Чотири психологічні блоки перед вагітністю

Adoption
Date
  • 124 Переглядів
Що заважає вам стати мамою?

2709_234.jpeg (56.87 Kb)

Існує кілька психологічних блоків, які заважають вагітності з якими жінка не може впоратися самостійно, навіть якщо вона здорова фізично або благополучно проходить лікування у гінеколога.

1. Страх перед пологами.
Якщо жінка панічно боїться болю, то мозок, реагуючи на цей страх, не допускає зачаття. Ця психологічна особливість пов'язана з перенесеними раніше хворобами, травмами і операціями. У цьому випадку важливо усвідомити, що родовий біль - фізіологічний, він швидко забудеться, коли все закінчиться.

2. Страх батьківства.
Як правило, за цим страхом криється пригнічене небажання жінки обзаводитися потомством, тому що вона відчуває себе не готовою до того, щоб стати матір'ю. Якщо пропрацювати дитячі травми, отримані в ранньому віці, переглянути установки з приводу того, що значить «бути мамою», і страх пройде.

3. Невпевненість у партнері.
Постійний невроз у відносинах - це безсумнівний блок до дітородіння. Якщо жінка постійно звинувачує партнера в непродуктивності відносин через те, що не отримує позитивних результатів від союзу або від недовіри, то загальну тривожність необхідно знімати. У цьому випадку жінці потрібно прийняти тверде рішення: чи дійсно вона хоче дитину від людини, на якого не може покластися.

4. Кар'єрний ріст.
Стерильність у жінки може свідчити про те, що, незважаючи на зовнішні переконання, в дійсності вона не хоче або боїться випадати з робочої рутини, щоб не втратити хорошу посаду або можливість подальшого просування. У цього явища навіть назва є - кар'єрне безпліддя. Усвідомлене ставлення до власним життєвим пріоритетам може зрушити справу з мертвої точки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, зачаття, безпліддя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котр

Чому УЗД настільки важливе для мами та дитини

Вагітність та пологи | 00:50, 30.01.2020

Навряд чи існують приємніші емоції у житті людини, аніж коли вона дізнається про бажане материнство. Що може бути прекраснішим, ніж твоя дитинка, котра довгі дев’ять місяців живе і розвивається у тобі? Але при цьому всі лікарі наполягають, що для які

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: