Як швидко можна завагітніти після пологів?

Adoption
Date
  • 2235 Переглядів
Кожна жінка по-різному реагує на пологи та вагітність, але існують нормальні циклічні моделі, які можуть вплинути на повторну овуляцію, що робить можливою наступну вагітність. Завагітніти до того, як ваше тіло встигло відновитися, може негативно вплинути на здоров’я майбутньої дитини та ваше здоров’я. Однак проблеми зі здоров'ям, пов'язані з надто швидкою вагітністю після пологів, не пов'язані з біологічними причинами. Соціально-економічні умови, психічне та фізичне здоров'я жінки та тип допологового догляду, який вона отримує, також є важливими факторами.

7712_2be5a2ceab4d6d594517ed0bd7e6fd.jpg (20.7 Kb)

Найраніший можливий термін
Завагітніти можна протягом першого місяця після пологів. За словами лікарів, вагітність може настати, коли вашій дитині виповниться 21 день — лише через три тижні після пологів. Перше післяпологова яйцеклітина зазвичай виділяється до першого післяпологового періоду. Отже, незалежно від того, чи у вас ще не було менструації, чи ваша дитина народилася передчасно чи пізно, просто відрахуйте 21 день від дня пологів, щоб визначити першу можливу дату фертильності.

Особливості грудного вигодовування
Грудне вигодовування може відстрочити овуляцію, але немає гарантії, як довго воно може її відстрочити. Якщо ви регулярно годуєте грудьми — вдень і вночі з перервами між годуваннями лише в кілька годин — у вас може не настати овуляція протягом року чи більше після пологів. Однак, якщо ваша дитина спить всю ніч або ви додаєте годування сумішшю, швидше за все, менструація відновиться швидше. Грудне вигодовування може пригнічувати гормони, які зазвичай викликають овуляцію, але немає гарантії, що овуляція все одно не відбудеться. Якщо ви хочете гарантувати, що ви не завагітнієте занадто швидко після пологів, використовуйте безпечну форму контролю народжуваності щоразу під час статевого акту.

Турбота про здоров'я мами та дитини
Не кожна вагітність, яка настає незабаром після пологів, призводить до проблем зі здоров'ям. Однак, якщо ви завагітніли занадто швидко після народження дитини, у вашого організму може не вистачити часу, щоб відновити цінні поживні речовини, такі як залізо та фолієва кислота – тип вітаміну B.

Вагітність менш ніж через 12 місяців після пологів може спричинити відшарування плаценти жінки від матки, що створює ризик для дитини та матері. Вагітність менше ніж через 18 місяців після пологів іноді пов'язана з підвищеним ризиком низької ваги при народженні або передчасних пологів.

Якщо ви завагітніли під час грудного вигодовування своєї першої дитини, особливо якщо у вас раніше були викидні або передчасні пологи, зверніться до свого акушера-гінеколога, якщо у вас скорочення матки.

Стимуляція сосків під час грудного вигодовування може збільшити ризик передчасних пологів. Найчастіше причин для сильного занепокоєння немає, але важливо бути чутливими до сигналів свого організму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, пологів, вигодовування, дитини, здоров'я, швидко, овуляцію, занадто, першого, овуляція, швидко завагітніти, чи можна завагітніти, дослідження, фертильність


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: