Друга вагітність після кесаревого розтину

Adoption
Date
  • 3277 Переглядів
2813_672eeb3e1093b358c2131981e46.jpg

Лікарі попереджають, якщо ви народжували за допомогою кесаревого розтину, до наступної вагітності повинно пройти не менше 2 років. Інакше це загрожує серйозними наслідками для вашого здоров'я.Можна говорити про повторні пологи природнім шляхом лише за умови, що вагітність доношена, а сам плід невеликий (маса не перевищує 3500 г). При цьому, його положення повинно бути поздовжнім, а передлежання головним. Також не повинно бути ніяких симптомів для кесаревого розтину.

У медичній практиці прийнято госпіталізувати таких вагітних в пологовий будинок наперед, їм проколюють міхур, штучно викликаючи пологи.

Після перших пологів, пройшло менше року, а у вас друга смужка на тесті? Не панікуйте, в жіночій консультації з хорошим фахівцем оцініть свої сили народити дитину. Якщо ви сповнені бажання його успішно виносити і зберегти, вам нічого не завадить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як коляски шкодять дітям

Основний ризик повторної вагітності після кесаревого розтину полягає в наявності свіжого операційного рубця, який при збільшенні терміну може розійтися, привівши до смерті не тільки плід, а й жінку.

Перед плануванням другої дитини необхідно перевірити рубець. Якщо в ньому цілком відновилися м'язові волокна і він може розтягуватися у міру зростання матки, тоді немає про що хвилюватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, кесарів розтин, дитина, ризик, жінка, мама, профілактика


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи можна його

Коли потрібно одягати допологовий бандаж

Вагітність та пологи | 14:00, 18.03.2020

Чи можна його "виписати" самостійно?


Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Чому народження дітей-погодок - шкідливе для організму матері?

Вагітність та пологи | 16:00, 10.03.2020

Як би вам не хоітлося двох малюків з мінімальною різницею у віці, прислухайтеся лікарів!

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, їЧи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Збільшення грудей і планування вагітності: що потрібно знати?

Вагітність та пологи | 15:00, 30.01.2020

Чи вплине вагітність на груди, в яких є імпланти?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: