ТОП міфів про фертильність та вагітність

Adoption
Date
  • 542 Переглядів
Питання фертильності та зачаття досі оточені ореолом таємниці. У спробі побачити заповітні дві смужки ми готові гадати по зірках, здавати мільйон аналізів і стояти берізкою по дві години на день. Втім, переважна більшість таких рекомендацій та порад – міфи, які настав час забути, як страшний сон.

8767_5ebd5121fec_2.jpeg (20.89 Kb)

Місячні пов'язані з фазами Місяця

Це поширена помилка – жінки нерідко асоціюють свій менструальний цикл із місячним циклом. Така думка цілком зрозуміла: місячний цикл триває 29,5 днів, а середньостатистичний менструальний цикл - 28 днів. Однак не існує жодного дослідження, яке б показало хоч якийсь зв'язок між фазами Місяця та фазами жіночого циклу.

Для настання вагітності всі репродуктивні гормони мають бути «збалансовані»

Про це нерідко говорять гінекологи, що призводить до великої кількості непотрібних аналізів на гормони. Однак необхідно враховувати, що у жінки репродуктивного віку показники гормонів, таких як естроген або прогестерон, можуть змінюватися не тільки щодня, а й щогодини. Якщо у жінки є певні симптоми гормонального дисбалансу – наприклад, нерегулярні місячні чи підозра на безплідність, то тут аналізи гормонів будуть виправдані. Інакше бажання лікарів визначити рівень «збалансованості» гормонів, хоч і звучить начебто логічно, не має жодного сенсу.

Щоб завагітніти, потрібно полежати після сексу

Пацієнтки нерідко запитують гінекологів: "Як довго мені потрібно лежати після статевого акту?" Міф полягає в тому, що всі сперматозоїди попрямують геть із вашого тіла як тільки ви встанете. Проте всі сперматозоїди, які мали хоч якийсь шанс на запліднення, проходять точку неповернення практично миттєво. Не існує жодних досліджень, які б визначали зв'язок між успішним заплідненням та тривалістю горизонтального відпочинку після завершення статевого акту. Втім, існують такі дослідження для пацієнтів, які проводили штучну інсемінацію у кабінеті лікаря. Так от, за статистикою, не було жодної різниці в успішності процедури у тих, хто 15 хвилин лежав після інсемінації, і у тих, хто одразу вставав і починав рухатися.

Жіночий оргазм якось пов'язаний із репродукцією

Багато досліджень доводять, що жіночий оргазм ніяк не впливає на зачаття. Якби він впливав на зачаття, то, мабуть, оргазми наступали б щоразу під час проникаючого сексу, тоді як насправді вони трапляються у 25-33 відсотках випадків.

Чоловіки завжди фертильні

Поширений міф про те, що чоловіки можуть розмножуватися навіть після 80. І це часто підкріплюється прикладами знаменитостей – чоловіками 50, 60 і навіть 70 років, які час від часу оголошують про те, що вони чекають на дитину (як правило, від жінки сильно молодше себе ). Але не варто забувати про те, що представники обох статей починають відчувати труднощі із зачаттям із віком. У жінок ці труднощі можуть починатися вже після 30 років, а до 45 років настання вагітності стає майже неможливим без допомоги спеціалістів. У чоловіків із віком з'являється еректильна дисфункція, а також знижується якість сперми. Чоловіки віком від 51 року (це середній вік настання менопаузи у жінок) значно втрачають здатність до зачаття. Чоловіки не позбавляються можливості зачати дітей так стрімко та безапеляційно, як жінки, проте їхня фертильність значно знижується з віком, і про це треба пам'ятати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, гормонів, фазами, зачаття, нерідко, Місяця, якийсь, дослідження, настання, жодного


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: