Коли жінки починають носити одяг для вагітних?

Adoption
Date
  • 246 Переглядів
Більшість жінок починають носити одяг для вагітних, коли починають відчувати себе незручно у власному більш щільному одязі. Який це буде період вагітності, залежить від ваших індивідуальних потреб і переваг стилю одягу. Ви повинні вирішувати, коли купувати одяг для вагітних. Немає керівних правил, але є деякі речі, які слід враховувати, щоб допомогти вам підготуватися до придбання нового одягу.

7588_42171331_5fabde263af69.png (725.89 Kb)


Якщо вам цікаво, "коли мені знадобиться одяг для вагітних?" знайте, що одяг для вагітних, як правило, не є основною проблемою на початку вагітності. Через деякий час після першого триместру більшість жінок почнуть думати про одяг для вагітних або більшого розміру. Є кілька факторів, які впливатимуть на ваш конкретний час, щоб почати носити одяг для вагітних.

Розмір зростаючої матки

На 12 тижні, в кінці першого триместру, матка тільки досягає верхньої частини вашої лобкової кістки.
На 14 тижні вона знаходиться приблизно на 5 см вище кістки.
У 16 тижнів вона знаходиться посередині між лобковою кісткою і пупком.
На 20 тижні матка знаходиться біля пупка.
Після 20 тижнів ваша верхня частина живота буде поступово збільшуватися, що визначатиме стиль одягу.

Коли ваша матка росте, враховуйте наступне:

Ваш живіт може почати округлятися і трохи виступати, а одяг стає незручним у першому триместрі, оскільки існує природна тенденція до відкладення жиру на животі, яка починається на початку вагітності.
На 14 тижні ви можете помічати свою матку в нижній частині живота, хоча для інших це ще не помітно. У цей момент ваш одяг може почати обтягувати вашу талію, якщо ще цього не було. Це звичайний час для жінок, щоб почати носити штани для вагітних, оскільки вони, як правило, більш зручні та забезпечують кращу посадку, тому ви виглядаєте вагітною, а не просто виглядаєте так, ніби набираєте вагу.
Деякі жінки не здаються вагітними приблизно до 16 тижня, оскільки живіт більше виступає за рахунок зростаючої матки і зайвих жирових відкладень. Тоді багато жінок переходять на одяг для вагітних чи більший одяг.
Звичайно, до 20 тижня більшість жінок будуть носити одяг для вагітних або більш вільний одяг.

Відмінності у вазі та формі тіла
Через різницю в формах тіла, вазі до вагітності та стилях одягу до вагітності деякі жінки можуть відчувати незручність у своєму одязі лише після 16 тижнів.

Під час вагітності живіт буває будь-яких розмірів і форм, як і раніше. Якщо ви невисокі, ви можете помітити, що ваш живіт виступає раніше через коротший живіт.

Жінки з надмірною вагою, як правило, набирають більше ваги, ніж худі жінки під час вагітності через харчові звички.

Незалежно від того, чи є ваша вага до вагітності нормальною чи надмірною, якщо ви сильно набираєте вагу на початку вагітності, очікуйте, що ваш одяг може стати тісніше до другого триместру. У цьому випадку збільшення ваги під час вагітності може стати вирішальним фактором у тому, як скоро придбати новий одяг, а не розміром вашої матки.

Розподіл збільшення ваги також різний від жінки до жінки. Деякі жінки під час вагітності розподіляють більше жиру на животі, ніж інші, і це може бути визначальним фактором у вашій потребі в одязі для вагітних.

Збільшення ваги від затримки води може викликати у вас незручності в звичайному одязі з першого триместру, тому що ви не можете терпіти нічого навколо талії. Це часто є причиною, чому багато жінок починають носити штани для вагітних.

Під час вагітності гормон прогестерон уповільнює роботу кишечника, і жінки можуть відчувати запор і здуття від газів. Це також може призвести до необхідності носити одяг для вагітних з першого триместру.

Зростання грудей
Поки ваша матка росте, ваші груди також ростуть. Під впливом підвищених гормонів естрогену і прогестерону ваші груди стануть важчі і більші.

Залежно від швидкості росту вам можуть знадобитися все більші розміри чашок і бюстгальтерів, а також більші топи з першого триместру. На щастя, бюстгальтери для вагітних мають кілька рядів гачків для збільшення ширини в міру зростання окружності грудей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: одяг, одяг для вагітних, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вагітних, вагітності, носити, триместру, раніше, більше, починають, першого, збільшення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У міру того, як ваш живіт росте, ваш внутрішній пупок зазвичай вискакує назовні, новий знак вашої вагітності. Але іноді пупок, що вискакує - під час в

Грижа при вагітності: що варто знати

Вагітність та пологи | 01:30, 07.02.2023

У міру того, як ваш живіт росте, ваш внутрішній пупок зазвичай вискакує назовні, новий знак вашої вагітності. Але іноді пупок, що вискакує - під час вагітності або після пологів - може сигналізувати про грижу.

Мертвонародження - одне з найстрашніших слів для вагітної мами. Незважаючи на те, що це трапляється рідко, мертвонародження може статися навіть під ча

Що таке мертвонародження і чому це відбувається?

Вагітність та пологи | 00:30, 07.02.2023

Мертвонародження - одне з найстрашніших слів для вагітної мами. Незважаючи на те, що це трапляється рідко, мертвонародження може статися навіть під час вагітності, яка здавалася цілком нормальною.

Вагітність може вплинути майже на кожну частину вашого тіла, рот і смакові рецептори не є винятком. Багато майбутніх матерів відзначають, що одним із

Чому з'являється металевий присмак під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 06.02.2023

Вагітність може вплинути майже на кожну частину вашого тіла, рот і смакові рецептори не є винятком. Багато майбутніх матерів відзначають, що одним із симптомів вагітності є металевий або кислий присмак у роті. Зміна смакових відчуттів, відома в медиц

Загальні правила для всіх:- фізичне охолодження – роздягти людину, не потрібно гріти їй ноги та руки та вдягати теплі шкарпетки; дайте можливість тілу

Як швидко знизити температуру дітям, дорослим і вагітним?

Профілактика і лікування | 08:00, 06.02.2023

Загальні правила для всіх:- фізичне охолодження – роздягти людину, не потрібно гріти їй ноги та руки та вдягати теплі шкарпетки; дайте можливість тілу охолодитись- прохолодний душ або обгортування у мокре прохолодне простирадло ;- знизити температуру

Дослідження показують, що майже дві третини вагітних жінок стають більш чутливими та реагують на запахи навколо них під час вагітності — це ще один із

Гіперосмія при вагітності: що робити?

Вагітність та пологи | 01:30, 06.02.2023

Дослідження показують, що майже дві третини вагітних жінок стають більш чутливими та реагують на запахи навколо них під час вагітності — це ще один із ранніх симптомів вагітності.

Коли мова заходить про найкращі продукти для вагітних, спробуйте вибрати такі, які містять багато поживних речовин у кількох шматочках і не містять ба

ТОП найкращих продуктів, які варто їсти під час вагітності

Вагітність та пологи | 00:30, 06.02.2023

Коли мова заходить про найкращі продукти для вагітних, спробуйте вибрати такі, які містять багато поживних речовин у кількох шматочках і не містять багато порожніх калорій. Це допоможе вам і вашій дитині отримати необхідні вітаміни та мінерали.

Перехворіти на грип під час вагітності може бути більше, ніж просто неприємно – це може призвести до деяких ускладнень. Ось як запобігти та лікувати й

Грип під час вагітності: як уберегтися

Вагітність та пологи | 08:30, 05.02.2023

Перехворіти на грип під час вагітності може бути більше, ніж просто неприємно – це може призвести до деяких ускладнень. Ось як запобігти та лікувати його, якщо ви захворіли на грип під час вагітності.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: