Гострий біль у промежині під час вагітності: причини

Adoption
Date
  • 1208 Переглядів
Раптовий, гострий біль у піхві або в області тазу ви можете відчути на пізніх термінах вагітності. Це несерйозний біль і він не є ознакою пологів. Це може бути пов’язано з тим, що дитина тисне на нерви навколо нижньої частини вашої матки. Якщо це триває більше кількох секунд, обов’язково повідомте про це лікаря, оскільки це може свідчити про щось більш серйозне.

3213_4523_one_max.jpg (28.44 Kb)

Біль промежини може трохи відрізнятися, але найчастіше цей симптом вагітності проявляється як:

Різкий, прострілюючий біль у піхві або області тазу, який триває лише мить.
Пощипування в тій області.
Короткий, але інтенсивний тазовий біль, сильніший і коротший, ніж менструальні болі.

Що викликає біль промежини?
Експерти вважають, що цей біль пов’язана з тим, що ваша дитина збільшується і опускається у ваш таз перед народженням. Коли головка вашої дитини опущена нижче в таз, виявляється більший тиск на шийку матки і нерви навколо нижньої частини матки.

Що ви можете зробити для полегшення?
На жаль, ви не можете багато чого зробити, коли дитина давить на матку. Ось кілька речей, які ви можете спробувати для полегшення:

Змініть положення, щоб зняти нервове напруження — встаньте, якщо ви лежите чи сидите, або сядьте, якщо ви стояли.
Носіть одяг або пояс для підтримки живота, щоб полегшити навантаження на ваш таз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: біль в промежині, біль, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, промежині, вагітності, можете, промежини, виникає, зв’язці


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Чи небезпечно вагітним їсти фаст-фуд?

Харчування | 07:40, 24.05.2024

Вагітній жінці важливо стежити за своїм самопочуттям і за тим, що вони їдять. Адже їжа має великий вплив на здоров'я як майбутньої мами, так і дитини.

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Мова, яку дитина чує в утробі матері, впливає на розвиток її мозку

Вагітність та пологи | 11:20, 23.05.2024

Для тих, хто досі вважає, що мова не має значення, наступна новина. І все починається ще з утроби.

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: