Розвінчуєм міфи про природні пологи після кесаревого розтину

Adoption
Date
  • 571 Переглядів
Пологи - процес, протягом якого неможливо спрогнозувати від початку до кінця. Деякі жінки йдуть на пологи шляхом кесаревого розтину через медичні показання, інші опиняються на операційному столі несподівано для себе.

6536_pologi-1_1.jpg (50.76 Kb)


При наступній вагітності цим жінкам належить прийняти складне рішення: записатися на планове кесарево, як рекомендує лікар, або ризикнути та спробувати вагінальні пологи? У тому, що природні пологи після кесарева – це ризик, не сумнівається майже ніхто, адже багато хто чув цю фразу: «Один раз кесарів – завжди кесарів».

Міфи та легенди пологового відділення

Деякі лікарі розповідають пацієнткам, що ті ніколи не дочекаються природного початку пологів: мовляв, потрібно орієнтуватися за терміном та записуватись на планове кесарево. Це теж міф, вважають певні гінекологи: «В точно вас почнуться перейми і це набагато краще для перебігу пологів (для взагалі всіх, не тільки природних пологів після кесарева)». У міфи входить і необхідність ставити епідуральну анестезію: "Ні, у вас можуть бути немедикаментозні вагінальні пологи", - кажуть лікарі.

Часто, якщо у жінки стоїть вибір між повторним кесаревим розтином або вагінальними пологами, другий варіант подається як непотрібний ризик. А ось те, що лікарі вважають ваше перше кесареве показанням для наступних у 90 відсотках випадків – факт, стверджують акушери.

Строго за фактами

Більшість лікарів відмовляють у вагінальних пологах не через ризик для жінки, а через свої особисті уподобання. Вагітних жінок лякають розривом матки, хоча ця патологія зустрічається дуже рідко. 60-80 відсотків вагінальних пологів після кесарева проходять успішно.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, розтину, кесаревого, вагінальні, пологів, кесарева, народжувати, природні, вважає, складно


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: