Природні способи завагітніти після 40

Adoption
Date
  • 813 Переглядів
Так, після 40 років можна завагітніти природним шляхом. У цьому віці вагітність може тривати довше, і якщо жінка вже почала пропускати місячні або має нерегулярні цикли щомісяця, її фертильність може бути вже порушена. Як жінці старше 40 збільшити шанси завагітніти природним шляхом? По-перше, зрозуміти, як відбувається овуляція. Тоді жінка може використовувати кілька природних методів, щоб визначити, коли відбувається овуляція.

6562_3068436.jpg (24.26 Kb)

Щомісяця організм фертильної жінки виділяє яйцеклітину з яєчників. Щоб розпочати цей процес, у перший день менструації організм жінки починає виділяти певні гормони. Ці гормони активізують розвиток фолікулів, що містять незрілі яйцеклітини, в яєчниках. В одному з цих фолікулів яйцеклітина почне розвиватися швидше, ніж інші, і незабаром вивільниться.

Приблизно за день до овуляції гормони естроген і лютеїнізуючий гормон (ЛГ) підвищуються, і яйцеклітина виходить із свого фолікула. Весь цей процес, від менструації до овуляції, займає від 10 до 21 дня, в середньому 14 днів. Якщо вагітність не настає відразу після овуляції, яйцеклітина розпадається, і через пару тижнів знову починається менструація.

Цикли складання діаграм
Розуміння того, як працює овуляція, може допомогти жінці старше 40 визначити найкращий час для статевого акту. Загалом, якщо жінка у віці близько сорока намагається завагітніти природним шляхом, у неї буде п’ять відсотків шансів завагітніти щомісяця. Це набагато менше, ніж 20-відсотковий шанс завагітніти, який вона мала у віці 30 років. Щоб максимізувати свої шанси завагітніти, жінки старше 40 років повинні звертати увагу на кілька показників овуляції.

Скачки температури під час овуляції
Один із способів визначити час овуляції — щоденне вимірювання базальної температури (БТ). Якщо жінка прагне завагітніти природним шляхом після 40, показники БT можуть бути дуже корисними. Коли жіноча яйцеклітина вивільняється і рівень лютеїнізуючого гормону зростає, її БT різко зростає. БT, яка зазвичай є найнижчою протягом першої частини жіночого циклу, підвищується під час овуляції, а потім залишається високою до початку менструації. Сплеск БT зазвичай відбувається приблизно через 10-14 днів після початку менструації.

Як перевірити базальну температуру
Щоб завагітніти після 40 природним шляхом, почніть з придбання базального термометра. Щоранку, перш ніж встати з ліжка, вимірювайте температуру базальним термометром. Щодня відображайте температуру в календарі, і з’являться закономірності. Після стрибків температури яйцеклітина вже вийшла, і овуляція, ймовірно, відбулася. Коли жінка дізнається середній день підвищення температури щомісяця, можна планувати статевий акт на цей час. Найбільш сприятливі дні - це кілька днів до овуляції і в день овуляції.

Зміни цервікального слизу перед овуляцією
Зміни цервікального секрету є ще однією ознакою наближення овуляції. Після закінчення менструальної кровотечі багато жінок помічають, що їхня шийка матки виглядає досить сухою або злегка вологою протягом тижня або двох. З наближенням овуляції більшість жінок помітять, що вологість піхви збільшується. За кілька днів до овуляції з піхви починає виділятися густий, слизький цервікальний слиз. Чим ближче до овуляції, тим більш вологим і еластичним стає цей цервікальний слиз. До дня овуляції виділення часто мають консистенцію яєчного білка.

Цими змінами можуть скористатися жінки старше 40 років. Досліджуючи щодня цервікальний слиз, що виділяється з її піхви, вона може визначити, коли настане овуляція. Консистенцію та вологість цервікального слизу можна відобразити в тому ж календарі, що й БT, що допомагає жінці оцінити, коли мати статевий акт, щоб завагітніти. Часто після овуляції слиз зникає протягом одного-двох днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, овуляції, завагітніти, температури, шляхом, природним, овуляція, старше 40, кілька, яйцеклітина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вагітність – особливий період, тому потрібно по-особливому ставитися до здоров'я жінки. Під час виношування дитини багато процедур опиняється під забо

Які стоматологічні процедури не можна робити вагітним?

Я вагітна | 00:30, 26.11.2023

Вагітність – особливий період, тому потрібно по-особливому ставитися до здоров'я жінки. Під час виношування дитини багато процедур опиняється під забороною, серед них – деякі стоматологічні.

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в

Як депресія мами може вплинути на інтелект дитини?

Мама | 19:56, 25.11.2023

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго.

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження ди

У якому віці найкраще народжувати дитину: несподівані цифри від науковців

Плануємо дитину | 12:00, 25.11.2023

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження дитини становить від 30 до 39 років.

Відмовившись від епідуральної анестезії, молода мама зробила, здавалося б, неможливе, народивши дитину рівно за 40 секунд.

Жінка народила за 40 секунд завдяки рідкісному стані

Пологи | 08:20, 10.11.2023

Відмовившись від епідуральної анестезії, молода мама зробила, здавалося б, неможливе, народивши дитину рівно за 40 секунд.

Ефективність та безпечність протизаплідних засобів цікавить більшість жінок. Акушер-гінеколог Людмила Василинчук дала відповіді на поширені запитання.

Тривале використання протизаплідних знижує шанси завагітніти в майбутньому

Вагітність та пологи | 06:20, 09.11.2023

Ефективність та безпечність протизаплідних засобів цікавить більшість жінок. Акушер-гінеколог Людмила Василинчук дала відповіді на поширені запитання.

Медичний аборт – це хірургічне видалення зародка з порожнини матки. Проводити таку операцію може виключно акушер-гінеколог. Зі скількох років можна ро

Зі скількох років можна робити аборти в Україні?

Аборт | 02:00, 22.10.2023

Медичний аборт – це хірургічне видалення зародка з порожнини матки. Проводити таку операцію може виключно акушер-гінеколог. Зі скількох років можна робити аборти в Україні – читайте в матеріалі.

Напевно ви теж знаєте випадки, коли після численних невдалих спроб ЕКО жінка упокорюється з ситуацією, може бути, навіть усиновлює дитину з дитячого б

Чому не виходить завагітніти: психологічні установки

Плануємо дитину | 08:20, 14.10.2023

Напевно ви теж знаєте випадки, коли після численних невдалих спроб ЕКО жінка упокорюється з ситуацією, може бути, навіть усиновлює дитину з дитячого будинку, а потім … несподівано вагітніє природним шляхом. Інакше як дивом це не назвати. Однак і цьог

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: