Для чого і як проводиться стимуляція яєчників для планування вагітності?

Adoption
Date
  • 391 Переглядів
Одним із ключових етапів планування дії є стимуляція яєчників. Цей процес збільшує кількість яєцьклітин, які виробляються в організмі жінки, збільшуючи таким чином шанси на зачаття. У цій статті ми розглянемо, як це стимуляція яєчників для планування захворювання.

2616_007dc4735f6f9caa308b98da0abeb399e92.jpg (24.69 Kb)


Стимуляція яєчників - що це таке?

Стимуляція яєчників - це медичний процес, за допомогою якого збільшується кількість яєчників, які виробляються в організмі жінки. процес відбувається за допомогою лікарських засобів, які допомагають збільшити кількість гормонів, що контролюють процеси розвитку яєцеклітину. Завдяки стимуляції яєчників, жінка може виробити більше яєць клітин, що збільшує її шанси на вагітність.

Як відбувається стимуляція яєчників?

Спочатку перед початком стимуляції яєчників лікар проводить детальний медичний огляд, включаючи гінекологічний огляд, ультразвукове дослідження та інші тести, щоб застосувати, чи є якісь медичні проблеми, які можуть бути включені в процес стимуляції.

Один з основних методів стимуляції яєчників - це використання препаратів гонадотропіну людини(ГЛ), які допомагають збільшити кількість яєчників, які розриваються під час овуляції. Ці препарати можна ввести в організм шляхом ін'єкцій або ж перорально.

Для оптимальної дії препаратів лікар може забезпечити регулярне відслідковування процесу стимуляції шляхом проведення ультразвукового контролю та вимірювання рівня естрогену в крові. Це допоможе лікарю контролювати ріст фолікулів, які містять яйцеклітин, і вибрати оптимальний час для проведення процедури вивільнення яйцеклітину.

Процедуру вивільнення яйцеклітину можна проводити за допомогою хірургічного втручання або ж ін'єкції певного препарату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: проводиться, стимуляція яєчників, планування вагітності, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, яєчники, процес, кількість, стимуляція, організм, яйцеклітина, запліднення, гормони, фсг, гл


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Гикавка плода під час вагітності: поради медика

Вагітність та пологи | 08:30, 18.04.2024

Вам може здаватися, що дитинка стукає вам в живіт, або ж копається, але це може бути гикавкою плода.

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою стави

Від яких косметичних процедур краще відмовитись вагітним?

Я вагітна | 01:30, 18.04.2024

Бути красивими - бажання усіх жінок, і під час вагітності воно лише посилюється. Тож відвідування косметолога - одне із завдань, яке перед собою ставить майбутня мама. Проте, є такі процедури, від яких краще відмовитись.

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Я

Якщо у вагітної часто набрякають ноги

Я вагітна | 00:30, 18.04.2024

Вагітність - це чудовий період в житті жінки. Проте, на жаль, не завжди всі 9 місяців проходять легко і без ускладнень. Одні з них - це набряки ніг. Якщо вагітна побачила у себе цей симптом, що робити?

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стос

Як захистити себе від небажаної вагітності?

Вагітність та пологи | 10:30, 15.04.2024

Не кожна вагіт ність - запланована і як би прикро це не звучало, не всі дітки - бажані. Щоб такого не відбувалося, краще підходити до сексуальних стосунків відповідально і обізнано.

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до на

Які вади розвитку можна виявити ще до народження дитини і як їх виправляють?

Вагітність та пологи | 01:20, 15.04.2024

Є чудові новини для майбутніх батьків, чия вагітність проходить не так прото, як хотілося б: вроджені вади розвитку плоду зараз можна виявити ще до народження.

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі

Чи можна пити каву під час вагітності: лікарка дала неочікувану відповідь

Харчування | 11:20, 12.04.2024

Давним-давно вважалось, що вагітним не можна пити каву, бо вона негативно впливає на плід. Світ змінився і сучасні майбутні матусі не відмовляють собі у задоволенні від цього напою. Що з цього приводу думає медицина?

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Як боротись з головними болями під час вагітності?

Я вагітна | 06:20, 08.04.2024

Вагітні, буває, хворіють, стикаються з болем, зокрема головним. Що робити в такому випадку? Чи можна приймати звичні ліки?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: