Що викликає аритмію плода?

Adoption
Date
  • 781 Переглядів
Аритмія плода - це термін, який відноситься до будь-яких відхилень у частоті серцевих скорочень вашої дитини. Вони можуть включати тахікардію – збільшення частоти серцевих скорочень – або брадикардію, яка є уповільненим серцебиттям. Нормальна частота серцевих скорочень для плода становить від 120 до 160 ударів на хвилину. Аритмія плода - це рідкісний стан, який зустрічається лише у 1-2% вагітностей, і зазвичай є тимчасовим доброякісним явищем. Однак у рідкісних випадках нерегулярний серцевий ритм може призвести до смерті.

7042_eba261aa82418bffd54f590aa62c7fb9.png (170.24 Kb)

Що викликає аритмію плода?
Фетальна аритмія пов’язана з низкою можливих причин. У деяких випадках медичні працівники не можуть точно визначити джерело, особливо якщо аномальний ритм є тимчасовим.

Цілком можливо, що високий рівень споживання кофеїну може спричинити порушення серцевого ритму. Рекомендується вагітним жінкам обмежити споживання кофеїну до 200 мл кофеїну на день – приблизно стільки, скільки міститься в одній чашці кави.

Крім того, аритмія на певному етапі розвитку може бути нормальною. Протягом другого триместру серце дитини може почати битися нерегулярно, оскільки електричні шляхи серця дозрівають. Це природно і не є приводом для занепокоєння, якщо нерегулярність триває значний період часу.

Деякі аритмії можуть свідчити про структурну аномалію серця, і в цьому випадку ваш медичний працівник проведе подальші тести та вживе необхідних заходів. Якщо частота серцевих скорочень дитини постійно висока, лікар може призначити вам ліки, які проходять через плаценту до дитини, щоб допомогти регулювати серцебиття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аритмія в плода, аритмія, плід, маля, малюк, новини, проблеми плода, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, скорочень, дитини, серцевих, кофеїну, можуть, аритмію, тимчасовим, випадках


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: