Коли жінки починають носити одяг для вагітних?

Adoption
Date
  • 523 Переглядів
Більшість жінок починають носити одяг для вагітних, коли починають відчувати себе незручно у власному більш щільному одязі. Який це буде період вагітності, залежить від ваших індивідуальних потреб і переваг стилю одягу. Ви повинні вирішувати, коли купувати одяг для вагітних. Немає керівних правил, але є деякі речі, які слід враховувати, щоб допомогти вам підготуватися до придбання нового одягу.

7588_42171331_5fabde263af69.png (725.89 Kb)

Якщо вам цікаво, "коли мені знадобиться одяг для вагітних?" знайте, що одяг для вагітних, як правило, не є основною проблемою на початку вагітності. Через деякий час після першого триместру більшість жінок почнуть думати про одяг для вагітних або більшого розміру. Є кілька факторів, які впливатимуть на ваш конкретний час, щоб почати носити одяг для вагітних.

Розмір зростаючої матки

На 12 тижні, в кінці першого триместру, матка тільки досягає верхньої частини вашої лобкової кістки.
На 14 тижні вона знаходиться приблизно на 5 см вище кістки.
У 16 тижнів вона знаходиться посередині між лобковою кісткою і пупком.
На 20 тижні матка знаходиться біля пупка.
Після 20 тижнів ваша верхня частина живота буде поступово збільшуватися, що визначатиме стиль одягу.

Коли ваша матка росте, враховуйте наступне:

Ваш живіт може почати округлятися і трохи виступати, а одяг стає незручним у першому триместрі, оскільки існує природна тенденція до відкладення жиру на животі, яка починається на початку вагітності.
На 14 тижні ви можете помічати свою матку в нижній частині живота, хоча для інших це ще не помітно. У цей момент ваш одяг може почати обтягувати вашу талію, якщо ще цього не було. Це звичайний час для жінок, щоб почати носити штани для вагітних, оскільки вони, як правило, більш зручні та забезпечують кращу посадку, тому ви виглядаєте вагітною, а не просто виглядаєте так, ніби набираєте вагу.
Деякі жінки не здаються вагітними приблизно до 16 тижня, оскільки живіт більше виступає за рахунок зростаючої матки і зайвих жирових відкладень. Тоді багато жінок переходять на одяг для вагітних чи більший одяг.
Звичайно, до 20 тижня більшість жінок будуть носити одяг для вагітних або більш вільний одяг.

Відмінності у вазі та формі тіла
Через різницю в формах тіла, вазі до вагітності та стилях одягу до вагітності деякі жінки можуть відчувати незручність у своєму одязі лише після 16 тижнів.

Під час вагітності живіт буває будь-яких розмірів і форм, як і раніше. Якщо ви невисокі, ви можете помітити, що ваш живіт виступає раніше через коротший живіт.

Жінки з надмірною вагою, як правило, набирають більше ваги, ніж худі жінки під час вагітності через харчові звички.

Незалежно від того, чи є ваша вага до вагітності нормальною чи надмірною, якщо ви сильно набираєте вагу на початку вагітності, очікуйте, що ваш одяг може стати тісніше до другого триместру. У цьому випадку збільшення ваги під час вагітності може стати вирішальним фактором у тому, як скоро придбати новий одяг, а не розміром вашої матки.

Розподіл збільшення ваги також різний від жінки до жінки. Деякі жінки під час вагітності розподіляють більше жиру на животі, ніж інші, і це може бути визначальним фактором у вашій потребі в одязі для вагітних.

Збільшення ваги від затримки води може викликати у вас незручності в звичайному одязі з першого триместру, тому що ви не можете терпіти нічого навколо талії. Це часто є причиною, чому багато жінок починають носити штани для вагітних.

Під час вагітності гормон прогестерон уповільнює роботу кишечника, і жінки можуть відчувати запор і здуття від газів. Це також може призвести до необхідності носити одяг для вагітних з першого триместру.

Зростання грудей
Поки ваша матка росте, ваші груди також ростуть. Під впливом підвищених гормонів естрогену і прогестерону ваші груди стануть важчі і більші.

Залежно від швидкості росту вам можуть знадобитися все більші розміри чашок і бюстгальтерів, а також більші топи з першого триместру. На щастя, бюстгальтери для вагітних мають кілька рядів гачків для збільшення ширини в міру зростання окружності грудей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: одяг, одяг для вагітних, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вагітних, вагітності, носити, триместру, раніше, більше, починають, першого, збільшення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Чи небезпечно вагітним їсти фаст-фуд?

Харчування | 07:40, 24.05.2024

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Мова, яку дитина чує в утробі матері, впливає на розвиток її мозку

Вагітність та пологи | 11:20, 23.05.2024

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: