Використання кореня алтея під час вагітності

Adoption
Date
  • 576 Переглядів
Під час вагітності будь-який продукт, який використовує жінка, потенційно може вплинути на її зростаючу дитину, ускладнюючи лікування будь-якої проблеми зі здоров’ям – від болю в горлі до серйозного стану здоров’я. Хоча багато безрецептурних та рецептурних ліків вивчаються на предмет безпеки для вагітних жінок, рослинні добавки, такі як корінь алтеї, не відповідають тим самим стандартам.

7787_althaea-root-herbal-medicine-3378524.jpg (76.83 Kb)

Використання кореня алтея
Корінь мальви, широко відомий як корінь алтеї, використовувався в стародавніх цивілізаціях і протягом всієї історії як чай, настоянка, миття тіла або жувані ліки. Повідомляється, що мальва полегшує гострі інфекції та подразнення, включаючи опіки та ангіну, а також покращує більш серйозні проблеми зі здоров’ям, такі як бронхіт. У 21 столітті корінь алтеї пов’язували з лікувальною дією на інтерстиціальний цистит та інші хронічні захворювання із запальними процесами.

Корінь алтеї, ймовірно, має свої широкі переваги, заспокоюючи шкіру зовні і всередині, щоб зменшити набряки при синцях, опіках і рубцях. Його заспокійлива оболонка в чайних продуктах може послабити кашель і полегшити біль у горлі, а використання пожованих листя алтея може мати подібний вплив на травлення.

Побічні ефекти кореня алтея
Під час його широкого використання в Європі з римських і грецьких часів повідомлялося, що побічні ефекти кореня алтея були мінімальними. Ніяких побічних ефектів не пов’язано з його застосуванням окремо, але можливо, що активний муцилагін в корені алтеї може поглинатися і таким чином зменшувати кількість інших ліків, що приймаються одночасно. Коріння містять майже вдвічі більше муцилагіну, ніж листя.

За даними вчених, існує дуже мало даних про використання трав у вагітних жінок, і немає послідовності щодо безпеки рослинних добавок під час вагітності. Незважаючи на клінічні дослідження користі рослини для здоров’я, корінь алтеї не досліджувався під час вагітності і не може вважатися безпечним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, кореня, корінь, проблеми, добавки, використання, здоров’ям, Використання, Корінь, вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти

Чи впливає ІСШ на ваші шанси завагітніти?

Вагітність та пологи | 01:30, 28.01.2023

Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти інфекції сечовивідних шляхів та їхній потенційний вплив на ваше життя є життєво важливим.

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних

Чи правдиві поради та розповіді старих бабусь про вагітність?

Вагітність та пологи | 14:00, 27.01.2023

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних історій.

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити

Скільки триває кровотеча після викидня?

Вагітність та пологи | 14:00, 23.01.2023

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити горе жінок, які переживають це. Однак, коли справа доходить до найпоширеніших фізичних симптомів ви

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятли

Лікарі радять вагітним слухати музику

Я вагітна | 08:00, 23.01.2023

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятливість до музики.

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Які заспокійливі можна приймати вагітним?

Вагітність та пологи | 07:00, 21.01.2023

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Дефіцит вітаміну D у вагітних жінок може заздалегідь запрограмувати немовлят на розвиток дітей і дорослих із ожирінням.

Вагітні жінки з дефіцитом вітаміну D можуть народжувати дітей із ожирінням

Вагітність та пологи | 14:00, 17.01.2023

Дефіцит вітаміну D у вагітних жінок може заздалегідь запрограмувати немовлят на розвиток дітей і дорослих із ожирінням.

Згідно з новим дослідженням, проведеним дослідниками Саутгемптонського університету, прийом добавок вітаміну D під час вагітності може значно знизити

Прийом вітаміну D під час вагітності може знизити ризик екземи у немовлят

Вагітність та пологи | 19:00, 15.01.2023

Згідно з новим дослідженням, проведеним дослідниками Саутгемптонського університету, прийом добавок вітаміну D під час вагітності може значно знизити ймовірність розвитку атопічної екземи у немовлят віком до року.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: