Природні способи завагітніти після 40

Adoption
Date
  • 628 Переглядів
Так, після 40 років можна завагітніти природним шляхом. У цьому віці вагітність може тривати довше, і якщо жінка вже почала пропускати місячні або має нерегулярні цикли щомісяця, її фертильність може бути вже порушена. Як жінці старше 40 збільшити шанси завагітніти природним шляхом? По-перше, зрозуміти, як відбувається овуляція. Тоді жінка може використовувати кілька природних методів, щоб визначити, коли відбувається овуляція.

6562_3068436.jpg (24.26 Kb)

Щомісяця організм фертильної жінки виділяє яйцеклітину з яєчників. Щоб розпочати цей процес, у перший день менструації організм жінки починає виділяти певні гормони. Ці гормони активізують розвиток фолікулів, що містять незрілі яйцеклітини, в яєчниках. В одному з цих фолікулів яйцеклітина почне розвиватися швидше, ніж інші, і незабаром вивільниться.

Приблизно за день до овуляції гормони естроген і лютеїнізуючий гормон (ЛГ) підвищуються, і яйцеклітина виходить із свого фолікула. Весь цей процес, від менструації до овуляції, займає від 10 до 21 дня, в середньому 14 днів. Якщо вагітність не настає відразу після овуляції, яйцеклітина розпадається, і через пару тижнів знову починається менструація.

Цикли складання діаграм
Розуміння того, як працює овуляція, може допомогти жінці старше 40 визначити найкращий час для статевого акту. Загалом, якщо жінка у віці близько сорока намагається завагітніти природним шляхом, у неї буде п’ять відсотків шансів завагітніти щомісяця. Це набагато менше, ніж 20-відсотковий шанс завагітніти, який вона мала у віці 30 років. Щоб максимізувати свої шанси завагітніти, жінки старше 40 років повинні звертати увагу на кілька показників овуляції.

Скачки температури під час овуляції
Один із способів визначити час овуляції — щоденне вимірювання базальної температури (БТ). Якщо жінка прагне завагітніти природним шляхом після 40, показники БT можуть бути дуже корисними. Коли жіноча яйцеклітина вивільняється і рівень лютеїнізуючого гормону зростає, її БT різко зростає. БT, яка зазвичай є найнижчою протягом першої частини жіночого циклу, підвищується під час овуляції, а потім залишається високою до початку менструації. Сплеск БT зазвичай відбувається приблизно через 10-14 днів після початку менструації.

Як перевірити базальну температуру
Щоб завагітніти після 40 природним шляхом, почніть з придбання базального термометра. Щоранку, перш ніж встати з ліжка, вимірювайте температуру базальним термометром. Щодня відображайте температуру в календарі, і з’являться закономірності. Після стрибків температури яйцеклітина вже вийшла, і овуляція, ймовірно, відбулася. Коли жінка дізнається середній день підвищення температури щомісяця, можна планувати статевий акт на цей час. Найбільш сприятливі дні - це кілька днів до овуляції і в день овуляції.

Зміни цервікального слизу перед овуляцією
Зміни цервікального секрету є ще однією ознакою наближення овуляції. Після закінчення менструальної кровотечі багато жінок помічають, що їхня шийка матки виглядає досить сухою або злегка вологою протягом тижня або двох. З наближенням овуляції більшість жінок помітять, що вологість піхви збільшується. За кілька днів до овуляції з піхви починає виділятися густий, слизький цервікальний слиз. Чим ближче до овуляції, тим більш вологим і еластичним стає цей цервікальний слиз. До дня овуляції виділення часто мають консистенцію яєчного білка.

Цими змінами можуть скористатися жінки старше 40 років. Досліджуючи щодня цервікальний слиз, що виділяється з її піхви, вона може визначити, коли настане овуляція. Консистенцію та вологість цервікального слизу можна відобразити в тому ж календарі, що й БT, що допомагає жінці оцінити, коли мати статевий акт, щоб завагітніти. Часто після овуляції слиз зникає протягом одного-двох днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, овуляції, завагітніти, температури, шляхом, природним, овуляція, старше 40, кілька, яйцеклітина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Коли мова заходить про найкращі продукти для вагітних, спробуйте вибрати такі, які містять багато поживних речовин у кількох шматочках і не містять ба

ТОП найкращих продуктів, які варто їсти під час вагітності

Вагітність та пологи | 00:30, 06.02.2023

Коли мова заходить про найкращі продукти для вагітних, спробуйте вибрати такі, які містять багато поживних речовин у кількох шматочках і не містять багато порожніх калорій. Це допоможе вам і вашій дитині отримати необхідні вітаміни та мінерали.

Перехворіти на грип під час вагітності може бути більше, ніж просто неприємно – це може призвести до деяких ускладнень. Ось як запобігти та лікувати й

Грип під час вагітності: як уберегтися

Вагітність та пологи | 08:30, 05.02.2023

Перехворіти на грип під час вагітності може бути більше, ніж просто неприємно – це може призвести до деяких ускладнень. Ось як запобігти та лікувати його, якщо ви захворіли на грип під час вагітності.

Помітили вагінальні кровотечі в першому триместрі вагітності? Це може бути субхоріальна кровотеча — стан, який має пройти сам по собі і зазвичай не ст

Субхоріальна кровотеча під час вагітності: чи варто хвилюватись?

Вагітність та пологи | 01:30, 05.02.2023

Помітили вагінальні кровотечі в першому триместрі вагітності? Це може бути субхоріальна кровотеча — стан, який має пройти сам по собі і зазвичай не становить ризику для вас чи вашої дитини. Ось що вам потрібно знати.

Плацента доставляє поживні речовини до дитини, що розвивається, але рідко трапляються такі ускладнення, як відшарування плаценти. Рання діагностика та

Відшарування плаценти: симптоми та лікування

Вагітність та пологи | 19:00, 04.02.2023

Плацента доставляє поживні речовини до дитини, що розвивається, але рідко трапляються такі ускладнення, як відшарування плаценти. Рання діагностика та лікування знижують ризики як для матері, так і для дитини.

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Багатоводдя при вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 04.02.2023

Ретельний контроль може захистити вашу дитину від поганого впливу надмірної кількості навколоплідних вод.

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою

Гепатит В під час вагітності

Вагітність та пологи | 01:30, 04.02.2023

Що вам робити, якщо ви виявили гепатит B, коли ви вагітні або намагаєтеся завагітніти? Хороша новина полягає в тому, що сучасна медицина має під рукою масу засобів, щоб захистити дитину від цього інфекційного захворювання.

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Тест на стрептокок групи В під час вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 03.02.2023

Стрептокок групи B (СГБ)— це тип бактерій, які зазвичай зустрічаються в піхвах багатьох здорових жінок.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: