Через який час після харчування їжа потрапляє в грудне молоко?

Adoption
Date
  • 697 Переглядів
Грудне вигодовування – це не лише економічно ефективний спосіб годування вашої дитини, але й можливість передати дитині харчування, антитіла та інші переваги. Як мати, яка годує грудьми, ви можете запитати, скільки часу потрібно їжі, яку ви їсте, щоб досягти грудного молока, і хоча відповідь не однозначна, є деякі загальні ідеї щодо переходу їжі в грудне молоко.

8209_ccf25c5888d6b46bffbf3bb4183893da.jpg (28.83 Kb)

Час, потрібний для того, щоб їжа, яку ви їсте, досягла грудного молока, залежить від вашого метаболізму, хімії тіла та того, як часто ви годуєте грудьми. Загалом їжі може знадобитися до 24 годин, щоб досягти грудного молока, але вона може потрапити до молока лише за годину. За словами консультантів з лактації, середній час, протягом якого їжа досягає грудного молока, становить від чотирьох до шести годин.

Уникнення їжі
Немає особливих продуктів, яких слід уникати під час годування дитини грудьми. Якщо ви помітили проблеми з газоутворенням, метушливістю або дискомфортом у вашої дитини, спробуйте відстежувати споживання їжі та реакцію дитини, щоб визначити, чи щось, що ви їсте, може вплинути на вашу дитину. Якщо ви підозрюєте реакцію вашої дитини на те, що ви їсте, поговоріть зі своїм педіатром, щоб отримати вказівки щодо зменшення або виключення продуктів зі свого раціону.

Дотримуйтеся збалансованої дієти
Збалансоване харчування не тільки забезпечує належне харчування вашої дитини, але й дає вам енергію, необхідну для того, щоб не відставати від немовляти на грудному вигодовуванні. Переконайтеся, що ви приймаєте кальцій, білок, зернові та щодня приймайте полівітаміни або пренатальні вітаміни. Правильне пиття води також життєво важливо для матері, яка годує грудьми. Під час грудного вигодовування вам потрібно в середньому споживати від 300 до 500 калорій більше на день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, грудного, дитини, харчування, молока, вигодовування, грудьми, грудне, молоко, споживання, гв, годування, їжа, потрапляє, час


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність не

Підліткова вагітність загрожує передчасною смертю

Вагітність та пологи | 07:40, 06.04.2024

Чому лікарі так проти, щоб жінки народжували раніше двадцяти? Вісімнадцяти - як мінімум? Справа тут навіть не в тому, що ми говоримо про вагітність неповнолітніх. А про те, як вона (рання вагітність) впливає на подальше життя жінки!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: