважають виключно методом поліпшити сексуа

Навіщо виконувати вправи Кегеля при вагітності?

Вагітність та пологи | 09:00, 13.09.2021

Вправи для зміцнення м'язів тазового дна - або вправи Кегеля - підходять жінкам в будь-якому віці. Часто їх вважають виключно методом поліпшити сексуальне життя за рахунок "зміцнення" піхви, проте це не єдиний їх позитивний ефект.

Стан вагітності - складний метаболічний процес, в цей період змінюється гормональний баланс. Важливо, що перші три місяці вагітності в організмі відбу

9 небезпек зайвої ваги: вагітність під загрозою

Вагітність та пологи | 00:30, 12.09.2021

Стан вагітності - складний метаболічний процес, в цей період змінюється гормональний баланс. Важливо, що перші три місяці вагітності в організмі відбуваються зміни, які можна порівняти з обміном речовин під час голодування. Цей період воістину є стре

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: