Вплив хімікатів на волосся під час вагітності

Adoption
Date
  • 570 Переглядів
У багатьох вагітних жінок виникають питання про безпеку лікування волосся. Існує безліч засобів для волосся, кожен з яких містить різні хімічні речовини. Хоча багато процедур для волосся абсолютно безпечні як для матерів, так і для їхніх майбутніх дітей, деякі з них потенційно небезпечні, і їх слід уникати. Таким чином, багато лікарів рекомендують вагітним жінкам взагалі уникати процедур для волосся.

66_e376774a96eb4c79f81e4ae8a718_ce_735x0x5x0_fitted_740x0.jpg (31.65 Kb)

Фарба для волосся
Стійкі фарби для волосся містять багато хімічних речовин, які у високих дозах, як було показано, викликають вроджені дефекти у щурів. Однак дуже мало поглинання цих хімічних речовин відбувається через шкіру голови, тому дуже малоймовірно, що вони вплинуть на плід. Але, оскільки немає досліджень, які б вказували на те, що ці барвники абсолютно безпечні, багато лікарів рекомендують уникати фарбування волосся під час вагітності, особливо під час першого триместру.

Хімічне випрямлення та завивка
Хімічні випрямлячі та засоби для перманентної завивки часто містять їдкі хімічні речовини, такі як луг, гідроксид кальцію або тіогліколят натрію, які розривають хімічні зв’язки у волоссі, змінюючи його форму. Хоча ці хімічні речовини можуть подразнювати шкіру голови та пошкоджувати волосся, дослідження 1999 року, опубліковане в "American Journal of Epidemiology", показує, що використання цих продуктів не пов'язане з передчасними пологами або низькою вагою при народженні. Дослідження, однак, не вивчало виникнення вроджених вад.

Пари
Хоча значна кількість шкідливих хімічних речовин, які використовуються для лікування волосся, не поглинається шкірою голови, засоби для лікування волосся часто виділяють сильні хімічні пари. Стійка фарба для волосся часто виділяє пари аміаку, які можуть дратувати дихальні шляхи.

Перукарні
Датське дослідження 2006 року порівнювало наслідки вагітності перукарів з такими серед населення в цілому. Це дослідження не показало істотної різниці в частоті викиднів, низької ваги при народженні або вроджених дефектів між двома групами. Дослідження показало, що діти перукарів не мають більшого ризику вроджених дефектів або інших порушень, навіть незважаючи на те, що перукарі щодня піддаються впливу хімічних речовин під час догляду за волоссям.

Вагітність і ваше волосся
Жодних досліджень щодо наслідків періодичного лікування волосся під час вагітності не проводилося. Таким чином, більшість лікарів рекомендує вам проявити обережність і уникати хімічного лікування протягом першого триместру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, волосся, хімічні речовини, хімічних, лікування, багато, уникати, речовин, вагітності, речовини, фарби, фарбування волосся, фарбування при вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: