Працювати під час вагітності не шкідливо - вчені

Adoption
Date
  • 1819 Переглядів
Ті жінки, які працюють в період вагітності, не схильні до ризику передчасних пологів або народження недоношеної дитини. Це показали результатами нового дослідження.

Дослідники вивчили дані майже 1,600 жінок, які народили в 2005 році. Частина з них працювала повний робочий день під час вагітності, інші жінки були частково зайняті, також серед учасниць були жінки, які не працювали зовсім.

Згідно з відомостями дослідників з Університету Міннесоти, ніяких відмінностей у показниках малюків, які народилися раніше терміну або немовлят з низькою масою тіла при народженні між вагітними жінками, які працювали і жінками, які сиділи вдома, виявлено не було.

Тим не менш, такі фактори, як наприклад, темний колір шкіри, залишалися тісно пов'язаними з ризиком передчасних пологів і маленькою вагою у новонароджених, як показали результати дослідження, опублікованого в поточному випуску журналу Women's Health Issues.

"У попередньому дослідженні було встановлено зв'язок певних видів роботи (багатогодинна робота або напружена фізична праця) з негативними наслідками для пологів", - повідомила керівник дослідження Кеті Кожіманніл (Katy Backes Kozhimannil) в прес-релізі університету.

Однак фахівці відзначають, що вся увага повинна бути сфокусована головним чином не на те, працює жінка чи не працює під час вагітності, а на виду діяльності, якою вона займається, особливо, якщо ця трудова діяльність може бути пов'язана з ризиком передчасних пологів або народженням дитини з маленькою вагою.

За словами фахівця, представники організації Pregnant Workers Fairness Act зараз обговорюють питання підтримки здоров'я вагітних, які продовжують працювати до самих пологів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, робота, ризик, вид діяльності


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні ро

Вчені назвали, в яку пору року краще народжувати дітей

Плануємо дитину | 08:00, 24.01.2022

Згідно з новим дослідженням учених з Кардіфського університету, у дітей, які народилися в зимовий період, з більшою ймовірністю з’являться психічні розлади. Це пов’язано з одним з гормонів, який виділяє жіночий організм восени і взимку.

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Обережно, вітрянка: майбутнім матерям на замітку

Вагітність та пологи | 21:00, 23.01.2022

Багато майбутніх мам недооцінюють небезпеку вітрянки. Тим часом це захворювання може призвести до серйозних наслідків для дитини, що ще не народилася.

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від прави

Гігієна під час вагітності та після пологів

Вагітність та пологи | 01:30, 23.01.2022

Вагітність та післяпологовий період – це особливий час у житті жінки, в який її організм вимагає дотримання певних правил гігієни, відмінних від правил у звичайному житті. Хоч їх і досить багато, але вони не такі вже й складні для дотримання. Майбутн

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізі

Ацетон у сечі при вагітності

Вагітність та пологи | 21:00, 22.01.2022

За весь період вагітності майбутня матуся здає цілу купу аналізів, щоб лікарі могли тримати стан жінки та її малюка на контролі. Один із таких аналізів – визначення концентрації кетонових тіл у сечі.

Кожна жінка під час вагітності набирає певну вагу. Але в цьому випадку її не можна назвати зайвою, тому що кожен кілограм з'являється не так. Боятися

Набір ваги під час вагітності

Вагітність та пологи | 08:30, 21.01.2022

Кожна жінка під час вагітності набирає певну вагу. Але в цьому випадку її не можна назвати зайвою, тому що кожен кілограм з'являється не так. Боятися такого збільшення у вазі не варто, оскільки часто після пологів більшості жінок вдається швидко пове

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров

Низьке розташування плаценти при вагітності: загроза зриву та лікування

Вагітність та пологи | 17:00, 20.01.2022

Плацента – тимчасовий орган, який утворюється під час вагітності для того, щоб підтримувати зв'язок між організмом жінки та плодом. Вона фільтрує кров, якою харчується малюк, який ще не народився, очищаючи її від токсинів та інших шкідливих речовин.

Авторитетний британський ресурс для батьків спрогнозував найпопулярніші тенденції у виборі імен для дітей в 2022 році. Аналітики також розповіли про т

Тренди дитячі імена, які будуть популярними в 2022 році

Вибираємо Ім'я | 10:00, 20.01.2022

Авторитетний британський ресурс для батьків спрогнозував найпопулярніші тенденції у виборі імен для дітей в 2022 році. Аналітики також розповіли про те, як найчастіше називали малюків 2021.

Коментарі до новини

 Коментує: Gisletuicutle  | 9.11.2013 - 12:34
Соберу необходимые вам данные с всевозможных открытых ресурсов

- сбор открытых данных в csv более 10 параметров
- сбор ссылок
- сбор картинок и ссылок к ним
- сбор статей и заголовков
- контакты, номера телефонов

цена обговаривается индивидуально

для связи icq: 9079009
 Коментує: DymnUnsalvalm  | 23.12.2013 - 01:00
Заработок в социальных сетя Вконтакте, Facebook, Mail, Instagam и др.
bit.ly/18GfErG

Заданий много и они разные.
Поставить лайк, посмотреть видео, перейти на другой сайт и многие другие.
Цена за выполнение задания разная, есть по 2 рубля, а есть и по 14.

Все что вам надо это аккаунт в соц. сети.
У вас есть аккаунты в разных социальных сетях? это хорошо, больше Заданий вам доступно для выполнения.
А значит больше денег Вы сможетезаработать!

Регистрация: bit.ly/18GfErG

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: